PDF štartovná listina | PDF výsledky
81 | 15.10.2017 10:00
(1) | KUBALA Krištof | 2001 | Rovinka | |||||||
(3) | ČERVENÝ Lukáš | 1991 | Dulov | |||||||
(4) | ŠTADLER Patrik | 1993 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(5) | FALTUS Ján | 1988 | Ilava | |||||||
(6) | MITAŠÍK Andrej | 1998 | AO Sparta Považská Bystrica | |||||||
(7) | MIŠIAK Michal | 1983 | čiga-biga team marathon | |||||||
(8) | LABO Dávid | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(9) | TROŠKA Stanislav | 1984 | Dulov | |||||||
(10) | MIČEK Tomáš | 1992 | Kvášov | |||||||
(11) | TROŠKA Milan | 1983 | Senec | |||||||
(13) | KUCHAR Ján | 1979 | Považská Bystrica | |||||||
(14) | CÍBIK Vladimír | 1983 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(15) | MUŽILA Július | 1987 | Brutálne Bleskovky | |||||||
(16) | STAŇÁK Peter | 1985 | Adamovské Kochanovce | |||||||
(17) | LACHKÝ Ľubomír | 1986 | zdravysposob.sk | |||||||
(18) | SOBEK Peter | 1978 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(20) | ŠARKAN Branislav | 1984 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(21) | PUŠKÁR Michal | 1986 | Atletika ŠK Skalica | |||||||
(22) | TREPÁČ Lukáš | 1985 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(25) | LUHOVÝ Michal | 1984 | Puchov | |||||||
(26) | TROŠKA Alexander | 1993 | Senec | |||||||
(27) | STAŇÁK Vladimír | 1985 | Adamovské Kochanovce | |||||||
(28) | ZUBO Augustín | 1983 | Borčické slimáky | |||||||
(29) | LANČARIČ Vít | 1987 | Blansko | |||||||
(30) | AMBROŽ Adrián | 1999 | Hobluj na tie nohy | |||||||
(31) | KUCHÁR Juraj | 1991 | Bratislava | |||||||
(33) | ZÁHOREC Lukáš | 1986 | BERNOHY.sk | |||||||
(34) | ROSINA František | 1974 | Považská Bystrica | |||||||
(35) | ROSINA Filip | 1998 | Považská Bystrica | |||||||
(40) | KOREC Stanislav | 1979 | Pruské | |||||||
(42) | DIAN Marcel | 1980 | Ilava | |||||||
(43) | ONDRIŠÍK Ján | 1981 | Púchov | |||||||
(49) | BOSBOOM Pacsal | 1986 | Štvrtok na Ostrove | |||||||
(51) | MEDERA Zdeno | 1975 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(52) | PLEVÁK Milan | 1972 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(53) | ZERMEGH Marian | 1973 | Dulov | |||||||
(54) | KRIŽÁK Ján | 1970 | Atletika ŠK Skalica | |||||||
(55) | MEDVEC Juraj | 1977 | Bojnice | |||||||
(56) | UHLÁR Zdenko | 1976 | Vrbany | |||||||
(57) | JANÍK Vladimír | 1974 | Púchov | |||||||
(58) | KOLEDA Zdeno | 1971 | Športový klub polície Žilina | |||||||
(60) | SZABO Peter | 1969 | Trenčianska Teplá | |||||||
(61) | TOMAN Marek | 1977 | AKAVA | |||||||
(62) | ZUBO Daniel | 1969 | Nová Dubnica | |||||||
(63) | UHLÁR Miroslav | 1974 | Vrbany | |||||||
(64) | JUNGA Marian | 1969 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(65) | PAGÁČ Jozef | 1974 | Bolešov | |||||||
(67) | ŠIMEK Ján | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(68) | BERKY Róbert | 1957 | Prievidza | |||||||
(71) | PRÍVARA Lukáš | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(72) | JOPČÍK Patrik | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(73) | HOREČNÝ Branislav | 1977 | Slávnica | |||||||
(75) | ŽÁLÚDEK Peter | 1978 | ŠK Akava | |||||||
(76) | FUSEK Martin | 1977 | Dulov | |||||||
(77) | PRIEČINSKÝ Martin | 1984 | MTB Dubnica nad Váhom | |||||||
(81) | PŠENEK Ivan | 1967 | BHC Dubnica nad Váhom | |||||||
(82) | PÁLENÍK Ervín | 1962 | Activstar Trenčín | |||||||
(84) | DAŇO Ferdinand | 1963 | Sedmerovec | |||||||
(85) | KARAS Igor | 1960 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(86) | KLOBUČNÍK Peter | 1963 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(87) | ČERVENKA Štafan | 1966 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(89) | JAMBOR Miroslav | 1963 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(90) | VLASATÝ Vladimír | 1962 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(91) | VAVRÍK Marián | 1984 | Ribe k.s. | |||||||
(92) | HOLBA Peter | 1970 | Mikušovce | |||||||
(93) | PECUCHA Miroslav | 1976 | Bohunice | |||||||
(94) | GREGUŠKA Peter | 1960 | Pruské | |||||||
(95) | DULEBA Andrej | 1958 | Púchov | |||||||
(96) | MAJERÍK Jozef | 1951 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(97) | KOVÁČ Miroslav | 1952 | Trenčín | |||||||
(101) | BENČ Marián | 1955 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(102) | PAGÁČ František | 1948 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(103) | VANKO Daniel | 1967 | Púchov | |||||||
(104) | MAZÁN Štefan | 1983 | Nectel | |||||||
(105) | MASIARČIN Daniel | 1981 | Bolešov | |||||||
(106) | HOLÍČEK Milan | 1992 | Bohunice | |||||||
(110) | BRTÁŇ Radomír | 1977 | Košeca | |||||||
(123) | PAJEROVÁ Andrea | 1991 | Svätý Jur | |||||||
(132) | BREZÁNI Jozef | 1970 | CA Fénix Lednické Rovné | |||||||
(300) | HANINEC Juraj | 1957 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(383) | BALÁŽ Roman | 1965 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.