60m - Mladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 9,10 | +0,9 | JANKULÁR Alex | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 04.05.2019 | Martin |
NR | 7,57 | +0,5 | KRČMÁREK Peter | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | SVK | 19.06.1999 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:00
8q
1 | HANZLOVIC Samuel | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | |||||||
2 | ĎURICA Jakub | 2006 | ZŠ SSV 2 Skuteckého Banská Bystrica | |||||||
3 | DOBROTA Samuel | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | |||||||
4 | BELIČKA Filip | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | |||||||
5 | ALMÁŠI Sebastián | 2006 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | |||||||
6 | BRŠTIAK Jakub | 2006 | ZŠ SNP Banská Bystrica | |||||||
7 | DUNKO Andrej | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
8 | GLEMBA Samuel | 2007 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:02
8q
1 | KIŠ Ondrej | 2006 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | |||||||
2 | KALISKÝ Dávid | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
3 | HORSKÝ Michal | 2003 | SOŠ Pod Bánošom Banská Bystrica | |||||||
4 | HAVAŠ Matúš | 2008 | ZŠ J.Simana Valaská | |||||||
5 | HARŤANSKÝ Adrián | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | |||||||
6 | HELEXA Lukáš | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | |||||||
7 | IKRI Mário | 2006 | ZŠ Komenského Revúca | |||||||
8 | KATONA Michal | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:04
8q
1 | LONGAUER Jonas | 2007 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | |||||||
2 | KUČERA Peter | 2007 | ZŠ s MŠ Školská Hriňová | |||||||
3 | KOVÁČ Zdeno | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | |||||||
4 | KOVÁČ Martin | 2006 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | |||||||
5 | KOVÁČ Martin | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
6 | KOVÁČ Štefan | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | |||||||
7 | KRCHŇAVÝ Miroslav | 2008 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica | |||||||
8 | LEHOCKÝ Filip | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:06
8q
1 | ŠAVOLT Jakub | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
2 | SEDLIAČIK Michal | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
3 | PITOŇÁK Samuel | 2008 | ZŠ Poníky | |||||||
4 | MONIŠ Timotej | 2006 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | |||||||
5 | MARTINKA Jakub | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
6 | NÁTHER Tomáš | 2006 | ZŠ J.Simana Valaská | |||||||
7 | REGINÁŠ Timotej | 2007 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | |||||||
8 | STANISLAV Matej | 2007 | ZŠ SSV 2 Skuteckého Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 02.10.2019 10:08
8q
3 | VARINSKÝ Matej | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | |||||||
4 | ŠTEVÍK Patrik | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica | |||||||
5 | ŠAVOLT Jakub | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
6 | UHRÍK Šimon | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.