19 | 26.04.2024 10:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (80) | KVARDA András | 2007 | SG s VJM Dunajská Streda | 2:09,63 | |
2 | (3) | VLČEK Lukáš | 2007 | SZŠ Lichardova Skalica | 2:17,07 | |
3 | (30) | KUBALA Matúš | 2006 | Gym. P.Coubertina Piešťany | 2:19,87 | |
4 | (66) | FODOR Rudolf | 2005 | SŠ Štefana Dunajská Streda | 2:21,58 | |
5 | (73) | BENCI Dušan | 2005 | SPŠ Dopravná Trnava | 2:24,06 | |
6 | (78) | MASÁR Gregor | 2005 | Gym. L.Novomeského Senica | 2:24,54 | |
7 | (11) | PAJTÁŠ Dávid | 2008 | SBG Galanta | 2:25,14 | |
8 | (79) | POLÁK Tomáš | 2007 | SPŠ stavebná Trnava | 2:26,40 | |
9 | (65) | HEGEDÜS Dominik | 2007 | SBG Galanta | 2:29,70 | |
10 | (9) | RÁKÁSZ Botond | 2007 | SG s VJM Dunajská Streda | 2:30,03 | |
11 | (75) | OČENÁŠ Ján | 2005 | Gym. I.Kupca Hlohovec | 2:31,01 | |
12 | (92) | ZETOCHA Adam | 2008 | Gymnázium Vrbové | 2:32,76 | |
13 | (58) | GULÁŠ Lukáš | 2005 | SPŠ stavebná Trnava | 2:34,19 | |
14 | (29) | GALLO Alexander | 2008 | Gymnázium Vrbové | 2:34,21 | |
15 | (88) | UHLÍK Tomáš | 2007 | Gym. I.Kupca Hlohovec | 2:37,91 | |
16 | (7) | HAZUCHA Lukáš | 2007 | ŠOSe Trnava | 2:46,50 | |
17 | (74) | MALACKÝ Šimon | 2005 | SPŠ Dopravná Trnava | 2:55,31 | |
OTRRUBČÁK Jakub | 2007 | SZŠ Trnava | DNS | |||
HRUŠKA Gregor | 2008 | SPŠ stavebná Trnava | DNS |
8 | 26.04.2024 10:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (30) | KUBALA Matúš | 2006 | Gym. P.Coubertina Piešťany | 2:19,87 | |
2 | (66) | FODOR Rudolf | 2005 | SŠ Štefana Dunajská Streda | 2:21,58 | |
3 | (73) | BENCI Dušan | 2005 | SPŠ Dopravná Trnava | 2:24,06 | |
4 | (65) | HEGEDÜS Dominik | 2007 | SBG Galanta | 2:29,70 | |
5 | (58) | GULÁŠ Lukáš | 2005 | SPŠ stavebná Trnava | 2:34,19 | |
6 | (29) | GALLO Alexander | 2008 | Gymnázium Vrbové | 2:34,21 | |
7 | (7) | HAZUCHA Lukáš | 2007 | ŠOSe Trnava | 2:46,50 | |
HRUŠKA Gregor | 2008 | SPŠ stavebná Trnava | DNS |
11 | 26.04.2024 10:47
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (80) | KVARDA András | 2007 | SG s VJM Dunajská Streda | 2:09,63 | |
2 | (3) | VLČEK Lukáš | 2007 | SZŠ Lichardova Skalica | 2:17,07 | |
3 | (78) | MASÁR Gregor | 2005 | Gym. L.Novomeského Senica | 2:24,54 | |
4 | (11) | PAJTÁŠ Dávid | 2008 | SBG Galanta | 2:25,14 | |
5 | (79) | POLÁK Tomáš | 2007 | SPŠ stavebná Trnava | 2:26,40 | |
6 | (9) | RÁKÁSZ Botond | 2007 | SG s VJM Dunajská Streda | 2:30,03 | |
7 | (75) | OČENÁŠ Ján | 2005 | Gym. I.Kupca Hlohovec | 2:31,01 | |
8 | (92) | ZETOCHA Adam | 2008 | Gymnázium Vrbové | 2:32,76 | |
9 | (88) | UHLÍK Tomáš | 2007 | Gym. I.Kupca Hlohovec | 2:37,91 | |
10 | (74) | MALACKÝ Šimon | 2005 | SPŠ Dopravná Trnava | 2:55,31 | |
OTRRUBČÁK Jakub | 2007 | SZŠ Trnava | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.