80 | 28.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (620) | JANEGOVÁ Tatiana | 2011 | Atletický klub Puma Senec | 47,84 | |
2 | (394) | RICHTEROVÁ Lea Carmen | 2009 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 49,15 | |
3 | (634) | FOGELOVÁ Lea | 2010 | Pohybko Sereď | 49,70 | |
4 | (412) | ZAORALOVÁ Alexandra | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 50,34 | |
5 | (393) | JUNEKOVÁ Johana | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 50,64 | |
6 | (610) | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | 50,91 | |
7 | (624) | PRAŽENICOVÁ Michaela | 2010 | Atletický klub Puma Senec | 50,97 | |
8 | (534) | PAUKOVÁ Viktória | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,09 | |
9 | (530) | MRÁZOVÁ Andrea | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,11 | |
10 | (535) | PRVONIČOVÁ Simona | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,34 | |
11 | (423) | KALABEROVÁ Nela | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 51,57 | |
12 | (517) | PRÍKOPSKÁ Lucia | 2011 | Lesky´s runners | 52,17 | |
13 | (452) | KOYŠOVÁ Adela | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 52,36 | |
14 | (551) | MORAVCOVA Martina | 2010 | AO TJ Spartak Myjava | 52,62 | |
15 | (766) | MÁLEKOVÁ Hana | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 52,74 | |
16 | (687) | LIBICHOVA Romana Enya | 2010 | AK AŠK Slávia Trnava | 53,03 | |
17 | (618) | FURINDOVA Ninka | 2010 | Atletický klub Puma Senec | 53,15 | |
18 | (702) | LETKOVÁ Magdaléna | 2011 | Bratislava | 53,18 | |
19 | (413) | BÁRTOVÁ Silvia | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 53,23 | |
20 | (536) | STAŠKOVÁ Nela | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 53,81 | |
21 | (455) | SAMAŠOVÁ Terézia | 2010 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 54,68 | |
22 | (767) | MARKOVÁ Kristína | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 55,13 | |
23 | (486) | PIEŠŤANSKÁ Sára | 2010 | Naša atletika Bratislava | 55,41 | |
24 | (442) | ŠIŠKOVÁ Lívia | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 55,72 | |
25 | (678) | SITÁROVÁ Júlia | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 55,77 | |
26 | (410) | SLOVÁKOVÁ Nela | 2010 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 55,88 | |
27 | (384) | KUČINSKÁ Barbora | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 56,44 | |
28 | (466) | GUNÁROVÁ Zuzana | 2011 | Naša atletika Bratislava | 56,65 | |
29 | (637) | HONZOVÁ Dominika Alexandra | 2010 | Pohybko Sereď | 56,70 | |
30 | (546) | FOLTÍNOVÁ Nina | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | 56,73 | |
31 | (421) | JANKOVIČOVÁ Silvia | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 56,82 | |
32 | (515) | OVČÍKOVÁ Martina | 2011 | Lesky´s runners | 56,87 | |
33 | (653) | TOMÁŠKOVÁ Anna | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 57,16 | |
34 | (564) | GÁLIKOVÁ Laura | 2010 | AC Stavbár Nitra | 57,17 | |
35 | (518) | SCHULTZ Isabela | 2010 | Lesky´s runners | 57,35 | |
36 | (476) | KALMÁROVÁ Nina | 2011 | Naša atletika Bratislava | 58,16 | |
37 | (414) | BELICOVÁ Bianca | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 58,61 | |
38 | (781) | SEKÁČOVÁ Nella | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 58,85 | |
39 | (532) | PAGÁČOVÁ Alžbeta | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 58,99 | |
40 | (457) | DUGOVÁ Simona | 2010 | AO TJ Spartak Myjava | 59,02 | |
41 | (744) | DLUHOŠOVÁ Lucia | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 59,04 | |
42 | (373) | POLOVKOVÁ Timea | 2010 | AK Borský Svätý Jur | 59,14 | |
