Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Muži | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 7,00 | ŠK ŠOG Nitra | SVK | 08.05.2018 | Banská Bystrica |
29 | 02.06.2018 14:55
Bodovanie po 6 disciplínach | |
---|---|
AC Stavbár Nitra | 80 |
AK Slávia UK Bratislava | 62 |
ŠK ŠOG Nitra | 51,5 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 48,5 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 39 |
AK Slávia TU Košice | 33 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.06.2018 14:55
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (98) | REPČÍK Jozef | 1986 | ŠK ŠOG Nitra | 1:51,86 | 11 | |||
2 | (21) | TALÁN Matúš | 1996 | AC Stavbár Nitra | 1:52,38 | 9 | |||
3 | (172) | LENDVORSKÝ Leonard | 1992 | AK Slávia UK Bratislava | 1:54,37 | 8 | |||
4 | (107) | MARKO Ján | 2000 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 1:54,97 | SB | MS | ||
5 | (117) | BABULÍK Matúš | 1997 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:56,18 | SB | 7 | ||
6 | (168) | JABLOKOV Alexander | 1991 | AK Slávia UK Bratislava | 1:56,94 | 5 | |||
7 | (164) | ĎURICA Peter | 1997 | AK Slávia UK Bratislava | 1:56,96 | SB | 4 | ||
8 | (155) | REVAJ Filip | 2002 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 1:57,44 | MS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 02.06.2018 14:55
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (127) | KOVÁČ Peter | 1991 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:56,38 | SB | 6 | ||
2 | (19) | ŠIKO Jakub | 1993 | AC Stavbár Nitra | 1:57,29 | SB | 3 | ||
3 | (154) | HRONČEK Lukáš | 2000 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 1:57,67 | MS | |||
4 | (180) | GUGA Sebastián | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:01,92 | SB | |||
5 | (1) | KUBOVČÍK Michal | 1999 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 2:02,26 | SB | MS | ||
6 | (111) | UHER Kristián | 1996 | Športový klub polície Bratislava | 2:04,87 | MS | |||
7 | (101) | SZABÓ Krištof | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 2:10,77 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 02.06.2018 14:55
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (44) | DRUGDA Patrik | 1997 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 1:58,86 | 2 | |||
2 | (132) | MUHA Lukáš | 1997 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:59,25 | 1 | |||
3 | (108) | MACHO Juraj | 1999 | Atletika Bratislava | 2:04,62 | MS | |||
4 | (76) | JANÍČEK Adam | 2002 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | 2:04,67 | SB | MS | ||
5 | (152) | TOMEČEK Radovan | 1994 | AK Slávia TU Košice | 2:07,59 | ||||
6 | (147) | LAZAR Samuel | 2000 | AK Slávia TU Košice | 2:09,70 | MS | |||
7 | (50) | KÁN Slavomír | 1998 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 2:12,20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 02.06.2018 14:55
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (122) | DROBNÝ Peter | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:07,22 | SB | ||
2 | (59) | MACKO Matúš | 2001 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 2:13,14 | MS | ||
3 | (2) | TRIZNA Samuel | 1993 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 2:13,32 | MS | ||
4 | (64) | RADLER Radovan | 1998 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 2:14,43 | MS | ||
5 | (51) | KOPERDÁK Lukáš | 2000 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 2:15,98 | |||
6 | (4) | MISKOLCZI Róbert | 1984 | Atletický club Nové Zámky | 2:16,44 | MS | ||
7 | (139) | ZAŤKO Martin | 1996 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:20,91 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.