logo

VIESSMANN pohár v letnom biatlone 2021

Banská Bystrica 12.06.2021 - 04.10.2021

Výsledky

Bodovanie po 3. kole - Žiaci-C (14-15)

PDF štartovná listina | PDF výsledky

26 | 31.07.2021 10:00

Por. Meno Výkon
1 SVK GAJDOŠOVCI Oliver 493,58
2 SVK SKLENÁRIK Markus 474,1
3 SVK DOBIAŠ Nikolaj František 453,55
4 SVK SCHON Adam 418,85
5 SVK ŠTEFANKA Samuel 411,47
6 SVK ORAVEC Marek 406,9
7 SVK KOSTELNÍK Kristián 385,75
8 SVK PODHORSKÝ Matej 373
9 SVK PANČÍK Ján 363,55
10 SVK SMORADA Jerguš 363,02
11 SVK RIEČAN Simon 344,15
12 SVK LEVČÁK Ján 340,29
13 SVK APFEL Samuel 332,84
14 SVK HREBENÁR Šimon 324,46
15 SVK TKAČIVSKÝ Alex 297,19
16 SVK PACERA Radoslav 293,8
17 SVK BELKO Oliver 293,71
18 SVK ŠTULRAJTER Matej 272,64
19 SVK REPISKÝ Richard 269,83
20 SVK KRIŠTOFÍK Šimon 253,89
21 SVK ŠTEFÍK Krištof 240,58
22 SVK ŠINTAJ Maxim 149,2
23 SVK ČANECKÝ Ivan 142,74
24 SVK BIŽ Michal 120,59
25 SVK DOROTÍK Daniel 80,57
26 SVK ADAMOV Ján 71,87
1.kolo 1.kolo 2.kolo 2.kolo 3.kolo 3.kolo 3.kolo 4.kolo 4.kolo M-SR M-SR
RP ŽciC HŠ ŽciC RP ŽciC VP ŽciC RP ŽciC DŠ ŽciC PO ŽciC RP ŽciC VP ŽciC RP ŽciC HŠ ŽciC
GAJDOŠOVCI Oliver 100 100 93,58 100 100 100 100 99,86 100 893,44 M
SKLENÁRIK Markus 89,94 90,4 98,82 96,71 98,23 93,19 86,95 100 97,4 851,64 M
DOBIAŠ Nikolaj František 93,51 96,06 83,86 90,16 89,96 79,64 88,63 89,68 96,76 808,26 I
PODHORSKÝ Matej 88,31 100 87,04 97,65 98,85 95,19 98,25 93,86 759,15 I
SCHON Adam 84,01 78 89,97 84,33 82,54 81,89 76,72 86,09 89,15 752,7 II
ORAVEC Marek 73,25 77,09 85,94 83,86 86,76 87,51 71,95 79,8 84,76 730,92 II
LEVČÁK Ján 81,41 81,37 87,09 90,42 86,46 78,76 89,9 84,54 679,95 I
SMORADA Jerguš 71,43 78,49 81 59,94 72,16 64,87 65,08 90,73 78,78 662,48 I
APFEL Samuel 73,03 65,74 52,42 70,9 70,75 58,53 54,28 70,8 87,14 603,59 II
HREBENÁR Šimon 59,49 74,19 55,48 60,48 74,82 59,99 70,12 71,61 76,2 602,38 III
KRIŠTOFÍK Šimon 82,06 82,45 89,38 77,96 86,37 88,04 84,77 591,03 II
BELKO Oliver 68,52 79,45 66,72 79,02 74,06 79,21 72,02 71,92 590,92 III
TKAČIVSKÝ Alex 82,8 80,29 71 63,1 56,15 74,26 81,76 81,08 590,44 II
PACERA Radoslav 72,93 86,32 79,56 54,99 70,16 71,04 76 75,61 586,61 II
ŠTEFANKA Samuel 75,6 73,4 84,69 86,57 91,21 86,61 68,44 566,52 I
KOSTELNÍK Kristián 70,71 75,97 74,19 86,43 78,45 70,51 70,12 526,38 II
ŠTULRAJTER Matej 51,12 60,16 51,81 55,18 54,37 58,59 58,05 55,16 56,74 501,18
PANČÍK Ján 65,39 72,94 79,47 76,7 69,05 63,21 68,72 495,48 III
REPISKÝ Richard 59,45 49,31 58,48 54,56 48,03 40,13 41,19 44,27 62,39 457,81
RIEČAN Simon 61,69 68,05 82,6 64,71 67,1 56,43 47,4 447,98 II
ADAMOV Ján 71,87 90,01 78,13 94,92 93,47 428,4 I
ŠTEFÍK Krištof 69,75 75,28 27,61 67,94 84,47 91,86 416,91 I
BIŽ Michal 57,73 62,86 53,54 55,04 79,71 71,04 379,92 III
KOVÁČIK Tibor 58,69 47,79 73,36 75,41 255,25 III
ČANECKÝ Ivan 44,44 50,93 47,37 55,16 45,96 243,86
DOROTÍK Daniel 80,57 50,18 87,86 218,61 II
ŠINTAJ Maxim 74,09 75,11 149,2 III

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže