logo

2. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021

Revúca 03.07.2021 - 04.07.2021

Rýchlostné preteky LS 70 - Dorastenci-B (17-19) Rekordy
NL 18:21,9 ILAVSKÝ Sebastián ŠK Železiarne Podbrezová a.s. SVK 12.06.2021 Osrblie

Výsledky

Rýchlostné preteky 4 km LS - Dorastenci-DiB

PDF štartovná listina | PDF výsledky

17 | 03.07.2021 11:00
LS

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup Body Trieda
1 (207) SVK BELICAJ Benjamín 1 2 17:15,7 PB 100,00 I
2 (208) SVK ILAVSKÝ Sebastián 1 2 17:47,0 +31,3 SB 96,98 I
3 (201) SVK VRÁNSKY Matej 2 2 17:55,2 +39,5 SB 96,19 I
4 (216) SVK MAŤKO Martin 2 2 18:26,8 +1:11,1 SB 93,14 I
5 (210) SVK BRODŇANSKÝ Dávid 3 2 18:54,5 +1:38,8 SB 90,46 I
6 (209) SVK PASTRNÁK Ľubomír 1 4 19:07,2 +1:51,5 SB 89,24 II
7 (212) SVK FIALKA Peter 3 1 19:18,7 +2:03,0 SB 88,12 II
8 (213) SVK LEŠTÁK Jakub 2 3 19:26,4 +2:10,7 SB 87,38 II
9 (204) SVK MELICHER Bruno 2 3 19:28,1 +2:12,4 SB 87,21 II
10 (211) SVK CIENIK Martin 2 1 19:32,1 +2:16,4 SB 86,83 II
11 (206) SVK SVRČINA Samuel 4 2 19:57,1 +2:41,4 SB 84,42 II
12 (215) SVK MEJTSKÝ Maxim 3 3 19:58,0 +2:42,3 SB 84,33 II
13 (202) SVK BIŽ Róbert 0 4 20:00,7 +2:45,0 84,07 II
14 (217) SVK BALOGA Štefan 3 2 21:27,0 +4:11,3 SB 75,74 III
15 (203) SVK ADAMOV Šimon 3 4 22:01,7 +4:46,0 72,39 III
16 (214) SVK ŠTEFANKA Michal 3 4 22:51,8 +5:36,1 SB 67,55
(205) SVK KOBELA Samuel DNS
Štartovné číslo 2, 13 0:30 – Krížna streľba 11.3.3 b
M1 # M2 # 3 km #
1 (207) BELICAJ Benjamín 6:31,3 1. 13:50,2 1. 17:15,7 1.
2 (208) ILAVSKÝ Sebastián 7:12,5 4. 14:25,0 2. 17:47,0 2.
3 (201) VRÁNSKY Matej 7:07,6 3. 14:40,5 3. 17:55,2 3.
4 (216) MAŤKO Martin 7:23,7 7. 14:56,1 4. 18:26,8 4.
5 (210) BRODŇANSKÝ Dávid 8:01,1 11. 15:28,6 6. 18:54,5 5.
6 (209) PASTRNÁK Ľubomír 6:56,5 2. 15:39,3 7. 19:07,2 7.
7 (212) FIALKA Peter 8:28,7 13. 16:10,0 12. 19:18,7 8.
8 (213) LEŠTÁK Jakub 7:22,0 6. 15:22,0 5. 18:56,4 6.
9 (204) MELICHER Bruno 7:45,6 8. 15:50,4 9. 19:28,1 9.
10 (211) CIENIK Martin 8:14,3 12. 15:55,9 10. 19:32,1 11.
11 (206) SVRČINA Samuel 8:40,9 15. 16:25,2 13. 19:57,1 12.
12 (215) MEJTSKÝ Maxim 7:52,6 9. 16:04,0 11. 19:58,0 13.
13 (202) BIŽ Róbert 7:16,6 5. 15:46,7 8. 19:30,7 10.
14 (217) BALOGA Štefan 8:33,2 14. 17:16,9 14. 21:27,0 14.
15 (203) ADAMOV Šimon 7:53,6 10. 17:48,2 15. 22:01,7 15.
16 (214) ŠTEFANKA Michal 9:05,8 16. 18:27,1 16. 22:51,8 16.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže