116 | 16.05.2022 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1271) | VARGA Šimon | 2013 | ZŠsMŠ Školská Čečejovce | 34,30 | |
2 | (707) | HORŇÁK Leonard | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 35,12 | |
3 | (679) | ARTYUKH Jaroslav Jevgenievič | 2013 | ŠŠAK Malá Ida | 35,36 | |
4 | (118) | LUKÁCS Philip | 2013 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 35,61 | |
5 | (193) | JURÍK Michal | 2014 | ZŠ Požiarnicka | 35,69 | |
6 | (647) | PALAŠČÁK Eliáš | 2013 | Atletika Košice o.z. | 35,82 | |
7 | (633) | KENDA Oliver | 2014 | Atletika Košice o.z. | 36,01 | |
8 | (947) | SEMAN Daniel | 2013 | SZŠ Lermontovova | 36,35 | |
9 | (874) | PIGA Matúš | 2013 | FK Junior Šaca | 36,53 | |
10 | (771) | DULAJ Martin | 2013 | Atletický klub ZŠ Sirk | 36,59 | |
11 | (725) | TKÁČ Teo | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 36,73 | |
12 | (1285) | DOBOŠ Viktor | 2014 | ZŠ Abovská | 36,75 | |
13 | (821) | BRYNDZA Krištof | 2014 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | 36,79 | |
14 | (1107) | MATUŠKA Jakub | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 36,80 | |
15 | (1119) | DRATVA Michal | 2013 | ZŠ Komenského Svit | 36,81 | |
16 | (1279) | LACKO Lukáš | 2013 | Atletika Košice o.z. | 36,98 | |
17 | (1064) | ADAMIŠIN Samuel | 2013 | ZŠ Drábova | 37,00 | |
18 | (689) | STRHARSKÝ Richard | 2013 | ŠŠAK Malá Ida | 37,12 | |
19 | (1282) | BABKA Alex | 2013 | ZŠ Abovská | 37,13 | |
20 | (700) | CAPÍK Alex | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 37,25 | |
21 | (1291) | FEDOR Sebastián | 2014 | ZŠ Abovská | 37,42 | |
22 | (671) | VESELKA Šimon | 2013 | Atletika Košice o.z. | 37,47 | |
23 | (1284) | ČUPKA Peter | 2014 | ZŠ Abovská | 37,56 | |
24 | (98) | MARTO Peter | 2013 | ZŠ Mládežnícka Košice | 37,62 | |
25 | (1272) | BALOGH Markus | 2013 | ZŠ Abovská | 37,67 | |
26 | (1283) | BEREGSÁSI Filip | 2014 | ZŠ Abovská | 37,68 | |
27 | (825) | PARAJŇÁK Max | 2014 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | 37,74 | |
28 | (864) | SENDERÁK Ondrej | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 37,78 | |
29 | (696) | BILEC Marko | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 37,94 | |
30 | (1058) | ČONKIA Stano | 2013 | ZŠ Dobšiná | 37,97 | |
31 | (1219) | DOBRANSKI Sebastián | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | 38,06 | |
32 | (41) | TOROPILA Patrik | 2013 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 38,15 | |
33 | (931) | JANČÁR Adam | 2014 | Spišská Nová Ves | 38,21 | |
34 | (1080) | FABIAN Jakub | 2014 | ZŠ Grundschule Medzev | 38,23 | |
35 | (982) | ADZIMA Šimon | 2013 | ZŠ Belehradská Košice | 38,31 | |
36 | (1013) | JANIČ Marko | 2013 | ZŠ Bruselská Košice | 38,39 | |
37 | (1036) | VAŠKO Michal | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 38,40 | |
38 | (1277) | BALCAŘÍK Adam | 2013 | ZŠ Sečovská Polianka | 38,45 | |
39 | (1229) | LIZÁK Adam | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | 38,47 | |
40 | (1170) | SLIVA Tomáš | 2013 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 38,49 | |
41 | (804) | PARKÁNSKY Jakub | 2013 | SOPKA Seňa | 38,53 | |
42 | (191) | KOLESÁR Adam | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 38,74 | |
43 | (732) | UŠIAK Adam | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 38,86 | |
44 | (937) | SAVČÁK Adam | 2014 | Spojená Škola | 38,88 | |
45 | (797) | KOVAL Tobias | 2013 | SOPKA Seňa | 38,93 | |
46 | (1098) | BOGDANOVSKÝ Kristián | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 39,14 | |
47 | (93) | BILÝ Samuel | 2013 | ZŠ Hrabské | 39,27 | |
48 | (95) | KIDALA Jakub | 2014 | ZŠ Mateja Lechkého Košice | 39,29 | |
