Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Žiaci-C (14-15) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 693,58 | GAJDOŠOVCI Oliver | ŠK Biathlon Mania | SVK | 28.08.2021 | Predajná |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
25 | 03.10.2021 14:20
LS
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Čas | Pen. | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(202) | GAJDOŠOVCI Oliver | 2008 | ŠK Biathlon Mania | 11:13,2 | 1 1 | 11:13,2 | 100,00 | M | |||||
2 | (203) | KOUTNÝ Jindřich | 2007 | KB Staré Město p. L. | 11:21,4 | 1 2 | 11:21,4 | +8,2 | MS | ||||
(201) | SKLENÁRIK Markus | 2007 | KB Magnezit Revúca | 11:30,7 | 2 1 | 11:30,7 | +17,5 | 97,40 | I | ||||
(208) | DOBIAŠ Nikolaj František | 2008 | Klub biatlonu Predajná | 11:35,0 | 0 0 | 11:35,0 | +21,8 | 96,76 | I | ||||
5 | (204) | PODHORSKÝ Matej | 2007 | Klub biatlonu Predajná | 11:54,6 | 2 4 | 11:54,6 | +41,4 | 93,86 | I | |||
6 | (205) | ADAMOV Ján | 2008 | TJ TATRAN HYBE Klub biatlonu a bežeckého lyžovania | 11:57,2 | 1 4 | 11:57,2 | +44,0 | 93,47 | I | |||
7 | (211) | ŠTEFÍK Krištof | 2008 | Fan klub biatlonu | 12:08,0 | 1 1 | 12:08,0 | +54,8 | 91,86 | I | |||
8 | (210) | SCHON Adam | 2008 | KB Čierny Balog | 12:26,2 | 3 1 | 12:26,2 | +1:13,0 | 89,15 | II | |||
9 | (219) | APFEL Samuel | 2008 | KB Vyhne | 12:39,8 | 1 2 | 12:39,8 | +1:26,6 | 87,14 | II | |||
10 | (209) | KRIŠTOFÍK Šimon | 2008 | KB Čadca - Skalité | 12:55,7 | 2 3 | 12:55,7 | +1:42,5 | 84,77 | II | |||
11 | (213) | ORAVEC Marek | 2007 | ŠK Biathlon Mania | 12:55,8 | 1 2 | 12:55,8 | +1:42,6 | 84,76 | II | |||
12 | (207) | LEVČÁK Ján | 2007 | KB Magnezit Revúca | 12:57,3 | 2 3 | 12:57,3 | +1:44,1 | 84,54 | II | |||
13 | (212) | TKAČIVSKÝ Alex | 2008 | Klub biatlonu Predajná | 13:20,6 | 2 4 | 13:20,6 | +2:07,4 | 81,08 | II | |||
14 | (224) | KUNOS László | 2007 | Vasas SC | 13:33,7 | 1 2 | 13:33,7 | +2:20,5 | MS | ||||
15 | (206) | SMORADA Jerguš | 2008 | Klub biatlonu a triatlonu Spiš | 13:36,1 | 3 1 | 13:36,1 | +2:22,9 | 78,78 | III | |||
16 | (218) | HREBENÁR Šimon | 2007 | Klub biatlonu a triatlonu Spiš | 13:53,4 | 3 4 | 13:53,4 | +2:40,2 | 76,20 | III | |||
17 | (215) | PACERA Radoslav | 2008 | KB Valaská - Osrblie | 13:57,4 | 0 3 | 13:57,4 | +2:44,2 | 75,61 | III | |||
18 | (216) | KOVÁČIK Tibor | 2007 | Športový klub Meteor Dolný Kubín | 13:58,7 | 1 3 | 13:58,7 | +2:45,5 | 75,41 | III | |||
19 | (217) | BELKO Oliver | 2008 | KB Valaská - Osrblie | 14:22,3 | 3 3 | 14:22,3 | +3:09,1 | 71,92 | III | |||
20 | (214) | BIŽ Michal | 2008 | KB Magnezit Revúca | 14:28,2 | 1 4 | 14:28,2 | +3:15,0 | 71,04 | III | |||
21 | (220) | PANČÍK Ján | 2007 | KB Čierny Balog | 14:43,8 | 2 3 | 14:43,8 | +3:30,6 | 68,72 | ||||
