PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:45
5q
1 | ĎURIŠOVÁ Petra | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,70 | ||||||
2 | HRUBÁ Nikola | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 9,53 | ||||||
3 | DUHAČKOVÁ Alexandra | 2007 | Športový klub polície Žilina | PB 8,98 | ||||||
4 | BELIANČÍNOVÁ Nela | 2007 | MŠk Žiar nad Hronom | PB 9,39 | ||||||
5 | HEJČÍKOVÁ Nina | 2009 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,63 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:47
5q
1 | GABAJOVÁ Timea | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 10,26 | ||||||
2 | KMEČ Emma | 2008 | CVČ Liptovský Mikuláš | PB 10,21 | ||||||
3 | IVANIČOVÁ Zuzana | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,70 | ||||||
4 | DANKOVÁ Tamara | 2007 | AK Danica Zvolen | PB 10,12 | ||||||
5 | ŠTUBŇOVÁ Alexandra | 2008 | MAC REDOX Lučenec | PB 10,24 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:49
5q
1 | HIŽNAYOVÁ Alexandra | 2007 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | PB 10,77 | ||||||
2 | KLEINOVÁ Zoja | 2007 | AC VICTORIA Turany | PB 10,68 | ||||||
3 | BELÁKOVÁ Anabel | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 10,33 | ||||||
4 | ÁGOŠTONOVÁ Romana | 2007 | MAC REDOX Lučenec | PB 10,53 | ||||||
5 | PRIMUSOVÁ Liliana | 2009 | AK Danica Zvolen | PB 10,76 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:51
5q
1 | MIKUŠOVÁ Mariola | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 11,17 | ||||||
2 | KUBÍNCOVÁ Sára | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | PB 10,89 | ||||||
3 | TÓTHOVA Zina | 2008 | BŠK Banská Bystrica | PB 10,84 | ||||||
4 | BOBAĽOVÁ Adriana | 2007 | BŠK Banská Bystrica | PB 10,88 | ||||||
5 | ŠEVČÍKOVÁ Alžbeta | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 10,92 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:53
5q
1 | CINGELOVÁ Alexandra | 2007 | Športový klub polície Žilina | |||||||
2 | MIKUŠOVÁ Michaela | 2009 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 11,90 | ||||||
3 | TOMANÍKOVÁ Ema | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | PB 11,54 | ||||||
4 | BELICA Mia | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | PB 11,60 | ||||||
5 | BETKOVÁ Linda | 2007 | AK Mostáreň Brezno |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:55
5q
1 | GERÁTOVÁ Nina | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
2 | DROZDOVÁ Natália | 2009 | ŠK Juventa Žilina | |||||||
3 | ČELKOVÁ Karolína | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | |||||||
4 | ČERVENKOVÁ Svetlana | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | |||||||
5 | GALICOVÁ Nina | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:57
5q
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 10:59
5q
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 11:01
5q
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 11:03
5q
1 | ŠIŠÁKOVÁ Tereza | 2008 | MAC REDOX Lučenec | |||||||
2 | SITARČÍKOVÁ Martina | 2008 | MAC REDOX Lučenec | |||||||
3 | POŠTOVÁ Nela | 2007 | AK Mostáreň Brezno | |||||||
4 | SIMANOVÁ Sofia | 2008 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | |||||||
5 | SLIACKA Ella Zuzana | 2008 | BŠK Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 13.01.2018 11:05
5q
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.