49 | (1256) | BARTEK Lukáš | 2013 | ZŠ Žakovce | 39,36 | |
50 | (851) | KOSCELNÍK Jakub | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 39,50 | |
51 | (39) | SABOL Roderik | 2013 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 39,76 | |
52 | (1289) | LACKO Oliver | 2013 | ZŠ Abovská | 39,89 | |
53 | (968) | HLAVÁČ Ľubomír | 2014 | ZS Zakarpatská Rožňava | 40,20 | |
54 | (1213) | BERDIS Tobias | 2014 | ZŠ Tomášikova Košice | 40,21 | |
55 | (1131) | MAJLÁTH Michal | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | 40,22 | |
56 | (688) | NOVOTNÝ Adam | 2014 | ŠŠAK Malá Ida | 40,36 | |
=57 | (746) | KOVAĽ Samuel | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 40,50 | |
=57 | (7) | BURGILA Marcel | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 40,50 | |
59 | (853) | MANÍK Maximilián | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 40,56 | |
60 | (692) | ANDRIŠOV Maximilián | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 40,89 | |
61 | (998) | NEPELA Matias | 2013 | ZŠ Belehradská Košice | 40,91 | |
62 | (632) | KAZIMÍR Michael | 2013 | Atletika Košice o.z. | 41,02 | |
63 | (1074) | MARKUŠOVSKÝ Matúš | 2013 | ZŠ Drábova | 41,07 | |
64 | (1288) | PALENČÁR Ján | 2014 | ZŠ Abovská | 41,18 | |
65 | (812) | ŠČERBÁK Maxim | 2013 | SOPKA Seňa | 41,35 | |
66 | (17) | DZURENDA Adam | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 41,63 | |
67 | (1273) | FERENC Martin | 2013 | ZŠ Abovská | 41,91 | |
68 | (1101) | JUHÁSZ Leonard | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 42,02 | |
69 | (859) | OLEJNÍK Pavol | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 42,05 | |
70 | (881) | SUCHANIČ Samuel | 2013 | GEM-AT | 42,13 | |
71 | (1021) | LUKÁČ Ján | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 42,16 | |
72 | (1115) | SNOPEK Jakub | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 42,35 | |
73 | (1020) | LIBA Dominik | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 42,64 | |
74 | (1014) | JANIČ Niko | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 42,85 | |
75 | (814) | TEĽMAN Jakub | 2013 | SOPKA Seňa | 42,86 | |
76 | (1001) | BALOG Tomaš | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 43,00 | |
77 | (1012) | HUGO Očenáš | 2013 | ZŠ Bruselská Košice | 43,07 | |
78 | (130) | HARKABUS Eduard | 2013 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej | 43,10 | |
79 | (875) | BÁNYAI Maximilián | 2014 | GEM-AT | 43,11 | |
80 | (940) | BODA Ján | 2014 | SZŠ Lermontovova | 43,27 | |
81 | (1286) | KALL Radovan | 2014 | ZŠ Abovská | 43,48 | |
82 | (1092) | ADAMEC Teodor | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | 43,65 | |
83 | (1114) | SNOPEK Filip | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | 43,66 | |
84 | (1126) | BALDOVIČ Bruno | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | 43,69 | |
85 | (1111) | PAGÁČ Christopher | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | 43,73 | |
86 | (1287) | LASTIVKA Viliam | 2014 | ZŠ Abovská | 43,88 | |
87 | (863) | SENDERÁK Dávid | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 43,96 | |
88 | (753) | RUŠČIN Teo | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 45,00 | |
89 | (855) | MIHOK Lukáš | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 45,18 | |
90 | (760) | BUKOCI Dominik | 2014 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 45,19 | |
91 | (872) | ROKFALUŠI Filip | 2014 | ZŠ s MŠ Vlachovo | 45,45 | |
92 | (34) | KONČEK Samuel | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 45,55 | |
93 | (116) | JAVOR Juraj | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | 45,74 | |
