32 | 15.05.2018 10:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKŠO Mário | 2003 | ŠG Trenčín | 7,33 | PB | |
2 | DUCHOSLAV Ján | 2003 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 7,35 | ||
3 | HASALA Patrik | 2002 | SŠ sv. Jozefa Nové Mesto nad Váhom | 7,47 | ||
4 | BEDNÁR Filip | 2002 | ZŠ Slatinská Beluša | 7,51 | ||
5 | DVORAN Matej | 2004 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 7,66 | ||
6 | GRAJCÁR Martin | 2002 | ZŠ Chalúpku Prievidza | 7,74 | ||
7 | BELÁŇ Juraj | 2002 | SŠ sv. Jána Bosca Nová Dubnica | 7,75 | ||
8 | FUKSA Miroslav | 2005 | ŠG Trenčín | 7,76 | PB | |
9 | CHUPÁČ Ján | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 7,80 | ||
10 | ZBORAN Patrik | 2003 | ZŠ Mládežnícka Púchov | 7,82 | ||
=11 | NEMEČKAY Lukáš | 2002 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 7,94 | ||
=11 | ŠČASNÍK Daniel | 2002 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 7,94 | ||
13 | POLJAK Lukáš | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 8,00 | ||
14 | RUSŇÁK Adrian | 2002 | ZŠ Kaufmana Partizánske | 8,02 | ||
15 | DUNKA Adam | 2002 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 8,05 | ||
16 | VIENER Erik | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 8,08 | ||
17 | REPA Jakub | 2002 | ZŠ Malinovského Partizánske | 8,10 | ||
18 | KRIŽAN Jakub | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 8,12 | ||
19 | HALABRÍN Jerguš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 8,15 | ||
20 | KOVÁČIK Adrián | 2004 | ZŠ Partzánska Bánovce nad Bebravou | 8,18 | ||
21 | ŠTEFAN Alex | 2002 | ZŠ Kaufmana Partizánske | 8,23 | ||
22 | NERADNÝ Michal | 2003 | ZŠ Duklianska Bánovce nad Bebravou | 8,24 | ||
23 | DLHÝ Michal | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 8,25 | ||
24 | LAŠŠO Nicolas | 2003 | ZŠ Partzánska Bánovce nad Bebravou | 8,42 | ||
25 | HANUS Bruno | 2003 | ZŠ Nováky | 8,46 | ||
26 | LUKÁČ David | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 8,52 | ||
27 | KRAHULEC Tomáš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 8,54 | ||
28 | HAJNOVIČ Andreas | 2004 | ZŠ Nováky | 8,59 | ||
29 | MOZSI Ján | 2004 | ZŠ Mládežnícka Púchov | 8,62 | ||
30 | HRUŠÍK Dominik | 2002 | ŠG Trenčín | 8,75 | PB | |
31 | SLUKA Patrik | 2002 | ZŠ Partzánska Bánovce nad Bebravou | 8,85 | ||
SEDLÁK Jakub | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 10:30
+1,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKŠO Mário | 2003 | ŠG Trenčín | 7,33 | PB | |
2 | DUCHOSLAV Ján | 2003 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 7,35 | ||
3 | BEDNÁR Filip | 2002 | ZŠ Slatinská Beluša | 7,51 | ||
4 | BELÁŇ Juraj | 2002 | SŠ sv. Jána Bosca Nová Dubnica | 7,75 | ||
5 | FUKSA Miroslav | 2005 | ŠG Trenčín | 7,76 | PB | |
6 | HRUŠÍK Dominik | 2002 | ŠG Trenčín | 8,75 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 10:32
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | DVORAN Matej | 2004 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 7,66 | |
2 | GRAJCÁR Martin | 2002 | ZŠ Chalúpku Prievidza | 7,74 | |
3 | DUNKA Adam | 2002 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 8,05 | |
4 | HALABRÍN Jerguš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 8,15 | |
5 | DLHÝ Michal | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 8,25 | |
6 | HAJNOVIČ Andreas | 2004 | ZŠ Nováky | 8,59 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 10:34
+1,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | HASALA Patrik | 2002 | SŠ sv. Jozefa Nové Mesto nad Váhom | 7,47 | |
2 | CHUPÁČ Ján | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 7,80 | |
3 | KRIŽAN Jakub | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 8,12 | |
4 | KOVÁČIK Adrián | 2004 | ZŠ Partzánska Bánovce nad Bebravou | 8,18 | |
5 | LAŠŠO Nicolas | 2003 | ZŠ Partzánska Bánovce nad Bebravou | 8,42 | |
6 | KRAHULEC Tomáš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 8,54 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 15.05.2018 10:36
+1,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | NEMEČKAY Lukáš | 2002 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 7,94 | |
2 | POLJAK Lukáš | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 8,00 | |
3 | REPA Jakub | 2002 | ZŠ Malinovského Partizánske | 8,10 | |
4 | NERADNÝ Michal | 2003 | ZŠ Duklianska Bánovce nad Bebravou | 8,24 | |
5 | LUKÁČ David | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 8,52 | |
6 | MOZSI Ján | 2004 | ZŠ Mládežnícka Púchov | 8,62 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 15.05.2018 10:38
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ŠČASNÍK Daniel | 2002 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 7,94 | |
2 | ŠTEFAN Alex | 2002 | ZŠ Kaufmana Partizánske | 8,23 | |
3 | SLUKA Patrik | 2002 | ZŠ Partzánska Bánovce nad Bebravou | 8,85 | |
SEDLÁK Jakub | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 15.05.2018 10:40
+1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZBORAN Patrik | 2003 | ZŠ Mládežnícka Púchov | 7,82 | |
2 | RUSŇÁK Adrian | 2002 | ZŠ Kaufmana Partizánske | 8,02 | |
3 | VIENER Erik | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 8,08 | |
4 | HANUS Bruno | 2003 | ZŠ Nováky | 8,46 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.