PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:00
1 | (95) | KIDALA Jakub | 2014 | ZŠ Mateja Lechkého Košice | ||||||
2 | (92) | BILÝ Timotej | 2013 | ZŠ Hrabské | ||||||
3 | (39) | SABOL Roderik | 2013 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | ||||||
4 | (17) | DZURENDA Adam | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | ||||||
5 | (7) | BURGILA Marcel | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | ||||||
6 | (34) | KONČEK Samuel | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | ||||||
7 | (41) | TOROPILA Patrik | 2013 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | ||||||
8 | (93) | BILÝ Samuel | 2013 | ZŠ Hrabské |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2022 09:02
1 | (193) | JURÍK Michal | 2014 | ZŠ Požiarnicka | ||||||
2 | (130) | HARKABUS Eduard | 2013 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej | ||||||
3 | (118) | LUKÁCS Philip | 2013 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | ||||||
5 | (98) | MARTO Peter | 2013 | ZŠ Mládežnícka Košice | ||||||
6 | (116) | JAVOR Juraj | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | ||||||
7 | (121) | BALOG Kristián | 2013 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej | ||||||
8 | (191) | KOLESÁR Adam | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:04
1 | (688) | NOVOTNÝ Adam | 2014 | ŠŠAK Malá Ida | ||||||
2 | (671) | VESELKA Šimon | 2013 | Atletika Košice o.z. | ||||||
3 | (643) | NECELA Daniel | 2013 | Atletika Košice o.z. | ||||||
4 | (632) | KAZIMÍR Michael | 2013 | Atletika Košice o.z. | ||||||
5 | (221) | KOLESÁR Max | 2014 | ZŠ s MŠ Vlachovo | ||||||
6 | (633) | KENDA Oliver | 2014 | Atletika Košice o.z. | ||||||
7 | (647) | PALAŠČÁK Eliáš | 2013 | Atletika Košice o.z. | ||||||
8 | (679) | ARTYUKH Jaroslav Jevgenievič | 2013 | ŠŠAK Malá Ida |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:06
1 | (746) | KOVAĽ Samuel | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||
2 | (725) | TKÁČ Teo | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | ||||||
3 | (700) | CAPÍK Alex | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | ||||||
4 | (692) | ANDRIŠOV Maximilián | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | ||||||
5 | (689) | STRHARSKÝ Richard | 2013 | ŠŠAK Malá Ida | ||||||
6 | (696) | BILEC Marko | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | ||||||
7 | (707) | HORŇÁK Leonard | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | ||||||
8 | (732) | UŠIAK Adam | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:08
1 | (804) | PARKÁNSKY Jakub | 2013 | SOPKA Seňa | ||||||
2 | (786) | FIALKA Damián | 2014 | SOPKA Seňa | ||||||
3 | (771) | DULAJ Martin | 2013 | Atletický klub ZŠ Sirk | ||||||
4 | (759) | BÁNES Patrik | 2014 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | ||||||
5 | (753) | RUŠČIN Teo | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | ||||||
6 | (760) | BUKOCI Dominik | 2014 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | ||||||
7 | (780) | BARTKO Radoslav | 2014 | SOPKA Seňa | ||||||
8 | (797) | KOVAL Tobias | 2013 | SOPKA Seňa |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:10
1 | (853) | MANÍK Maximilián | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
2 | (849) | HOLUB Róbert | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
3 | (825) | PARAJŇÁK Max | 2014 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | ||||||
4 | (814) | TEĽMAN Jakub | 2013 | SOPKA Seňa | ||||||
5 | (812) | ŠČERBÁK Maxim | 2013 | SOPKA Seňa | ||||||
6 | (821) | BRYNDZA Krištof | 2014 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | ||||||
7 | (848) | HALŽÁK Michal | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
8 | (851) | KOSCELNÍK Jakub | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:12
1 | (875) | BÁNYAI Maximilián | 2014 | GEM-AT | ||||||
2 | (873) | ŠIPOŠ Frederik | 2015 | ZŠ s MŠ Vlachovo | ||||||
3 | (864) | SENDERÁK Ondrej | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
4 | (859) | OLEJNÍK Pavol | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
5 | (855) | MIHOK Lukáš | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
6 | (863) | SENDERÁK Dávid | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | ||||||
7 | (872) | ROKFALUŠI Filip | 2014 | ZŠ s MŠ Vlachovo | ||||||
8 | (874) | PIGA Matúš | 2013 | FK Junior Šaca |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:14
1 | (968) | HLAVÁČ Ľubomír | 2014 | ZS Zakarpatská Rožňava | ||||||