94 | (849) | HOLUB Róbert | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 45,84 | |
95 | (942) | FRAK Martin Jozef | 2014 | SZŠ Lermontovova | 46,06 | |
96 | (780) | BARTKO Radoslav | 2014 | SOPKA Seňa | 46,38 | |
97 | (1003) | DOHDARIEV Marko | 2013 | ZŠ Bruselská | 46,44 | |
98 | (1078) | RUSNÁK Adam | 2014 | ZŠ Drábova | 46,46 | |
99 | (121) | BALOG Kristián | 2013 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej | 46,60 | |
100 | (1290) | FRIČOVSKÝ Martin | 2014 | ZŠ Abovská | 46,62 | |
=101 | (221) | KOLESÁR Max | 2014 | ZŠ s MŠ Vlachovo | 46,63 | |
=101 | (92) | BILÝ Timotej | 2013 | ZŠ Hrabské | 46,63 | |
103 | (1072) | HUDÁK Alex | 2014 | ZŠ Drábova | 46,78 | |
104 | (967) | TISCHLER Lucas | 2014 | ZS Trieda SNP Košice | 47,96 | |
105 | (643) | NECELA Daniel | 2013 | Atletika Košice o.z. | 48,37 | |
106 | (1134) | PALENČÁR Richard | 2013 | ZŠ Krosnianska Košice | 49,54 | |
107 | (1128) | JURČÍK Marko | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | 51,61 | |
108 | (848) | HALŽÁK Michal | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 52,04 | |
109 | (786) | FIALKA Damián | 2014 | SOPKA Seňa | 54,96 | |
(1246) | BAJUS Krištof | 2014 | ZŠ Vojčice | DNS | ||
(92) | BILÝ Timotej | 2013 | ZŠ Hrabské | DNS | ||
(873) | ŠIPOŠ Frederik | 2015 | ZŠ s MŠ Vlachovo | DNS | ||
(759) | BÁNES Patrik | 2014 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | DNS | ||
(1255) | ŠEFČÍK Daniel | 2014 | ZŠ Vojčice | DNS | ||
(1251) | SABO Samuel | 2014 | ZŠ Vojčice | DNS | ||
(93) | BILÝ Samuel | 2013 | ZŠ Hrabské | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (41) | TOROPILA Patrik | 2013 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 38,15 | |
2 | (95) | KIDALA Jakub | 2014 | ZŠ Mateja Lechkého Košice | 39,29 | |
3 | (39) | SABOL Roderik | 2013 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 39,76 | |
4 | (7) | BURGILA Marcel | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 40,50 | |
5 | (17) | DZURENDA Adam | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 41,63 | |
6 | (34) | KONČEK Samuel | 2014 | ZŠ Nám. Laca Novomeského | 45,55 | |
(92) | BILÝ Timotej | 2013 | ZŠ Hrabské | DNS | ||
(93) | BILÝ Samuel | 2013 | ZŠ Hrabské | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 16.05.2022 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (118) | LUKÁCS Philip | 2013 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 35,61 | |
2 | (193) | JURÍK Michal | 2014 | ZŠ Požiarnicka | 35,69 | |
3 | (98) | MARTO Peter | 2013 | ZŠ Mládežnícka Košice | 37,62 | |
4 | (191) | KOLESÁR Adam | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 38,74 | |
5 | (130) | HARKABUS Eduard | 2013 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej | 43,10 | |
6 | (116) | JAVOR Juraj | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | 45,74 | |
7 | (121) | BALOG Kristián | 2013 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej | 46,60 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (679) | ARTYUKH Jaroslav Jevgenievič | 2013 | ŠŠAK Malá Ida | 35,36 | |
2 | (647) | PALAŠČÁK Eliáš | 2013 | Atletika Košice o.z. | 35,82 | |
3 | (633) | KENDA Oliver | 2014 | Atletika Košice o.z. | 36,01 | |
4 | (671) | VESELKA Šimon | 2013 | Atletika Košice o.z. | 37,47 | |
5 | (688) | NOVOTNÝ Adam | 2014 | ŠŠAK Malá Ida | 40,36 | |
6 | (632) | KAZIMÍR Michael | 2013 | Atletika Košice o.z. | 41,02 | |
7 | (221) | KOLESÁR Max | 2014 | ZŠ s MŠ Vlachovo | 46,63 | |
8 | (643) | NECELA Daniel | 2013 | Atletika Košice o.z. | 48,37 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (707) | HORŇÁK Leonard | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 35,12 | |
