26 | 01.05.2019 10:30
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 01.05.2019 10:30
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAČÍK Michal | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 7,79 | q | ||
2 | HUDEC Šimon | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 9,05 | PB | ||
3 | VIŠŇOVSKÝ Michal | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 9,57 | PB | ||
4 | STREMPEK Daniel | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 9,77 | PB | ||
MIŠTRÍK Tobias | 2007 | ŠK Juventa Žilina | DQ 162/8 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 01.05.2019 10:32
+1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HLETKO Martin | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 7,73 | q | PB | |
2 | SÁDECKÝ Sebastián | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 7,74 | q | PB | |
3 | KOPČEK Michal | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 8,96 | PB | ||
4 | KAPRÁL Matej | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 9,34 | PB | ||
5 | HUSENICA Marek | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,72 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 01.05.2019 10:34
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÚRIK Davide | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 8,06 | q | ||
2 | SEIFERT Igor | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8,79 | PB | ||
3 | HYŽINSKÝ Roman | 2005 | CVČ Liptovský Mikuláš | 8,86 | |||
4 | REPKA Oliver René | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 9,38 | PB | ||
5 | DAG Kadir | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,62 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 01.05.2019 10:36
+0,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUCHOSLAV Ján | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 7,54 | q | MS | ||
2 | LIPTÁK Aurel | 2004 | MŠk Žiar nad Hronom | 8,10 | q | |||
3 | PÁLENÍK Matúš | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 8,24 | q | PB | ||
4 | BRUŇO Michal | 2005 | CVČ Liptovský Mikuláš | 8,42 | q | PB | ||
5 | TURIČÍK Filip | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,60 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 10:38
+0,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LÖRINC Lukáš | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 8,14 | q | PB | ||
2 | JANÍČEK Tomáš | 2004 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | 8,15 | q | PB | MS | |
3 | GURA Dominik | 2005 | BŠK Banská Bystrica | 8,35 | q | |||
4 | KOCIAN Simon | 2004 | AO Sparta Považská Bystrica | 8,53 | q | |||
5 | KRAJČI Dominik | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 8,90 | ||||
6 | GOTTWALD Dávid | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 9,27 | PB |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.