PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 12:30
1 | MARKOVIČOVÁ Romana | 1996 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
2 | TURIČÍKOVÁ Mária | 2003 | ZŠ Školská Považská Bystrica | PB 47,06 | ||||||
3 | KLABNÍKOVÁ Alexandra | 2004 | ZŠ Školská Považská Bystrica | SB 55,43 | PB 55,43 | |||||
4 | ŠVACHOVÁ Martina | 2003 | ŠG Trenčín | SB 44,93 | PB 44,93 | |||||
5 | ŠIŠOLÁKOVÁ Lucia | 2002 | ŠG Trenčín | PB 44,56 | ||||||
6 | CICHOVSKÁ Diana | 2003 | ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 12:32
1 | CHOVANCOVÁ Nina | 2005 | ZŠ Mládežnícka Púchov | |||||||
2 | HALABRÍNOVÁ Klára | 2004 | ZŠ Nitrianske Rudno | |||||||
3 | FARAIPOUR Delia | 2004 | GMRŠ Nové Mesto nad Váhom | |||||||
4 | DUDNYK Alexandra | 2004 | ŠG Trenčín | |||||||
5 | GOMBÁRSKA Ema | 2005 | GMRŠ Nové Mesto nad Váhom | |||||||
6 | HATALOVÁ Diana | 2004 | ZŠ Školská Kamenec pod Vtáčnikom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 15.05.2018 12:34
1 | KOSÁKOVÁ Vanesa | 2003 | ZŠ Mládežnícka Púchov | |||||||
2 | KLUVANCOVÁ Margaréta | 2003 | ZŠ Nitrianske Rudno | |||||||
4 | JANIČKOVA Katarina | 2005 | ZŠ Lysa pod Makytou | |||||||
5 | JEDINÁKOVÁ Laura | 2004 | ZŠ s MŠ Veľká Okružná Partizánske | |||||||
6 | KOPTÁKOVÁ Michaela | 2005 | ZŠ Brezová pod Bradlom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 12:36
1 | RYBÁRIKOVÁ Natália | 2004 | ZŠ Brezová pod Bradlom | |||||||
2 | MOKRYŠOVÁ Michaela | 2004 | ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou | |||||||
3 | KRÍŽOVÁ Karin | 2005 | ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou | |||||||
4 | KOSNOVSKÁ Ema | 2005 | GMRŠ Nové Mesto nad Váhom | |||||||
5 | MAGÁTOVÁ Ema | 2004 | ZŠ s MŠ Veľká Okružná Partizánske | |||||||
6 | ONDRIČKOVÁ Viktória | 2004 | ZŠ Školská Považská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 12:38
1 | ŽITNÁ Adela | 2004 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | |||||||
2 | VRÁBLOVÁ Edit | 2004 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | |||||||
3 | ŠUJANOVÁ Nikola | 2003 | ZŠ s MŠ Veľká Okružná Partizánske | |||||||
4 | SEKÁČOVÁ Nikola | 2005 | ZŠ Mládežnícka Púchov | |||||||
5 | ŠVECOVÁ Andrea | 2003 | OG Partizánske | |||||||
6 | ZMEKOVÁ Kristína | 2005 | ZŠ Brezová pod Bradlom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.