2 | (725) | TKÁČ Teo | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 36,73 | |
3 | (689) | STRHARSKÝ Richard | 2013 | ŠŠAK Malá Ida | 37,12 | |
4 | (700) | CAPÍK Alex | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 37,25 | |
5 | (696) | BILEC Marko | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 37,94 | |
6 | (732) | UŠIAK Adam | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 38,86 | |
7 | (746) | KOVAĽ Samuel | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 40,50 | |
8 | (692) | ANDRIŠOV Maximilián | 2014 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 40,89 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (771) | DULAJ Martin | 2013 | Atletický klub ZŠ Sirk | 36,59 | |
2 | (804) | PARKÁNSKY Jakub | 2013 | SOPKA Seňa | 38,53 | |
3 | (797) | KOVAL Tobias | 2013 | SOPKA Seňa | 38,93 | |
4 | (753) | RUŠČIN Teo | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 45,00 | |
5 | (760) | BUKOCI Dominik | 2014 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 45,19 | |
6 | (780) | BARTKO Radoslav | 2014 | SOPKA Seňa | 46,38 | |
7 | (786) | FIALKA Damián | 2014 | SOPKA Seňa | 54,96 | |
(759) | BÁNES Patrik | 2014 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (821) | BRYNDZA Krištof | 2014 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | 36,79 | |
2 | (825) | PARAJŇÁK Max | 2014 | AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves | 37,74 | |
3 | (851) | KOSCELNÍK Jakub | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 39,50 | |
4 | (853) | MANÍK Maximilián | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 40,56 | |
5 | (812) | ŠČERBÁK Maxim | 2013 | SOPKA Seňa | 41,35 | |
6 | (814) | TEĽMAN Jakub | 2013 | SOPKA Seňa | 42,86 | |
7 | (849) | HOLUB Róbert | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 45,84 | |
8 | (848) | HALŽÁK Michal | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 52,04 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (874) | PIGA Matúš | 2013 | FK Junior Šaca | 36,53 | |
2 | (864) | SENDERÁK Ondrej | 2014 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 37,78 | |
3 | (859) | OLEJNÍK Pavol | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 42,05 | |
4 | (875) | BÁNYAI Maximilián | 2014 | GEM-AT | 43,11 | |
5 | (863) | SENDERÁK Dávid | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 43,96 | |
6 | (855) | MIHOK Lukáš | 2013 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 45,18 | |
7 | (872) | ROKFALUŠI Filip | 2014 | ZŠ s MŠ Vlachovo | 45,45 | |
(873) | ŠIPOŠ Frederik | 2015 | ZŠ s MŠ Vlachovo | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (947) | SEMAN Daniel | 2013 | SZŠ Lermontovova | 36,35 | |
2 | (931) | JANČÁR Adam | 2014 | Spišská Nová Ves | 38,21 | |
3 | (937) | SAVČÁK Adam | 2014 | Spojená Škola | 38,88 | |
4 | (968) | HLAVÁČ Ľubomír | 2014 | ZS Zakarpatská Rožňava | 40,20 | |
5 | (881) | SUCHANIČ Samuel | 2013 | GEM-AT | 42,13 | |
6 | (940) | BODA Ján | 2014 | SZŠ Lermontovova | 43,27 | |
7 | (942) | FRAK Martin Jozef | 2014 | SZŠ Lermontovova | 46,06 | |
8 | (967) | TISCHLER Lucas | 2014 | ZS Trieda SNP Košice | 47,96 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (982) | ADZIMA Šimon | 2013 | ZŠ Belehradská Košice | 38,31 | |
2 | (1013) | JANIČ Marko | 2013 | ZŠ Bruselská Košice | 38,39 | |
3 | (998) | NEPELA Matias | 2013 | ZŠ Belehradská Košice | 40,91 | |
4 | (1021) | LUKÁČ Ján | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 42,16 | |
5 | (1020) | LIBA Dominik | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 42,64 | |
6 | (1014) | JANIČ Niko | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 42,85 | |
7 | (1001) | BALOG Tomaš | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 43,00 | |
