PDF štartovná listina | PDF výsledky
21 | 27.10.2021 11:15
600 m | # | 1200 m | # | 1800 m | # | 2400 m | # | 3000 m | # | 3600 m | # | 4200 m | # | 4800 m | # | 5400 m | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (51) | ŽIDEK Miroslav | 2:15 | 1. | 4:34 | 1. | 6:55 | 1. | 9:14 | 1. | 11:42 | 2. | 14:16 | 2. | 16:43 | 2. | 19:18 | 2. | 21:31 | 1. |
2 | (47) | PALČEK Adam | 2:16 | 4. | 4:36 | 4. | 6:57 | 3. | 9:17 | 2. | 11:41 | 1. | 14:04 | 1. | 16:34 | 1. | 19:13 | 1. | 21:35 | 2. |
3 | (52) | CHUDÝ Samuel | 2:15 | 3. | 4:36 | 3. | 6:58 | 4. | 9:27 | 3. | 11:57 | 3. | 14:31 | 3. | 17:05 | 3. | 19:48 | 3. | 22:23 | 3. |
4 | (32) | GAJDOŠ Pavel | 2:30 | 15. | 5:00 | 10. | 7:27 | 9. | 9:55 | 6. | 12:28 | 6. | 15:05 | 7. | 17:40 | 7. | 20:15 | 7. | 22:30 | 4. |
5 | (94) | MASARYK Kristián | 2:18 | 5. | 4:43 | 5. | 7:12 | 6. | 9:43 | 5. | 12:19 | 5. | 14:56 | 5. | 17:31 | 4. | 20:10 | 4. | 22:32 | 5. |
6 | (66) | SMOLKA Adam | 2:24 | 8. | 4:58 | 8. | 7:29 | 10. | 9:59 | 9. | 12:33 | 8. | 15:07 | 8. | 17:40 | 6. | 20:12 | 5. | 22:35 | 6. |
7 | (65) | ZAVŘEL Matúš | 2:19 | 6. | 4:44 | 6. | 7:12 | 5. | 9:41 | 4. | 12:16 | 4. | 14:55 | 4. | 17:35 | 5. | 20:13 | 6. | 22:41 | 7. |
8 | (45) | DOBIAS Lukáš | 2:29 | 12. | 5:00 | 9. | 7:25 | 8. | 9:56 | 8. | 12:29 | 7. | 15:04 | 6. | 17:41 | 8. | 20:22 | 8. | 22:54 | 8. |
9 | (37) | ŠÁLEK Bystrík | 2:26 | 9. | 4:57 | 7. | 7:24 | 7. | 9:55 | 7. | 12:34 | 9. | 15:20 | 9. | 18:07 | 9. | 21:01 | 9. | 23:33 | 9. |
10 | (10) | KAVOR Miroslav | 2:28 | 11. | 5:03 | 11. | 7:41 | 11. | 10:25 | 10. | 13:14 | 10. | 16:06 | 10. | 18:58 | 10. | 21:50 | 11. | 24:18 | 10. |
11 | (69) | SEDLÁČEK Samuel | 2:30 | 14. | 5:10 | 15. | 7:53 | 14. | 10:36 | 13. | 13:22 | 11. | 16:10 | 11. | 18:59 | 11. | 21:47 | 10. | 24:22 | 11. |
12 | (114) | KUNDA Benjamín | 2:29 | 13. | 5:06 | 14. | 7:46 | 13. | 10:33 | 11. | 13:26 | 13. | 16:18 | 13. | 19:02 | 12. | 21:56 | 12. | 24:29 | 12. |
13 | (11) | MASARYK Samuel | 2:27 | 10. | 5:03 | 12. | 7:44 | 12. | 10:34 | 12. | 13:23 | 12. | 16:14 | 12. | 19:06 | 13. | 22:03 | 13. | 24:46 | 13. |
14 | (108) | URBÁNEK Matej | 2:21 | 7. | 5:05 | 13. | 7:57 | 15. | 11:04 | 14. | 14:10 | 15. | 17:16 | 15. | 20:15 | 14. | 23:26 | 14. | 26:22 | 14. |
15 | (34) | KASALA Rastislav | 2:43 | 20. | 5:34 | 20. | 8:25 | 19. | 11:23 | 16. | 14:24 | 16. | 17:34 | 16. | 20:43 | 16. | 23:53 | 15. | 26:50 | 15. |
16 | (12) | RAJČO Dominik | 2:38 | 19. | 5:26 | 16. | 8:19 | 16. | 11:09 | 15. | 14:05 | 14. | 17:09 | 14. | 20:23 | 15. | 24:08 | 16. | 27:10 | 16. |
17 | (107) | MIKO Martin | 2:58 | 21. | 5:56 | 21. | 8:54 | 21. | 11:57 | 21. | 15:04 | 19. | 18:22 | 18. | 21:55 | 18. | 25:01 | 17. | 28:05 | 17. |
18 | (13) | ŠIMKA Marko | 2:35 | 17. | 5:27 | 18. | 8:22 | 17. | 11:31 | 18. | 14:37 | 17. | 18:03 | 17. | 21:29 | 17. | 25:21 | 18. | 28:49 | 18. |
(33) | BLINA Peter | 2:36 | 18. | 5:27 | 19. | 8:22 | 18. | 11:56 | 20. | |||||||||||
(50) | FORTUNÍK Frederik | 2:15 | 2. | 4:35 | 2. | 6:56 | 2. | 11:29 | 17. | |||||||||||
(105) | HIADLOVSKÝ Tadeáš | 2:35 | 16. | 5:26 | 17. | 8:25 | 20. | 11:38 | 19. | 15:03 | 18. | 18:23 | 19. | 25:58 | 19. | 26:22 | 19. |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
SPŠ Považská Bystrica | 4 |
SG Futurum Trenčín | 5 |
Gym. M.R.Štefánika Nové Mesto nad Váhom | 9 |
SOŠs Bánovce nad Bebravou | 19 |
SPŠ Dubnica nad Váhom | 22 |
Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 24 |
BSŠG Nové Mesto nad Váhom | 31 |
SOŠ T. Vansovej Prievidza | 39 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.