logo

3. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021 žiactva

Selce 31.07.2021 - 01.08.2021

Výsledky

Rýchlostné preteky LL 1,5 km - Žiačky-ŽkyB

PDF štartovná listina | PDF výsledky

27 | 31.07.2021 11:51
LL

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup Body Trieda
1 (61) SVK ŠTULAJTEROVÁ Nella 1 1 7:58,5 PB 100,00 I
2 (56) SVK MESÍKOVÁ Kristína 0 0 7:59,3 +0,8 PB 99,84 I
3 (42) SVK ŠVANTNEROVÁ Jela 1 0 8:25,7 +27,2 PB 94,32 I
4 (43) SVK HANUSOVÁ Laura 0 0 8:31,7 +33,2 PB 93,07 I
5 (45) SVK KOVÁČOVÁ Mia 1 1 8:45,9 +47,4 PB 90,09 I
6 (52) SVK HRINKOVÁ Aneta 0 1 8:47,0 +48,5 PB 89,87 II
7 (55) SVK MALÍKOVÁ Ema 1 1 8:48,5 +50,0 PB 89,55 II
8 (59) SVK JEŠÍKOVÁ Nikolka 2 1 8:58,5 +1:00,0 PB 87,46 II
9 (68) SVK KAZÁROVÁ Izabela 2 0 9:03,7 +1:05,2 PB 86,37 II
10 (44) SVK ZEMIAROVÁ Anna 1 0 9:16,3 +1:17,8 PB 83,75 II
11 (54) SVK DANKOVÁ Mia 0 0 9:20,2 +1:21,7 PB 82,93 II
12 (46) SVK BERAXOVÁ Lujza 1 0 9:22,2 +1:23,7 PB 82,52 II
13 (49) SVK KOFRIT Sofia 1 2 9:23,2 +1:24,7 82,31 II
14 (63) SVK SEGEČOVÁ Valentína 1 0 9:31,1 +1:32,6 PB 80,65 II
15 (64) SVK BUDOVCOVÁ Zuzana 3 2 10:01,5 +2:03,0 PB 74,30 III
16 (47) SVK HREBENÁROVÁ Agáta 3 3 10:02,9 +2:04,4 PB 74,00 III
17 (57) SVK JACKOVÁ Nina 4 3 10:27,0 +2:28,5 68,96
18 (48) SVK HANESOVÁ Lucia 3 2 10:32,9 +2:34,4 PB 67,73
19 (51) SVK FIGĽUŠOVÁ Sára 2 4 10:40,2 +2:41,7 66,22
20 (60) SVK ŠUCHTÁROVÁ Emma 2 3 10:42,2 +2:43,7 PB 65,78
21 (50) SVK VAJSOVÁ Liana 2 1 10:44,5 +2:46,0 PB 65,32
22 (53) SVK PÔBIŠOVÁ Lucia 3 2 10:49,7 +2:51,2 PB 64,24
23 (67) SVK PECNÍKOVÁ Jana 1 1 11:38,2 +3:39,7 PB 54,09
24 (62) SVK ŠVARNÁ Sofia 5 5 13:03,6 +5:05,1 36,24
25 (65) SVK OBŠÍVANOVÁ Ema 1/4 4 13:15,7 +5:17,2 PB 33,73
26 (66) SVK MIKUŠOVÁ Michaela 5/4 2 13:46,9 +5:48,4 27,20
27 (58) SVK PÓČOVÁ Ela 0 * 16:42,2 +8:43,7
M1 # M2 # M3 # 1,5 km #
1 (61) ŠTULAJTEROVÁ Nella 3:00,3 2. 6:15,8 2. 7:49,0 2. 7:58,5 1.
2 (56) MESÍKOVÁ Kristína 2:48,8 1. 6:02,9 1. 7:48,7 1. 7:59,3 2.
3 (42) ŠVANTNEROVÁ Jela 3:08,4 4. 6:25,9 3. 8:13,5 3. 8:25,7 3.
4 (43) HANUSOVÁ Laura 3:19,0 7. 6:45,4 5. 8:22,0 4. 8:31,7 4.
5 (45) KOVÁČOVÁ Mia 3:12,0 5. 6:49,2 6. 8:36,3 6. 8:45,9 5.
6 (52) HRINKOVÁ Aneta 3:04,2 3. 6:43,9 4. 8:36,1 5. 8:47,0 6.
7 (55) MALÍKOVÁ Ema 3:27,5 11. 6:59,0 7. 8:39,1 7. 8:48,5 7.
8 (59) JEŠÍKOVÁ Nikolka 3:36,1 13. 7:08,0 9. 8:48,8 8.
9 (68) KAZÁROVÁ Izabela 3:24,8 10. 7:02,2 8. 8:52,7 9. 9:03,7 8.
10 (44) ZEMIAROVÁ Anna 3:56,1 16. 7:30,7 14. 9:07,6 11. 9:16,3 9.
11 (54) DANKOVÁ Mia 3:21,4 8. 7:09,8 10. 9:07,1 10. 9:20,2 10.
12 (46) BERAXOVÁ Lujza 3:43,3 14. 7:14,0 11. 9:10,0 12. 9:22,2 11.
13 (49) KOFRIT Sofia 3:22,7 9. 7:17,3 12. 9:12,1 13. 9:23,2 12.
14 (63) SEGEČOVÁ Valentína 3:32,6 12. 7:18,6 13. 9:19,1 14. 9:31,1 13.
15 (64) BUDOVCOVÁ Zuzana 4:09,9 20. 8:04,7 15. 9:51,5 15. 10:01,5 14.
16 (47) HREBENÁROVÁ Agáta 4:14,0 22. 8:53,4 22. 10:53,7 22.
17 (57) JACKOVÁ Nina 4:11,6 21. 8:26,8 17. 10:15,7 16. 10:27,0 15.
18 (48) HANESOVÁ Lucia 4:05,0 19. 8:28,2 18. 10:23,5 17. 10:32,9 16.
19 (51) FIGĽUŠOVÁ Sára 3:48,1 15. 8:38,1 20. 10:29,6 18. 10:40,2 17.
20 (60) ŠUCHTÁROVÁ Emma 4:02,1 17. 8:38,9 21. 10:33,1 20.
21 (50) VAJSOVÁ Liana 4:03,2 18. 8:12,8 16. 10:31,4 19. 10:44,5 18.
22 (53) PÔBIŠOVÁ Lucia 4:14,8 23. 8:32,8 19. 10:34,3 21. 10:49,7 19.
23 (67) PECNÍKOVÁ Jana 4:28,7 24. 9:23,6 23. 11:27,7 23. 11:38,2 20.
24 (62) ŠVARNÁ Sofia 4:40,2 26. 10:37,2 26. 12:51,9 26. 13:03,6 23.
25 (65) OBŠÍVANOVÁ Ema 5:08,9 27. 10:38,9 27. 13:02,6 27. 13:15,7 24.
26 (66) MIKUŠOVÁ Michaela 4:33,9 25. 9:44,7 25. 12:37,2 25. 12:46,9 22.
27 (58) PÓČOVÁ Ela 3:18,9 6. 9:38,0 24. 11:31,1 24. 11:42,2 21.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže