PDF štartovná listina | PDF výsledky
87 | 29.09.2019 10:00
(1) | CAPEK Martin | 1984 | Čadečka v pohybe | |||||||
(2) | POŠTEK Frentišek | 1963 | Krásno nad Kysucou | |||||||
(3) | ILAVSKÝ Miroslav | 1987 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(4) | CHRENKOVÁ Barbara | 1995 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(5) | CHRENKOVÁ Gizela | 1954 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(6) | TOMČÁNY Miroslav | 1971 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(7) | ĎUROVCOVÁ Daniela | 1976 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(8) | HULVÁTOVÁ Iveta | 1970 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(9) | BAŠISTA Vincent | 1942 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(10) | NEMČEKOVÁ Alica | 1964 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(11) | VRANA Jakub | 1984 | www.bernosport.sk | |||||||
(12) | CYPRIAN Marian | 1947 | MAC Dubnica nad Vahom | |||||||
(13) | ZIGO Ľubomír | 1988 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(14) | BUGÁŇ Vendelín | 1970 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(15) | LETKO Miroslav | 1979 | Trenčianské Stankovce | |||||||
(16) | LATOŠOVÁ Martina | 1989 | Súľov | |||||||
(17) | KLINČÚCH Roman | 1971 | Považská Bystrica | |||||||
(18) | ĎURMEK Ján | 1978 | Valašská Belá | |||||||
(19) | MALÍČEK Ján | 1966 | Malco Myjava | |||||||
(20) | KARAS Igor | 1960 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(21) | KRAJČOVICOVÁ Janka | 2001 | Nové Mesto nad Váhom | |||||||
(22) | SPODNIAK Ján | 1967 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
(23) | BIELIKOVÁ Marcela | 1976 | Maratón klub Rajec | |||||||
(24) | BIELIK Branislav | 1979 | KRB Fačkov | |||||||
(25) | JUNGA Marian | 1969 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(26) | SOBEK Miroslav | 1956 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(27) | ŠRÁMEKOVÁ Silvia | 1974 | Atletika Dubnica nad Váhom | |||||||
(28) | PORUBČAN Dominik | 1979 | PCLA Ladce | |||||||
(29) | PAVOL Peter | 1953 | AŠK Spišská Nová Ves | |||||||
(30) | PAVLISOVÁ Barbora | 2008 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(32) | BERKY Róbert | 1957 | Prievidza | |||||||
(33) | PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
(34) | SUĽA Vladislav | 1979 | Malá Čierna | |||||||
(35) | KRAĽ Jozef | 1958 | Malá Čierna | |||||||
(36) | LEHOCKÁ Miroslava | 1975 | Považská Bystrica | |||||||
(37) | LEHOCKÝ Patrik | 1975 | Považská Bystrica | |||||||
(38) | STANEK Frantisek | 1976 | Pretekarys Spišsská belá | |||||||
(39) | BUDINSKÁ Eva | 1956 | Obecný urad Poluvsie | |||||||
(40) | ZVONEK Milan | 1984 | Zvonexport Valaské Klobúky | |||||||
(41) | CHMATIL Ľuboš | 1986 | Nová Dubnica | |||||||
(42) | RUŽBARSKÝ Ján | 1966 | ŠK Kompas | |||||||
(43) | GUZOŇ Matej | 1979 | Ladce | |||||||
(44) | DENEŠ Peter | 1982 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(45) | SOBEK Peter | 1978 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(46) | BLAŠKO Anton | 1965 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(47) | STANKO Jaromír | 1969 | Čičmany | |||||||
(48) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(49) | HLAVKA Jozef | 1951 | Ilava | |||||||
(50) | GALKO Vladislav | 1977 | Borčice | |||||||
(51) | GALKOVÁ Amália | 2004 | Borčice | |||||||
(52) | KOVÁČIK Luboš | 1966 | Súľov | |||||||
(53) | PASTOREK Peter | 1980 | Beham pre Radost | |||||||
(54) | JANOTKA Ľuboš | 1992 | HK Filozof Braatislava | |||||||
(55) | JANOTKA Luboš | 1963 | Malacky | |||||||
(56) | VYHNIČKA Kamil | 1979 | Beluša | |||||||
(57) | DENEŠ Peter | 1961 | KBPŠ Púchov | |||||||
(58) | ŽILKOVÁ Michaela | 1972 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(59) | FORGÁČ Matúš | 1982 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(60) | HORŇÁK Miloš | 1975 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(61) | HORŇÁKOVÁ Zuzana | 1978 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(62) | JANKU Roman | 1986 | Klačno | |||||||
(63) | GATIAL Pavol | 1970 | Veľká Lehota | |||||||
(64) | JOHANIDES Marek | 1994 | Súľov | |||||||
(65) | SOBKO Rudolf | 1943 | Trenčín | |||||||
(66) | KUDLA Jozef | 1947 | Sokol Trenčín | |||||||
(67) | HUDEC Ján | 1948 | Trenčín | |||||||
(68) | DAŇO Martin | 2002 | Sedmerovec | |||||||
(69) | DAŇO Ferdinand | 1963 | Sedmerovec | |||||||
(70) | PÁLENÍK Ervin | 1962 | Activstar Trenčín | |||||||
(71) | MEŠKO Igor | 1986 | Trenčín | |||||||
(72) | FARRUGIA Luke | 1985 | Púchov | |||||||
(73) | VLASATÝ Vladimír | 1962 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(74) | ZERMEGH Marian | 1973 | Šok.Led.Rovne | |||||||
(75) | KOVÁČ Miroslav | 1952 | Trenčín | |||||||
(76) | ČERVENKA Štefan | 1966 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(77) | STOPKA Vladimír | 1967 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(78) | GAJDOŠÍK Miroslav | 1977 | MKL Kremnica | |||||||
(79) | KADLECOVÁ Alena | 1966 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(80) | JANÍČEK Adam | 2002 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(81) | ŠIMKO Peter | 1972 | MAC Dubnica nad Vahom | |||||||
(82) | DRGA Adam | 1994 | Ilava | |||||||
(83) | GALKOVÁ Jaroslava | 1973 | Púchov | |||||||
(84) | UHLÁR Miroslav | 1974 | Vrbany | |||||||
(85) | LABAJ Róbert | 1978 | Lazy pod Makytou | |||||||
(86) | FOJTÍK Miroslav | 1977 | Lúky pod Makytou | |||||||
(87) | KAŇOVSKÝ Peter | 1978 | Drietoma | |||||||
(88) | BAKALAROVA Veronika | 1987 | Mníchová Lehota |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.