22 | (223) | REPISKÝ Richard | 2008 | KB Vyhne | 15:26,4 | 4 3 | 15:26,4 | +4:13,2 | 62,39 | ||||
23 | (221) | FERBÁR Csongor | 2008 | Vasas SC | 14:29,4 | +1:00,0 | 3 3/2 | 15:29,4 | +4:16,2 | MS | |||
24 | (222) | ŠTULRAJTER Matej | 2008 | KB Čierny Balog | 16:04,5 | 2 3 | 16:04,5 | +4:51,3 | 56,74 | ||||
(225) | KOSTELNÍK Kristián | 2008 | Klub biatlonu Predajná | DNS | DNS |
M1 | # | M2 | # | M3 | # | 2 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (202) | GAJDOŠOVCI Oliver | 3:25,8 | 1. | 7:38,4 | 1. | 10:25,2 | 1. | 11:13,2 | 1. |
2 | (203) | KOUTNÝ Jindřich | 3:26,8 | 2. | 7:52,4 | 3. | 10:29,6 | 2. | 11:21,4 | 2. |
3 | (201) | SKLENÁRIK Markus | 3:51,9 | 9. | 7:57,7 | 4. | 10:40,8 | 4. | 11:30,7 | 3. |
4 | (208) | DOBIAŠ Nikolaj František | 3:37,5 | 5. | 7:49,7 | 2. | 10:38,9 | 3. | 11:35,0 | 4. |
5 | (204) | PODHORSKÝ Matej | 3:33,4 | 3. | 8:19,2 | 6. | 11:10,1 | 6. | 11:54,6 | 5. |
6 | (205) | ADAMOV Ján | 3:34,1 | 4. | 8:22,8 | 8. | 11:09,9 | 5. | 11:57,2 | 6. |
7 | (211) | ŠTEFÍK Krištof | 3:46,3 | 6. | 8:11,1 | 5. | 11:10,1 | 7. | 12:08,0 | 7. |
8 | (210) | SCHON Adam | 4:15,9 | 14. | 8:44,8 | 10. | 11:38,0 | 8. | 12:26,2 | 8. |
9 | (219) | APFEL Samuel | 3:49,7 | 8. | 8:33,3 | 9. | 11:41,2 | 9. | 12:39,8 | 9. |
10 | (209) | KRIŠTOFÍK Šimon | 4:01,1 | 11. | 8:55,8 | 11. | 12:07,2 | 11. | 12:55,7 | 10. |
11 | (213) | ORAVEC Marek | 3:49,7 | 7. | 8:19,7 | 7. | 11:51,0 | 10. | 12:55,8 | 11. |
12 | (207) | LEVČÁK Ján | 4:03,3 | 12. | 9:05,3 | 12. | 12:07,4 | 12. | 12:57,3 | 12. |
13 | (212) | TKAČIVSKÝ Alex | 4:11,5 | 13. | 9:26,1 | 13. | 12:26,2 | 13. | 13:20,6 | 13. |
14 | (224) | KUNOS László | 29:02,1 | 21. | 34:05,7 | 21. | 37:30,0 | 21. | 38:33,7 | 21. |
15 | (206) | SMORADA Jerguš | 4:42,8 | 20. | 9:31,2 | 14. | 12:42,1 | 14. | 13:36,1 | 14. |
16 | (218) | HREBENÁR Šimon | 4:31,8 | 19. | 9:50,4 | 17. | 12:58,5 | 15. | 13:53,4 | 15. |
17 | (215) | PACERA Radoslav | 3:56,6 | 10. | 9:32,4 | 15. | 12:59,4 | 16. | 13:57,4 | 16. |
18 | (216) | KOVÁČIK Tibor | 4:16,4 | 16. | 9:42,9 | 16. | 13:00,5 | 17. | 13:58,7 | 17. |
19 | (217) | BELKO Oliver | 4:20,8 | 17. | 9:57,8 | 19. | 13:22,7 | 18. | 14:22,3 | 18. |
20 | (214) | BIŽ Michal | 4:16,2 | 15. | 9:51,5 | 18. | 13:23,9 | 19. | 14:28,2 | 19. |
21 | (220) | PANČÍK Ján | 4:30,7 | 18. | 10:08,8 | 20. | 13:39,3 | 20. | 14:43,8 | 20. |
22 | (223) | REPISKÝ Richard | 29:59,4 | 24. | 35:52,1 | 23. | 39:21,6 | 23. | 40:26,4 | 23. |
23 | (221) | FERBÁR Csongor | 29:16,0 | 22. | 34:31,9 | 22. | 38:21,0 | 22. | 39:29,4 | 22. |
24 | (222) | ŠTULRAJTER Matej | 29:44,4 | 23. | 35:59,4 | 24. | 39:53,9 | 24. | 41:04,5 | 24. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.