2 | (947) | SEMAN Daniel | 2013 | SZŠ Lermontovova | ||||||
3 | (940) | BODA Ján | 2014 | SZŠ Lermontovova | ||||||
4 | (931) | JANČÁR Adam | 2014 | Spišská Nová Ves | ||||||
5 | (881) | SUCHANIČ Samuel | 2013 | GEM-AT | ||||||
6 | (937) | SAVČÁK Adam | 2014 | Spojená Škola | ||||||
7 | (942) | FRAK Martin Jozef | 2014 | SZŠ Lermontovova | ||||||
8 | (967) | TISCHLER Lucas | 2014 | ZS Trieda SNP Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:16
1 | (1021) | LUKÁČ Ján | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | ||||||
2 | (1014) | JANIČ Niko | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | ||||||
3 | (1012) | HUGO Očenáš | 2013 | ZŠ Bruselská Košice | ||||||
4 | (998) | NEPELA Matias | 2013 | ZŠ Belehradská Košice | ||||||
5 | (982) | ADZIMA Šimon | 2013 | ZŠ Belehradská Košice | ||||||
6 | (1001) | BALOG Tomaš | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | ||||||
7 | (1013) | JANIČ Marko | 2013 | ZŠ Bruselská Košice | ||||||
8 | (1020) | LIBA Dominik | 2014 | ZŠ Bruselská Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:18
1 | (1092) | ADAMEC Teodor | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
2 | (1078) | RUSNÁK Adam | 2014 | ZŠ Drábova | ||||||
3 | (1072) | HUDÁK Alex | 2014 | ZŠ Drábova | ||||||
4 | (1058) | ČONKIA Stano | 2013 | ZŠ Dobšiná | ||||||
5 | (1036) | VAŠKO Michal | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | ||||||
6 | (1064) | ADAMIŠIN Samuel | 2013 | ZŠ Drábova | ||||||
7 | (1074) | MARKUŠOVSKÝ Matúš | 2013 | ZŠ Drábova | ||||||
8 | (1080) | FABIAN Jakub | 2014 | ZŠ Grundschule Medzev |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:20
1 | (1126) | BALDOVIČ Bruno | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | ||||||
2 | (1115) | SNOPEK Jakub | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
3 | (1111) | PAGÁČ Christopher | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
4 | (1101) | JUHÁSZ Leonard | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
5 | (1098) | BOGDANOVSKÝ Kristián | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
6 | (1107) | MATUŠKA Jakub | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
7 | (1114) | SNOPEK Filip | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | ||||||
8 | (1119) | DRATVA Michal | 2013 | ZŠ Komenského Svit |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:22
1 | (1246) | BAJUS Krištof | 2014 | ZŠ Vojčice | ||||||
2 | (1219) | DOBRANSKI Sebastián | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | ||||||
3 | (1170) | SLIVA Tomáš | 2013 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | ||||||
4 | (1131) | MAJLÁTH Michal | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | ||||||
5 | (1128) | JURČÍK Marko | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | ||||||
6 | (1134) | PALENČÁR Richard | 2013 | ZŠ Krosnianska Košice | ||||||
7 | (1213) | BERDIS Tobias | 2014 | ZŠ Tomášikova Košice | ||||||
8 | (1229) | LIZÁK Adam | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:24
1 | (1279) | LACKO Lukáš | 2013 | Atletika Košice o.z. | ||||||
2 | (1273) | FERENC Martin | 2013 | ZŠ Abovská | ||||||
3 | (1271) | VARGA Šimon | 2013 | ZŠsMŠ Školská Čečejovce | ||||||
4 | (1255) | ŠEFČÍK Daniel | 2014 | ZŠ Vojčice | ||||||
5 | (1251) | SABO Samuel | 2014 | ZŠ Vojčice | ||||||
6 | (1256) | BARTEK Lukáš | 2013 | ZŠ Žakovce | ||||||
7 | (1272) | BALOGH Markus | 2013 | ZŠ Abovská | ||||||
8 | (1277) | BALCAŘÍK Adam | 2013 | ZŠ Sečovská Polianka |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:26
1 | (1289) | LACKO Oliver | 2013 | ZŠ Abovská | ||||||
2 | (1287) | LASTIVKA Viliam | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
3 | (1285) | DOBOŠ Viktor | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
4 | (1283) | BEREGSÁSI Filip | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
5 | (1282) | BABKA Alex | 2013 | ZŠ Abovská | ||||||
6 | (1284) | ČUPKA Peter | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
7 | (1286) | KALL Radovan | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
8 | (1288) | PALENČÁR Ján | 2014 | ZŠ Abovská |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 16.05.2022 09:28
4 | (1291) | FEDOR Sebastián | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
5 | (1290) | FRIČOVSKÝ Martin | 2014 | ZŠ Abovská | ||||||
6 | (92) | BILÝ Timotej | 2013 | ZŠ Hrabské | ||||||
7 | (93) | BILÝ Samuel | 2013 | ZŠ Hrabské | ||||||
8 | (1003) | DOHDARIEV Marko | 2013 | ZŠ Bruselská |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.