logo

2. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021

Revúca 03.07.2021 - 04.07.2021

Rýchlostné preteky LS 50 - Žiaci-C (14-15) Rekordy
NL 10:13,2 GAJDOŠOVCI Oliver ŠK Biathlon Mania SVK 12.06.2021 Osrblie

Výsledky

Rýchlostné preteky 2 km LS - Žiaci-ŽciC

PDF štartovná listina | PDF výsledky

22 | 03.07.2021 15:11
LS

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup Body Trieda
1 (330) SVK PODHORSKÝ Matej 0 0 9:39,4 PB 100,00 I
2 (40) SVK SKLENÁRIK Markus 1 1 9:46,2 +6,8 PB 98,82 I
3 (24) SVK GAJDOŠOVCI Oliver 2 2 10:16,6 +37,2 93,58 I
4 (43) SVK SCHON Adam 2 1 10:37,5 +58,1 PB 89,97 II
5 (39) SVK LEVČÁK Ján 3 1 10:54,2 +1:14,8 PB 87,09 II
6 (29) SVK ORAVEC Marek 2 2 11:00,9 +1:21,5 PB 85,94 II
7 (38) SVK ŠTEFANKA Samuel 3 1 11:08,1 +1:28,7 PB 84,69 II
8 (36) SVK DOBIAŠ Nikolaj František 3 3 11:12,9 +1:33,5 83,86 II
9 (27) SVK RIEČAN Simon 0 1 11:20,2 +1:40,8 PB 82,60 II
10 (34) SVK SMORADA Jerguš 1 2 11:29,5 +1:50,1 PB 81,00 II
11 (22) SVK PACERA Radoslav 0 1 11:37,8 +1:58,4 PB 79,56 III
12 (28) SVK PANČÍK Ján 0 3 11:38,4 +1:59,0 PB 79,47 III
13 (42) SVK KOSTELNÍK Kristián 2 2 12:08,9 +2:29,5 PB 74,19 III
14 (33) SVK TKAČIVSKÝ Alex 0 5 12:27,4 +2:48,0 71,00 III
15 (23) SVK BELKO Oliver 3 4 12:52,2 +3:12,8 PB 66,72
16 (32) SVK REPISKÝ Richard 2 4 13:40,0 +4:00,6 PB 58,48
17 (35) SVK BIŽ Michal 2 2 13:44,4 +4:05,0 57,73
18 (31) SVK HREBENÁR Šimon 3 5/4 13:57,4 +4:18,0 SB 55,48
19 (25) SVK APFEL Samuel 3 3 14:15,1 +4:35,7 52,42
20 (37) SVK ŠTULRAJTER Matej 4 2 14:18,7 +4:39,3 PB 51,81
21 (26) SVK ŠTEFÍK Krištof 3 5/0 16:38,9 +6:59,5 PB 27,61
(41) SVK DOROTÍK Daniel DNS
Štartovné číslo 26 5:00 - Neodbehnuté trestné kolo 11.3.4 c
Štartovné číslo 31 1:00 – Neodbehnuté trestné kolo 11.3.4 c
M1 # M2 # 3 km #
1 (330) PODHORSKÝ Matej 4:39,1 3. 8:48,5 2. 9:39,4 1.
2 (40) SKLENÁRIK Markus 4:29,3 1. 8:50,4 3. 9:46,2 2.
3 (24) GAJDOŠOVCI Oliver 4:32,9 2. 9:14,3 4. 10:16,6 3.
4 (43) SCHON Adam 4:56,9 5. 9:37,2 5. 10:37,5 4.
5 (39) LEVČÁK Ján 4:59,4 7. 9:49,9 6. 10:54,2 5.
6 (29) ORAVEC Marek 4:58,5 6. 9:57,7 7. 11:00,9 6.
7 (38) ŠTEFANKA Samuel 5:15,9 15. 10:05,9 8. 11:08,1 7.
8 (36) DOBIAŠ Nikolaj František 5:03,8 11. 10:12,2 10. 11:12,9 8.
9 (27) RIEČAN Simon 4:55,2 4. 10:08,8 9. 11:20,2 9.
10 (34) SMORADA Jerguš 5:06,9 12. 10:21,7 11. 11:29,5 10.
11 (22) PACERA Radoslav 5:00,6 9. 10:24,9 12. 11:37,8 11.
12 (28) PANČÍK Ján 4:59,5 8. 10:29,4 13. 11:38,4 12.
13 (42) KOSTELNÍK Kristián 5:03,6 10. 11:03,6 15. 12:08,9 14.
14 (33) TKAČIVSKÝ Alex 5:11,5 14. 11:18,5 16. 12:27,4 15.
15 (23) BELKO Oliver 5:19,1 16. 11:40,4 17. 12:52,2 16.
16 (32) REPISKÝ Richard 6:04,1 19. 12:30,4 19. 13:40,0 18.
17 (35) BIŽ Michal 5:07,4 13. 5:47,3 1. 13:44,4 19.
18 (31) HREBENÁR Šimon 5:51,7 18. 11:46,1 18. 12:57,4 17.
19 (25) APFEL Samuel 6:24,6 20. 12:55,7 20. 14:15,1 20.
20 (37) ŠTULRAJTER Matej 6:29,0 21. 13:04,1 21. 14:18,7 21.
21 (26) ŠTEFÍK Krištof 5:42,8 17. 10:35,3 14. 11:38,9 13.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže