logo

2. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021

Revúca 03.07.2021 - 04.07.2021

Rýchlostné preteky LS 50 - Žiačky-C (14-15) Rekordy
NL 11:34,6 STRAKOVÁ Michaela ŠKP Banská Bystrica SVK 12.06.2021 Osrblie

Výsledky

Rýchlostné preteky 2 km LS - Žiačky-ŽkyC

PDF štartovná listina | PDF výsledky

22 | 03.07.2021 15:22
LS

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup Body Trieda
1 (64) SVK STRAKOVÁ Michaela 1 0 9:55,6 PB 100,00 I
2 (65) SVK UHLIAROVÁ Xénia 1 1 10:24,8 +29,2 PB 95,09 I
3 (48) SVK CHLÁDEKOVÁ Cheryl 0 1 11:05,0 +1:09,4 SB 88,35 II
4 (61) SVK PATRÁŠOVÁ Dominika 0 1 11:18,4 +1:22,8 SB 86,08 II
5 (63) SVK LIPTAIOVÁ Adéla 1 2 11:21,7 +1:26,1 85,54 II
6 (52) SVK MYDLIAROVÁ Natália 1 1 11:30,6 +1:35,0 PB 84,05 II
7 (62) SVK MATZENAUEROVÁ Nina 1 3 11:54,9 +1:59,3 PB 79,97 III
8 (60) SVK KOVÁČIKOVÁ Bianka 2 4 12:15,7 +2:20,1 76,47 III
9 (59) SVK MATEJKOVÁ Lucia 1 1 12:17,1 +2:21,5 PB 76,24 III
10 (47) SVK BERAXOVÁ Ema 2 2 12:42,4 +2:46,8 PB 71,99 III
11 (58) SVK BALOGOVÁ Bibiána 1 1 12:43,1 +2:47,5 PB 71,87 III
12 (53) SVK JARGANOVÁ Nina 1 3 12:55,1 +2:59,5 PB 69,86
13 (46) SVK SKLADANÁ Vladimíra 0 3 13:29,7 +3:34,1 PB 64,04
14 (54) SVK WALDRAM Kristína 4 1 13:34,1 +3:38,5 PB 63,30
15 (49) SVK SEDLIAKOVÁ Sára 2 0 13:37,6 +3:42,0 PB 62,72
16 (57) SVK GONDOVÁ Lenka 4 4 14:12,1 +4:16,5 PB 56,93
17 (44) SVK BENČOVÁ Karolína 2 3 14:14,6 +4:19,0 PB 56,50
18 (45) SVK FIGOVÁ Lenka 2 4/3 14:40,3 +4:44,7 PB 52,20
19 (55) SVK MELICHEROVÁ Sára 3 3 15:15,0 +5:19,4 SB 46,37
20 (56) SVK KUČERÁKOVÁ Eliška 3 4 15:40,5 +5:44,9 42,08
21 (50) SVK MEDVEĎOVÁ Soňa 2 3 15:57,0 +6:01,4 39,32
22 (51) SVK GÁLLOVÁ Júlia 5 5 17:23,4 +7:27,8 PB 24,80
Štartovné číslo 45 1:00 – Neodbehnuté trestné kolo 11.3.4 c
M1 # M2 # 3 km #
1 (64) STRAKOVÁ Michaela 4:41,0 1. 8:57,8 1. 9:55,6 1.
2 (65) UHLIAROVÁ Xénia 4:43,0 2. 9:24,1 2. 10:24,8 2.
3 (48) CHLÁDEKOVÁ Cheryl 4:53,5 3. 9:59,6 3. 11:05,0 3.
4 (61) PATRÁŠOVÁ Dominika 4:55,2 4. 10:13,1 4. 11:18,4 4.
5 (63) LIPTAIOVÁ Adéla 4:55,3 5. 10:16,6 5. 11:21,7 5.
6 (52) MYDLIAROVÁ Natália 5:02,8 8. 10:22,1 6. 11:30,6 6.
7 (62) MATZENAUEROVÁ Nina 4:58,7 6. 10:44,1 7. 11:54,9 7.
8 (60) KOVÁČIKOVÁ Bianka 5:00,9 7. 11:03,8 8. 12:15,7 8.
9 (59) MATEJKOVÁ Lucia 5:30,7 11. 11:07,0 9. 12:17,1 9.
10 (47) BERAXOVÁ Ema 5:22,3 9. 11:32,3 10. 12:42,4 10.
11 (58) BALOGOVÁ Bibiána 5:47,6 15. 11:37,4 11. 12:43,1 11.
12 (53) JARGANOVÁ Nina 5:34,1 12. 11:38,4 12. 12:55,1 12.
13 (46) SKLADANÁ Vladimíra 5:29,2 10. 12:10,2 13. 13:29,7 13.
14 (54) WALDRAM Kristína 6:18,2 17. 12:19,1 14. 13:34,1 14.
15 (49) SEDLIAKOVÁ Sára 6:11,0 16. 12:19,3 15. 13:37,6 15.
16 (57) GONDOVÁ Lenka 6:22,1 18. 12:51,6 17. 14:12,1 17.
17 (44) BENČOVÁ Karolína 5:44,0 13. 12:56,6 18. 14:14,6 18.
18 (45) FIGOVÁ Lenka 5:46,6 14. 12:21,8 16. 13:40,3 16.
19 (55) MELICHEROVÁ Sára 6:43,5 19. 13:42,4 19. 15:15,0 19.
20 (56) KUČERÁKOVÁ Eliška 6:44,0 20. 14:13,1 20. 15:40,5 20.
21 (50) MEDVEĎOVÁ Soňa 6:58,5 21. 14:27,8 21. 15:57,0 21.
22 (51) GÁLLOVÁ Júlia 7:31,9 22. 15:52,5 22. 17:23,4 22.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže