Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Najmladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 43,00 | AO Olympia Považská Bystrica | SVK | 29.04.2017 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
19 | 28.05.2017 13:15
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEŠŇOVSKÝ Jaroslav, Ju | 2007 | TJ Orava Dolný Kubín | 38,57 | 11 | ||
2 | HEKA Félix | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 36,44 | PB | 9 | |
3 | WAGNER Marcus | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 35,30 | 8 | ||
4 | KACLÍK Matej | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | 33,10 | 7 | ||
5 | BLAŠKO Matej | 2007 | AK Danica Zvolen | 28,80 | 6 | ||
6 | KALINAY Adam | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | 28,70 | 5 | ||
7 | BAYER Branislav | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 27,90 | 4 | ||
8 | HANZEL Marek | 2008 | AK Danica Zvolen | 26,86 | 3 | ||
9 | ŠPINDOR Damián | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica | 25,72 | 2 | ||
10 | BALENT Samuel | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 25,25 | 1 | ||
11 | KATONA Michal | 2006 | AK Mostáreň Brezno | 24,00 | |||
12 | HANÍNEC Lukáš | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 18,80 | |||
13 | KOLÁR Samuel | 2008 | MŠk Žiar nad Hronom | 15,26 | |||
14 | ŠOLTÉS Peter | 2010 | MŠk Žiar nad Hronom | 15,05 | |||
15 | JÁNOŠÍK Andrej | 2009 | AK Danica Zvolen | 13,22 | |||
16 | ŠIPOŠ Branislav | 2009 | AK Danica Zvolen | 13,14 | |||
17 | HLÁSNY Samko | 2008 | AK Danica Zvolen | 10,25 | |||
KOLÁR Ján | 2007 | MŠk Žiar nad Hronom | DNS | ||||
VLČEK Adam | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LEŠŇOVSKÝ Jaroslav, Ju | 38,57 | 38,40 | 33,85 | 33,65 | |||
HEKA Félix | 35,99 | 29,35 | 36,44 | 35,00 | |||
WAGNER Marcus | 33,70 | 31,90 | 28,10 | 35,30 | |||
KACLÍK Matej | 32,80 | 17,71 | 33,10 | 29,86 | |||
BLAŠKO Matej | 28,80 | x | 26,30 | 28,20 | |||
KALINAY Adam | 28,70 | 26,74 | 26,68 | 25,57 | |||
BAYER Branislav | 27,65 | 26,85 | 27,90 | 18,47 | |||
HANZEL Marek | 26,86 | 23,77 | 26,70 | 25,46 | |||
ŠPINDOR Damián | 25,72 | ||||||
BALENT Samuel | 25,25 | ||||||
KATONA Michal | 24,00 | ||||||
HANÍNEC Lukáš | 18,80 | ||||||
KOLÁR Samuel | 15,26 | ||||||
ŠOLTÉS Peter | 15,05 | ||||||
JÁNOŠÍK Andrej | 13,22 | ||||||
ŠIPOŠ Branislav | 13,14 | ||||||
HLÁSNY Samko | 10,25 |
Bodovanie po 8 disciplínach | |
---|---|
AO Olympia Považská Bystrica | 81 |
MŠk Žiar nad Hronom | 75 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 62 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 50 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 44 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 28 |
AK Danica Zvolen | 21 |
TJ Orava Dolný Kubín | 21 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 20 |
AK Mostáreň Brezno | 7 |
Športový klub polície Žilina | 7 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.