Výška - Mladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 100 | MATEJKA Milan | CVČ Liptovský Mikuláš | SVK | 05.05.2019 | Banská Bystrica | |
NR | 176 | BOLEČEK Tomáš | ŠK ZŠ J. Bottu Trnava | SVK | 19.06.1994 | Banská Bystrica | |
NR | 176 | KAPUSTA Tomáš | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 02.10.1997 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
15 | 08.05.2019 13:20
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKA Jakub | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 140 | 11 | ||
2 | DOMIŇÁK Dušan | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 140 | 9 | ||
3 | ONDRÁŠIK Rastislav | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 135 | 8 | ||
=4 | BALENT Samuel | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 135 | SB | 6,5 | |
=4 | HANÁK Patrik | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 135 | PB | 6,5 | |
6 | MÉRI Marian | 2007 | MAC REDOX Lučenec | 130 | 5 | ||
7 | ZBOŇÁK Dávid | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 130 | 4 | ||
8 | ČAMAJ Viliam | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 130 | 3 | ||
9 | DANČO Lucian | 2007 | MAC REDOX Lučenec | 130 | PB | 2 | |
10 | RÚRIK Marco | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 125 | 1 | ||
11 | CHOVANEC Martin | 2007 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 125 | |||
=12 | BAŠO Matej | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 120 | |||
=12 | WAGNER Marcus | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 120 | |||
14 | RYBÁRIK Jakub | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 120 | |||
15 | ZBOŇÁK Matúš | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 115 |
110 | 115 | 120 | 125 | 130 | 135 | 140 | 143 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LUKA Jakub | o | o | o | o | o | xo | o | xxx | |
DOMIŇÁK Dušan | o | o | o | o | o | o | xxo | xxx | |
ONDRÁŠIK Rastislav | - | o | xo | o | o | o | xxx | ||
BALENT Samuel | o | o | o | o | o | xxo | xxx | ||
HANÁK Patrik | o | o | o | o | o | xxo | xxx | ||
MÉRI Marian | o | o | o | o | o | xx | |||
ZBOŇÁK Dávid | o | o | o | o | xo | xxx | |||
ČAMAJ Viliam | - | o | o | xo | xo | xxx | |||
DANČO Lucian | o | o | xxo | xxo | xo | xxx | |||
RÚRIK Marco | o | o | o | o | xxx | ||||
CHOVANEC Martin | o | o | xo | xxo | xxx | ||||
BAŠO Matej | o | o | o | xxx | |||||
WAGNER Marcus | o | o | o | xxx | |||||
RYBÁRIK Jakub | o | o | xo | xxx | |||||
ZBOŇÁK Matúš | o | o | xxx |
Bodovanie po 10 disciplínach | |
---|---|
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 63,5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 63,5 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 61 |
MAC REDOX Lučenec | 59 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 45 |
Atletický klub ZTS Martin | 40 |
AK Danica Zvolen | 38 |
BŠK Banská Bystrica | 38 |
AK Mostáreň Brezno | 29 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 23 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 19 |
Atletický oddiel Žilina | 17 |
MŠk Žiar nad Hronom | 15 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
ŠK Juventa Žilina | 8 |
Atletický klub ZZO Čadca | 5 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 4 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.