43 | (377) | JALAKŠOVÁ Ema | 2011 | AK Veterán Bratislava | 59,20 | |
44 | (683) | VICIANOVÁ Natália | 2010 | Atletika JOJO Lamač | 59,90 | |
45 | (563) | GAJDOŠOVÁ Liana | 2010 | AC Stavbár Nitra | 59,99 | |
46 | (454) | MACHÁČKOVÁ Anna | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 1:00,17 | |
47 | (406) | PAVLÁKOVÁ Alžbetka | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 1:00,30 | |
48 | (482) | NOVAKOVA Izabela | 2011 | Naša atletika Bratislava | 1:00,81 | |
49 | (826) | KOPÁNIOVÁ Barborka | 2011 | Stupava | 1:00,89 | |
50 | (688) | SMOLKOVÁ Isabella | 2010 | AK AŠK Slávia Trnava | 1:01,16 | |
51 | (437) | REBROŠOVÁ Michaela | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 1:01,22 | |
52 | (580) | MICHALIČKOVÁ Nina | 2011 | AC Stavbár Nitra | 1:01,23 | |
53 | (837) | RZOUNKOVÁ Xénia | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | 1:01,44 | |
54 | (538) | ŠELCOVÁ Alexandra | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 1:01,51 | |
55 | (852) | ŠIMONOVÁ Sára | 2010 | ZŠ Kúty | 1:01,84 | |
56 | (520) | KAPUSTOVÁ Paulína | 2010 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 1:02,04 | |
57 | (474) | KALISKÁ Barbora | 2010 | Naša atletika Bratislava | 1:02,07 | |
58 | (850) | POLÁKOVÁ Emma | 2011 | ZŠ Kúty | 1:02,67 | |
59 | (741) | DEDÍKOVÁ Hana | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:02,69 | |
60 | (673) | JALECOVÁ Hana | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 1:02,78 | |
61 | (604) | VIRÁGOVÁ Natália | 2011 | ŠK TRIATLON Pezinok | 1:03,23 | |
62 | (674) | MAGDOLENOVÁ Katarína | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 1:03,79 | |
63 | (566) | HALMEŠOVÁ Nelly | 2011 | AC Stavbár Nitra | 1:03,94 | |
64 | (461) | DOROTA Kajánková | 2011 | Naša atletika Bratislava | 1:05,95 | |
65 | (771) | MICHALIČKOVÁ Sofia | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:06,07 | |
66 | (740) | DANIŠOVIČOVÁ Monika | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:07,22 | |
67 | (636) | GRMANOVÁ Kristína | 2010 | Pohybko Sereď | 1:07,39 | |
68 | (589) | ŠIMONČIČOVÁ Nela | 2011 | AC Stavbár Nitra | 1:08,32 | |
69 | (613) | RANOSTAJOVÁ Nicol | 2010 | TJ Družba Piešťany | 1:09,00 | |
70 | (638) | PETRÍKOVÁ Simona | 2010 | Pohybko Sereď | 1:11,38 | |
71 | (812) | DARNAIOVÁ Zaira | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:11,57 | |
72 | (738) | BOBOKOVÁ Barbora | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:12,14 | |
73 | (813) | KRAJČÍKOVÁ Miroslava | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:14,88 | |
74 | (760) | KRNÁČOVÁ Katarínka | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:18,05 | |
75 | (817) | OCHABOVÁ Jana | 2011 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:22,17 | |
76 | (775) | POKORNÁ Nicolette | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:24,25 | |
77 | (810) | BARANCOVÁ Barbora | 2011 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:29,81 | |
78 | (824) | VOJTECHOVSKÁ Miriam | 2011 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:30,52 | |
(511) | LEGÁTHOVÁ Kristína | 2011 | Lesky´s runners | DNS | ||
(509) | ANTALOVÁ Nella | 2010 | Lesky´s runners | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (394) | RICHTEROVÁ Lea Carmen | 2009 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 49,15 | |
2 | (393) | JUNEKOVÁ Johana | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 50,64 | |
3 | (384) | KUČINSKÁ Barbora | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 56,44 | |
4 | (373) | POLOVKOVÁ Timea | 2010 | AK Borský Svätý Jur | 59,14 | |
