Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Dorastenci-B (17-19) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 200,00 | ILAVSKÝ Sebastián | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | SVK | 11.06.2022 | Predajná |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
20 | 27.08.2022 15:13
LS
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (45) | ŠTĚRBA František | 2005 | letní reprezentace ČSB | 0 1 | 15:53,2 | MS | ||||
2 | (28) | ILAVSKÝ Sebastián | 2004 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 3 0 | 16:17,3 | +24,1 | 100,00 | I | ||
3 | (37) | PASTRNÁK Ľubomír | 2004 | ŠKP Banská Bystrica | 2 1 | 16:42,1 | +48,9 | 97,45 | I | ||
4 | (29) | MAŤKO Martin | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 1 2 | 16:56,6 | +1:03,4 | 95,97 | I | ||
5 | (40) | ČERNÁK Adam | 2004 | KB Valaská - Osrblie | 0 2 | 17:31,9 | +1:38,7 | 92,37 | I | ||
6 | (33) | MEJTSKÝ Maxim | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 2 2 | 17:38,3 | +1:45,1 | 91,71 | I | ||
7 | (32) | BALOGA Štefan | 2004 | Biatlon ŠK Prešov | 0 3 | 17:40,9 | +1:47,7 | 91,44 | I | ||
8 | (34) | ŠEVČÍK František | 2006 | letní reprezentace ČSB | 0 3 | 17:48,6 | +1:55,4 | MS | |||
9 | (44) | LATTA Marek | 2006 | SKM Valašské Meziříčí | 1 0 | 17:56,9 | +2:03,7 | MS | |||
10 | (30) | KUCHAŘ Matěj | 2004 | letní reprezentace ČSB | 5 1 | 18:03,5 | +2:10,3 | MS | |||
11 | (46) | BELICAJ Sebastián | 2006 | ŠKP Banská Bystrica | 2 3 | 18:33,7 | +2:40,5 | 86,03 | II | ||
12 | (35) | GLEZGO Juraj | 2006 | UMB Biathlon Team | 1 3 | 18:48,8 | +2:55,6 | 84,50 | II | ||
13 | (38) | FIALKA Peter | 2004 | KB Valaská - Osrblie | 2 1 | 18:51,5 | +2:58,3 | 84,21 | II | ||
14 | (39) | SVRČINA Samuel | 2005 | FAN TEAM občianske združenie | 3 4 | 18:59,8 | +3:06,6 | 83,37 | II | ||
15 | (36) | SZŐLLŐS Daniel | 2005 | Honvéd Zalka | 4 5 | 19:39,4 | +3:46,2 | MS | |||
16 | (47) | LIŠČÁK Tomáš | 2004 | KB Staré Město pod L. | 3 2 | 20:55,2 | +5:02,0 | MS | |||
17 | (26) | VLK Michael | 2006 | Klub biatlonu Prostějov | 4 3 | 20:56,0 | +5:02,8 | MS | |||
18 | (43) | BENEDEK KIS Márk | 2006 | Honvéd Zalka | 3 5 | 20:57,1 | +5:03,9 | MS | |||
19 | (31) | POKORNÝ Ondřej | 2005 | KB Staré Město pod L. | 3 3 | 21:50,1 | +5:56,9 | MS | |||
(27) | KOSTELNÍK Richard | 2005 | Klub biatlonu Predajná | 3 3 | DQ |
ST1 | # | ST2 | # | 4 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (45) | ŠTĚRBA František | 4:51,7 | 1. | 10:40,2 | 1. | 15:53,2 | 1. |
2 | (28) | ILAVSKÝ Sebastián | 5:49,8 | 9. | 11:17,4 | 2. | 16:17,3 | 2. |
3 | (37) | PASTRNÁK Ľubomír | 5:30,1 | 7. | 11:21,2 | 3. | 16:42,1 | 3. |
4 | (29) | MAŤKO Martin | 5:21,3 | 3. | 11:35,9 | 4. | 16:56,6 | 4. |
5 | (40) | ČERNÁK Adam | 5:18,8 | 2. | 12:00,5 | 6. | 17:31,9 | 6. |
6 | (33) | MEJTSKÝ Maxim | 5:59,6 | 10. | 12:15,7 | 8. | 17:38,3 | 7. |
7 | (32) | BALOGA Štefan | 5:24,1 | 5. | 12:08,2 | 7. | 17:40,9 | 8. |
8 | (34) | ŠEVČÍK František | 5:23,1 | 4. | 12:32,2 | 10. | 17:48,6 | 9. |
9 | (44) | LATTA Marek | 5:28,2 | 6. | 11:45,7 | 5. | 17:56,9 | 10. |
10 | (30) | KUCHAŘ Matěj | 6:57,6 | 18. | 12:53,5 | 11. | 18:03,5 | 11. |
11 | (46) | BELICAJ Sebastián | 6:03,9 | 12. | 13:01,7 | 13. | 18:33,7 | 12. |
12 | (35) | GLEZGO Juraj | 6:03,0 | 11. | 13:10,2 | 14. | 18:48,8 | 13. |
13 | (38) | FIALKA Peter | 6:24,3 | 15. | 13:01,2 | 12. | 18:51,5 | 14. |
14 | (39) | SVRČINA Samuel | 6:18,2 | 13. | 13:43,9 | 15. | 18:59,8 | 15. |
15 | (36) | SZŐLLŐS Daniel | 6:21,0 | 14. | 14:02,8 | 16. | 19:39,4 | 16. |
16 | (47) | LIŠČÁK Tomáš | 6:44,3 | 17. | 14:24,4 | 17. | 20:55,2 | 17. |
17 | (26) | VLK Michael | 7:27,9 | 20. | 14:59,9 | 19. | 20:56,0 | 18. |
18 | (43) | BENEDEK KIS Márk | 6:26,7 | 16. | 14:33,3 | 18. | 20:57,1 | 19. |
19 | (31) | POKORNÝ Ondřej | 7:20,4 | 19. | 15:26,6 | 20. | 21:50,1 | 20. |
(27) | KOSTELNÍK Richard | 5:42,3 | 8. | 12:24,4 | 9. | 17:27,4 | 5. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.