PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 14.06.2022 10:30
1 | GROER Sebastián | 2011 | ZŠ Kukučína Dolný Kubín | |||||||
2 | DIBDIAK Pavol | 2011 | ZŠ Matúšku Dolný Kubín | |||||||
3 | BANDOŠ Filip | 2012 | ZŠ Škrabáka Dolný Kubín | |||||||
4 | BALÁŽ Theo | 2011 | CSŠ Okružná Dolný Kubín | |||||||
5 | ĎAĎO Matej | 2011 | ZŠ Kukučína Dolný Kubín | |||||||
6 | GEBURA Peter | 2011 | ZŠ Škrabáka Dolný Kubín |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 14.06.2022 10:32
1 | KOVÁČ Dušan | 2011 | ZŠ Matúšku Dolný Kubín | |||||||
2 | JANOTÍK Benjamín | 2011 | CSŠ Okružná Dolný Kubín | |||||||
3 | HARTSHORNE Adam | 2011 | ZŠ Škrabáka Dolný Kubín | |||||||
4 | HANKO Lucas | 2012 | ZŠ Matúšku Dolný Kubín | |||||||
5 | HAVKO Oliver Ján | 2012 | ZŠ Matúšku Dolný Kubín | |||||||
6 | JONÁK Timotej | 2012 | CSŠ Okružná Dolný Kubín |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 14.06.2022 10:34
1 | PRIESOL Tomáš | 2011 | CSŠ Okružná Dolný Kubín | |||||||
2 | MUČKA Andrej | 2011 | ZŠ Kukučína Dolný Kubín | |||||||
3 | LABDA Lukáš | 2011 | ZŠ Kukučína Dolný Kubín | |||||||
4 | KUTLÍK Matúš | 2011 | ZŠ Kukučína Dolný Kubín | |||||||
5 | MARTVOŇ Oliver | 2012 | ZŠ Matúšku Dolný Kubín | |||||||
6 | POBEHA Maximilián | 2011 | ZŠ Škrabáka Dolný Kubín |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 14.06.2022 10:36
2 | ZÁHORA Marek | 2011 | ZŠ s MŠ Komenského Dolný Kubín | |||||||
3 | STREŽO Samuel | 2011 | CSŠ Okružná Dolný Kubín | |||||||
4 | PŠENÁK Marcel | 2012 | ZŠ s MŠ Komenského Dolný Kubín | |||||||
5 | ZÁHORA Jakub | 2011 | ZŠ s MŠ Komenského Dolný Kubín |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 14.06.2022 10:38
3 | TOBIAŠ Kristián | 2011 | ZŠ Škrabáka Dolný Kubín | |||||||
4 | SKLÁRČIK Lukáš | 2011 | CSŠ Okružná Dolný Kubín | |||||||
5 | ZRNÍK Filip | 2011 | ZŠ Kukučína Dolný Kubín |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.