5 | (377) | JALAKŠOVÁ Ema | 2011 | AK Veterán Bratislava | 59,20 | |
6 | (406) | PAVLÁKOVÁ Alžbetka | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 1:00,30 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (412) | ZAORALOVÁ Alexandra | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 50,34 | |
2 | (423) | KALABEROVÁ Nela | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 51,57 | |
3 | (413) | BÁRTOVÁ Silvia | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 53,23 | |
4 | (410) | SLOVÁKOVÁ Nela | 2010 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 55,88 | |
5 | (421) | JANKOVIČOVÁ Silvia | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 56,82 | |
6 | (414) | BELICOVÁ Bianca | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 58,61 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (452) | KOYŠOVÁ Adela | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 52,36 | |
2 | (455) | SAMAŠOVÁ Terézia | 2010 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 54,68 | |
3 | (442) | ŠIŠKOVÁ Lívia | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 55,72 | |
4 | (457) | DUGOVÁ Simona | 2010 | AO TJ Spartak Myjava | 59,02 | |
5 | (454) | MACHÁČKOVÁ Anna | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 1:00,17 | |
6 | (437) | REBROŠOVÁ Michaela | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 1:01,22 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (486) | PIEŠŤANSKÁ Sára | 2010 | Naša atletika Bratislava | 55,41 | |
2 | (466) | GUNÁROVÁ Zuzana | 2011 | Naša atletika Bratislava | 56,65 | |
3 | (476) | KALMÁROVÁ Nina | 2011 | Naša atletika Bratislava | 58,16 | |
4 | (482) | NOVAKOVA Izabela | 2011 | Naša atletika Bratislava | 1:00,81 | |
5 | (474) | KALISKÁ Barbora | 2010 | Naša atletika Bratislava | 1:02,07 | |
6 | (461) | DOROTA Kajánková | 2011 | Naša atletika Bratislava | 1:05,95 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (517) | PRÍKOPSKÁ Lucia | 2011 | Lesky´s runners | 52,17 | |
2 | (515) | OVČÍKOVÁ Martina | 2011 | Lesky´s runners | 56,87 | |
3 | (518) | SCHULTZ Isabela | 2010 | Lesky´s runners | 57,35 | |
4 | (520) | KAPUSTOVÁ Paulína | 2010 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 1:02,04 | |
(511) | LEGÁTHOVÁ Kristína | 2011 | Lesky´s runners | DNS | ||
(509) | ANTALOVÁ Nella | 2010 | Lesky´s runners | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (534) | PAUKOVÁ Viktória | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,09 | |
2 | (530) | MRÁZOVÁ Andrea | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,11 | |
3 | (535) | PRVONIČOVÁ Simona | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,34 | |
4 | (536) | STAŠKOVÁ Nela | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 53,81 | |
5 | (532) | PAGÁČOVÁ Alžbeta | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 58,99 | |
6 | (538) | ŠELCOVÁ Alexandra | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 1:01,51 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (551) | MORAVCOVA Martina | 2010 | AO TJ Spartak Myjava | 52,62 | |
2 | (546) | FOLTÍNOVÁ Nina | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | 56,73 | |
3 | (564) | GÁLIKOVÁ Laura | 2010 | AC Stavbár Nitra | 57,17 | |
4 | (563) | GAJDOŠOVÁ Liana | 2010 | AC Stavbár Nitra | 59,99 | |
5 | (580) | MICHALIČKOVÁ Nina | 2011 | AC Stavbár Nitra | 1:01,23 | |
6 | (566) | HALMEŠOVÁ Nelly | 2011 | AC Stavbár Nitra | 1:03,94 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (620) | JANEGOVÁ Tatiana | 2011 | Atletický klub Puma Senec | 47,84 | |
