Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Najmladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 48,00 | MŠk Žiar nad Hronom | SVK | 29.04.2017 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 15:40
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 38,39 | 11 | ||
2 | AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | AK Svetlošák Banská Bystrica | 38,49 | 9 | ||
3 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 39,39 | 8 | ||
4 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | 40,05 | 7 | ||
5 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | 41,61 | 6 | ||
6 | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | 41,65 | 5 | ||
7 | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | 43,39 | 4 | ||
8 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 45,63 | 3 |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ALTÁNIOVÁ Simona (2006), RŽONCOVÁ Anna (2006), MITAŠOVÁ Nataša (2006), ŠTEDRÁKOVÁ Karin (2006) |
AK Svetlošák Banská Bystrica "A" | MAZURÁKOVÁ Denisa (2006), PIENČÁKOVÁ Kamila (2006), SLOVÍKOVÁ Lenka (2006), GUŽIŇÁKOVÁ Aneta (2006) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | CADONICI Amandine Nin (2006), ĎURIŠOVÁ Petra (2007), TOMKOVÁ Ema (2006), TRNOVSKÁ Linda (2006) |
AC VICTORIA Turany "A" | FOŤKOVÁ Sarah (2006), HAĽAMOVÁ Rebeka (2006), JANOTOVÁ Bianca (2006), KLEINOVÁ Zoja (2007) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), MARUŠKOVÁ Sára (2007), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007) |
AK Mostáreň Brezno "A" | DĚDEČKOVÁ Ľubica (2006), TÓTHOVÁ Kamila (2008), VLČKOVÁ Andrea (2006), VLČKOVÁ Daniela (2006) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | KUBÁŇOVÁ Anna K. (2007), BELICA Mia (2007), KUBÍKOVÁ Sabína (2006), LAKOTOVÁ Lenka (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | CIGÁNIKOVÁ Nina (2006), KUBÍNCOVÁ Sára (2008), REVÁKOVÁ Anna (2007), ŠTEFÁNIKOVÁ Nina (2007) |
Bodovanie po 3 disciplínach | |
---|---|
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 72 |
MŠk Žiar nad Hronom | 71 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 30 |
Športový klub polície Žilina | 29 |
AO Olympia Považská Bystrica | 28 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 27 |
TJ Orava Dolný Kubín | 15 |
AK Mostáreň Brezno | 12 |
Atletický klub ZTS Martin | 11 |
AK Danica Zvolen | 8 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8 |
AC VICTORIA Turany | 7 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.