logo

3. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021 žiactva

Selce 31.07.2021 - 01.08.2021

Výsledky

Rýchlostné preteky LS 2 km - Žiaci-ŽciC

PDF štartovná listina | PDF výsledky

20 | 31.07.2021 11:37
LS

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup Body Trieda
1 (20) SVK GAJDOŠOVCI Oliver 0 1 9:13,9 PB 100,00 I
2 (23) SVK SKLENÁRIK Markus 0 1 9:23,7 +9,8 PB 98,23 I
3 (22) SVK PODHORSKÝ Matej 2 1 9:26,9 +13,0 PB 97,65 I
4 (15) SVK ŠTEFANKA Samuel 0 2 10:02,6 +48,7 PB 91,21 I
5 (28) SVK DOBIAŠ Nikolaj František 2 2 10:09,5 +55,6 PB 89,96 II
6 (25) SVK KRIŠTOFÍK Šimon 1 1 10:12,7 +58,8 PB 89,38 II
7 (32) SVK ORAVEC Marek 2 2 10:27,3 +1:13,4 PB 86,76 II
8 (27) SVK SCHON Adam 0 3 10:50,6 +1:36,7 82,54 II
9 (18) SVK KOSTELNÍK Kristián 0 2 11:13,3 +1:59,4 PB 78,45 III
10 (16) SVK HREBENÁR Šimon 2 2 11:33,4 +2:19,5 PB 74,82 III
11 (87) SVK TKÁČENSKÝ Alex 2 2 11:36,6 +2:22,7 MS
12 (19) SVK SMORADA Jerguš 2 1 11:48,2 +2:34,3 72,16 III
13 (17) SVK ADAMOV Ján 5 5 11:49,8 +2:35,9 71,87 III
14 (26) SVK APFEL Samuel 4 1 11:56,0 +2:42,1 PB 70,75 III
15 (24) SVK PANČÍK Ján 0 3 12:05,4 +2:51,5 69,05
16 (21) SVK RIEČAN Simon 1 3 12:16,2 +3:02,3 67,10
17 (31) SVK ŠTULRAJTER Matej 2 3 13:26,7 +4:12,8 PB 54,37
18 (30) SVK REPISKÝ Richard 3 5 14:01,8 +4:47,9 48,03
19 (14) SVK ČANECKÝ Ivan 3 2 14:05,5 +4:51,6 PB 47,37
(29) SVK DOROTÍK Daniel DNS
M1 # M2 # M3 # M4 # 2 km #
1 (20) GAJDOŠOVCI Oliver 3:07,7 1. 6:50,7 1. 9:04,7 1. 9:13,9 1.
2 (23) SKLENÁRIK Markus 3:20,0 3. 7:00,9 2. 9:15,7 2. 9:23,7 2.
3 (22) PODHORSKÝ Matej 3:35,3 5. 7:11,3 3. 9:17,5 3. 9:26,9 3.
4 (15) ŠTEFANKA Samuel 3:17,9 2. 7:19,7 4. 9:50,9 4. 10:02,6 4.
5 (28) DOBIAŠ Nikolaj František 3:40,9 6. 7:47,3 5. 9:59,5 5. 10:09,5 5.
6 (25) KRIŠTOFÍK Šimon 3:48,1 8. 7:49,4 6. 10:03,9 6. 10:12,7 6.
7 (32) ORAVEC Marek 3:49,1 9. 7:54,4 7. 10:17,0 7. 10:27,3 7.
8 (27) SCHON Adam 3:41,3 7. 8:18,2 8. 10:40,7 8. 10:50,6 8.
9 (18) KOSTELNÍK Kristián 3:22,9 4. 8:24,7 9. 11:01,2 9. 11:13,3 9.
10 (16) HREBENÁR Šimon 4:30,7 14. 8:58,2 11. 11:23,5 10. 11:33,4 10.
11 (87) TKÁČENSKÝ Alex 4:21,9 12. 9:00,3 12. 11:27,2 11. 11:36,6 11.
12 (19) SMORADA Jerguš 4:26,3 13. 8:54,4 10. 11:36,2 13. 11:48,2 12.
13 (17) ADAMOV Ján 4:38,2 15. 9:14,4 16. 11:35,3 12. 11:49,8 13.
14 (26) APFEL Samuel 4:48,1 17. 9:03,0 13. 11:44,6 14. 11:56,0 14.
15 (24) PANČÍK Ján 4:13,3 11. 9:11,0 15. 11:53,3 15. 12:05,4 15.
16 (21) RIEČAN Simon 3:59,9 10. 9:07,8 14. 12:04,4 16. 12:16,2 16.
17 (31) ŠTULRAJTER Matej 4:42,3 16. 10:16,3 17. 13:12,3 17. 13:26,7 17.
18 (30) REPISKÝ Richard 5:01,2 19. 10:55,1 19. 13:48,5 18. 14:01,8 18.
19 (14) ČANECKÝ Ivan 5:00,0 18. 10:24,0 18. 13:53,0 19. 14:05,5 19.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže