Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Žiaci-B (12-13) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 598,80 | DORNIAK Kevin | Fan klub biatlonu | SVK | 25.02.2023 | Osrblie |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
15 | 05.03.2023 11:30
LL
30s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Čas | Pen. | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(59) | JIRMER Gregor | 2010 | KB Valaská - Osrblie | 18:16,9 | +30,0 | 0 1 | 18:46,9 | 100,00 | I | |||
(65) | KAZÁR Jerguš | 2011 | Klub biatlonu Predajná | 18:48,5 | 0 0 | 18:48,5 | +1,6 | 99,86 | I | |||
(56) | DONCS Filip | 2010 | ŠK Biathlon Mania | 18:10,9 | +2:00,0 | 1 3 | 20:10,9 | +1:24,0 | 92,55 | I | ||
4 | (62) | POKORNÝ Qvido | 2011 | KB Valaská - Osrblie | 19:25,0 | +1:00,0 | 0 2 | 20:25,0 | +1:38,1 | 91,30 | I | |
5 | (61) | JARGAN Matej | 2010 | KB Valaská - Osrblie | 20:09,2 | +2:00,0 | 1 3 | 22:09,2 | +3:22,3 | 82,05 | II | |
6 | (66) | DUDÁŠ Andrej | 2011 | Športový klub Meteor Dolný Kubín | 20:21,2 | +2:30,0 | 3 2 | 22:51,2 | +4:04,3 | 78,32 | III | |
7 | (53) | PALGUTA Dávid | 2011 | ŠK BLaB Ružomberok | 20:32,1 | +2:30,0 | 3 2 | 23:02,1 | +4:15,2 | 77,36 | III | |
8 | (63) | PLASKÚR Matúš | 2011 | ŠK BLaB Ružomberok | 20:39,8 | +2:30,0 | 3 2 | 23:09,8 | +4:22,9 | 76,67 | III | |
9 | (57) | KOHÁR Andrej | 2010 | KB Čierny Balog | 21:56,4 | +2:00,0 | 3 1 | 23:56,4 | +5:09,5 | 72,53 | III | |
10 | (54) | OBRTANEC Richard | 2010 | UMB Biathlon Team | 22:21,6 | +2:00,0 | 2 2 | 24:21,6 | +5:34,7 | 70,30 | III | |
11 | (55) | ŠVARNÝ David | 2011 | UMB Biathlon Team | 26:23,8 | +2:00,0 | 3 1 | 28:23,8 | +9:36,9 | 48,81 | ||
12 | (60) | APFEL Tobias | 2011 | KB Vyhne | 29:24,7 | +3:00,0 | 4 2 | 32:24,7 | +13:37,8 | 27,43 | ||
(58) | VIRGOVIČ Jakob | 2011 | Fan klub biatlonu | DNS | DNS | |||||||
(64) | JAŠUREK Filip | 2011 | KB Čadca - Skalité | DNS | DNS | |||||||
(67) | KUPEC Kamil | 2010 | KB Čierny Balog | DNS | DNS |
ST1 | # | ST2 | # | 4,5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (59) | JIRMER Gregor | 7:29,1 | 1. | 14:52,6 | 2. | 18:16,9 | 2. |
3 | (56) | DONCS Filip | 7:30,6 | 2. | 14:47,4 | 1. | 18:10,9 | 1. |
4 | (62) | POKORNÝ Qvido | 7:49,4 | 3. | 15:22,5 | 3. | 19:25,0 | 3. |
5 | (61) | JARGAN Matej | 8:03,6 | 4. | 16:05,5 | 4. | 20:09,2 | 4. |
6 | (66) | DUDÁŠ Andrej | 8:22,7 | 6. | 16:37,8 | 7. | 20:21,2 | 5. |
7 | (53) | PALGUTA Dávid | 8:11,0 | 5. | 16:32,3 | 6. | 20:32,1 | 6. |
8 | (63) | PLASKÚR Matúš | 8:23,5 | 7. | 16:31,4 | 5. | 20:39,8 | 7. |
9 | (57) | KOHÁR Andrej | 17:38,7 | 11. | 21:56,4 | 8. | ||
10 | (54) | OBRTANEC Richard | 8:42,8 | 8. | 18:04,2 | 8. | 22:21,6 | 9. |
11 | (55) | ŠVARNÝ David | 10:34,0 | 9. | 21:08,3 | 9. | 26:23,8 | 10. |
12 | (60) | APFEL Tobias | 11:37,2 | 10. | 23:17,3 | 10. | 29:23,1 | 11. |