8 | (1012) | HUGO Očenáš | 2013 | ZŠ Bruselská Košice | 43,07 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1064) | ADAMIŠIN Samuel | 2013 | ZŠ Drábova | 37,00 | |
2 | (1058) | ČONKIA Stano | 2013 | ZŠ Dobšiná | 37,97 | |
3 | (1080) | FABIAN Jakub | 2014 | ZŠ Grundschule Medzev | 38,23 | |
4 | (1036) | VAŠKO Michal | 2014 | ZŠ Bruselská Košice | 38,40 | |
5 | (1074) | MARKUŠOVSKÝ Matúš | 2013 | ZŠ Drábova | 41,07 | |
6 | (1092) | ADAMEC Teodor | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | 43,65 | |
7 | (1078) | RUSNÁK Adam | 2014 | ZŠ Drábova | 46,46 | |
8 | (1072) | HUDÁK Alex | 2014 | ZŠ Drábova | 46,78 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1107) | MATUŠKA Jakub | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 36,80 | |
2 | (1119) | DRATVA Michal | 2013 | ZŠ Komenského Svit | 36,81 | |
3 | (1098) | BOGDANOVSKÝ Kristián | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 39,14 | |
4 | (1101) | JUHÁSZ Leonard | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 42,02 | |
5 | (1115) | SNOPEK Jakub | 2013 | ZŠ Hroncova Košice | 42,35 | |
6 | (1114) | SNOPEK Filip | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | 43,66 | |
7 | (1126) | BALDOVIČ Bruno | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | 43,69 | |
8 | (1111) | PAGÁČ Christopher | 2014 | ZŠ Hroncova Košice | 43,73 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:22
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1219) | DOBRANSKI Sebastián | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | 38,06 | |
2 | (1229) | LIZÁK Adam | 2013 | ZŠ Tomášikova Košice | 38,47 | |
3 | (1170) | SLIVA Tomáš | 2013 | ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves | 38,49 | |
4 | (1213) | BERDIS Tobias | 2014 | ZŠ Tomášikova Košice | 40,21 | |
5 | (1131) | MAJLÁTH Michal | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | 40,22 | |
6 | (1134) | PALENČÁR Richard | 2013 | ZŠ Krosnianska Košice | 49,54 | |
7 | (1128) | JURČÍK Marko | 2014 | ZŠ Krosnianska Košice | 51,61 | |
(1246) | BAJUS Krištof | 2014 | ZŠ Vojčice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1271) | VARGA Šimon | 2013 | ZŠsMŠ Školská Čečejovce | 34,30 | |
2 | (1279) | LACKO Lukáš | 2013 | Atletika Košice o.z. | 36,98 | |
3 | (1272) | BALOGH Markus | 2013 | ZŠ Abovská | 37,67 | |
4 | (1277) | BALCAŘÍK Adam | 2013 | ZŠ Sečovská Polianka | 38,45 | |
5 | (1256) | BARTEK Lukáš | 2013 | ZŠ Žakovce | 39,36 | |
6 | (1273) | FERENC Martin | 2013 | ZŠ Abovská | 41,91 | |
(1255) | ŠEFČÍK Daniel | 2014 | ZŠ Vojčice | DNS | ||
(1251) | SABO Samuel | 2014 | ZŠ Vojčice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 16.05.2022 09:26
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1285) | DOBOŠ Viktor | 2014 | ZŠ Abovská | 36,75 | |
2 | (1282) | BABKA Alex | 2013 | ZŠ Abovská | 37,13 | |
3 | (1284) | ČUPKA Peter | 2014 | ZŠ Abovská | 37,56 | |
4 | (1283) | BEREGSÁSI Filip | 2014 | ZŠ Abovská | 37,68 | |
5 | (1289) | LACKO Oliver | 2013 | ZŠ Abovská | 39,89 | |
6 | (1288) | PALENČÁR Ján | 2014 | ZŠ Abovská | 41,18 | |
7 | (1286) | KALL Radovan | 2014 | ZŠ Abovská | 43,48 | |
8 | (1287) | LASTIVKA Viliam | 2014 | ZŠ Abovská | 43,88 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 16.05.2022 09:28
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1291) | FEDOR Sebastián | 2014 | ZŠ Abovská | 37,42 | |
2 | (93) | BILÝ Samuel | 2013 | ZŠ Hrabské | 39,27 | |
3 | (1003) | DOHDARIEV Marko | 2013 | ZŠ Bruselská | 46,44 | |
4 | (1290) | FRIČOVSKÝ Martin | 2014 | ZŠ Abovská | 46,62 | |
5 | (92) | BILÝ Timotej | 2013 | ZŠ Hrabské | 46,63 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.