2 | (610) | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | 50,91 | |
3 | (618) | FURINDOVA Ninka | 2010 | Atletický klub Puma Senec | 53,15 | |
4 | (604) | VIRÁGOVÁ Natália | 2011 | ŠK TRIATLON Pezinok | 1:03,23 | |
5 | (589) | ŠIMONČIČOVÁ Nela | 2011 | AC Stavbár Nitra | 1:08,32 | |
6 | (613) | RANOSTAJOVÁ Nicol | 2010 | TJ Družba Piešťany | 1:09,00 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (634) | FOGELOVÁ Lea | 2010 | Pohybko Sereď | 49,70 | |
2 | (624) | PRAŽENICOVÁ Michaela | 2010 | Atletický klub Puma Senec | 50,97 | |
3 | (637) | HONZOVÁ Dominika Alexandra | 2010 | Pohybko Sereď | 56,70 | |
4 | (653) | TOMÁŠKOVÁ Anna | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | 57,16 | |
5 | (636) | GRMANOVÁ Kristína | 2010 | Pohybko Sereď | 1:07,39 | |
6 | (638) | PETRÍKOVÁ Simona | 2010 | Pohybko Sereď | 1:11,38 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (687) | LIBICHOVA Romana Enya | 2010 | AK AŠK Slávia Trnava | 53,03 | |
2 | (678) | SITÁROVÁ Júlia | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 55,77 | |
3 | (683) | VICIANOVÁ Natália | 2010 | Atletika JOJO Lamač | 59,90 | |
4 | (688) | SMOLKOVÁ Isabella | 2010 | AK AŠK Slávia Trnava | 1:01,16 | |
5 | (673) | JALECOVÁ Hana | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 1:02,78 | |
6 | (674) | MAGDOLENOVÁ Katarína | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 1:03,79 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (702) | LETKOVÁ Magdaléna | 2011 | Bratislava | 53,18 | |
2 | (744) | DLUHOŠOVÁ Lucia | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 59,04 | |
3 | (741) | DEDÍKOVÁ Hana | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:02,69 | |
4 | (740) | DANIŠOVIČOVÁ Monika | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:07,22 | |
5 | (738) | BOBOKOVÁ Barbora | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:12,14 | |
6 | (760) | KRNÁČOVÁ Katarínka | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:18,05 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:22
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (766) | MÁLEKOVÁ Hana | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 52,74 | |
2 | (767) | MARKOVÁ Kristína | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 55,13 | |
3 | (781) | SEKÁČOVÁ Nella | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 58,85 | |
4 | (771) | MICHALIČKOVÁ Sofia | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:06,07 | |
5 | (775) | POKORNÁ Nicolette | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 1:24,25 | |
6 | (810) | BARANCOVÁ Barbora | 2011 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:29,81 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 28.06.2021 09:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (826) | KOPÁNIOVÁ Barborka | 2011 | Stupava | 1:00,89 | |
2 | (837) | RZOUNKOVÁ Xénia | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | 1:01,44 | |
3 | (812) | DARNAIOVÁ Zaira | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:11,57 | |
4 | (813) | KRAJČÍKOVÁ Miroslava | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:14,88 | |
5 | (817) | OCHABOVÁ Jana | 2011 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:22,17 | |
6 | (824) | VOJTECHOVSKÁ Miriam | 2011 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 1:30,52 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 28.06.2021 09:26
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (852) | ŠIMONOVÁ Sára | 2010 | ZŠ Kúty | 1:01,84 | |
2 | (850) | POLÁKOVÁ Emma | 2011 | ZŠ Kúty | 1:02,67 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.