123 | 12.07.2024 16:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (25) | ŠUMPÍK Pavel | 2006 | Czech National Team | 13:12,5 | ||
2 | (103) | KRZYŚKÓW Dominik | 2006 | Polish Team | 13:25,6 | +13,1 | |
3 | (37) | CHALEIL Louis | 2006 | France | 13:26,0 | +13,5 | |
4 | (97) | MÄTIK Oliver | 2006 | National Team Estonia | 13:36,5 | +24,0 | |
5 | (100) | ROONI Ron | 2007 | National Team Estonia | 13:36,6 | +24,1 | |
6 | (40) | BOULET Eliott | 2006 | France | 13:40,6 | +28,1 | |
7 | (39) | CHARRET Camille | 2006 | France | 13:41,0 | +28,5 | |
8 | (101) | PUURAID Joonas | 2007 | National Team Estonia | 13:47,7 | +35,2 | |
9 | (47) | WINTER Zeno Levi | 2006 | German National Team | 13:48,0 | +35,5 | |
10 | (38) | THIERRY Paul | 2006 | France | 13:50,2 | +37,7 | |
11 | (105) | MATUSZEWSKI Franciszek | 2006 | Polish Team | 13:54,0 | +41,5 | |
12 | (107) | ŁYŻWA Bartosz | 2007 | Polish Team | 13:55,7 | +43,2 | |
13 | (61) | ZANUTTA David | 2006 | Italian Cycling Federation | 13:55,9 | +43,4 | |
14 | (129) | FALTÝNEK Jan | 2006 | Team Dukla Praha | 13:57,1 | +44,6 | |
15 | (67) | SKRAPCIS Olivers Jekabs | 2006 | Latvia National Team | 13:57,7 | +45,2 | |
16 | (52) | TAKÁCS Zsombor Tamás | 2006 | Hungarian National Team | 13:58,2 | +45,7 | |
17 | (42) | BLANC Johan | 2007 | France | 13:58,3 | +45,8 | |
18 | (3) | POSCHACHER Valentin | 2006 | Austria | 14:00,6 | +48,1 | |
19 | (79) | CÂMPEAN Cătălin-Luca | 2006 | Lotus Team | 14:03,4 | +50,9 | |
20 | (65) | COLOMBO Riccardo | 2007 | Italian Cycling Federation | 14:06,0 | +53,5 | |
21 | (77) | PITÁK Matěj | 2007 | LAWI Junior Team | 14:07,9 | +55,4 | |
22 | (41) | BOUQUET Axel | 2006 | France | 14:08,5 | +56,0 | |
23 | (95) | SZTABA Krystian | 2006 | Moto Stelweld Jelcz-Laskowice | 14:09,6 | +57,1 | |
24 | (44) | GERMER Paul | 2006 | German National Team | 14:12,8 | +1:00,3 | |
25 | (120) | JENKO Tine | 2006 | Slovenia National Team | 14:16,2 | +1:03,7 | |
26 | (6) | WROLICH Manolo | 2006 | Austria | 14:17,0 | +1:04,5 | |
27 | (98) | RÜNDVA Richard | 2006 | National Team Estonia | 14:17,7 | +1:05,2 | |
28 | (136) | CLAUSEN Emil | 2006 | Denmark National Team | 14:18,2 | +1:05,7 | |
29 | (102) | TAMMEPUU Riko | 2007 | National Team Estonia | 14:19,4 | +1:06,9 | |
30 | (59) | SHARVIT Yoav | 2007 | Israel Cycling | 14:20,3 | +1:07,8 | |
31 | (127) | VAVRO Kristián | 2006 | Team Dukla Praha | 14:22,7 | +1:10,2 | |
32 | (64) | STENICO Mattia | 2006 | Italian Cycling Federation | 14:24,0 | +1:11,5 | |
33 | (104) | LEWANDOWSKI Dawid | 2006 | Polish Team | 14:24,7 | +1:12,2 | |
34 | (62) | CAPELLO Roberto | 2007 | Italian Cycling Federation | 14:26,2 | +1:13,7 | |
35 | (66) | BICELLI Michele | 2006 | Italian Cycling Federation | 14:27,3 | +1:14,8 | |
36 | (1) | JORDAN Ayden | 2007 | Austria | 14:27,6 | +1:15,1 | |
37 | (73) | HAVEL Matěj | 2006 | LAWI Junior Team | 14:28,0 | +1:15,5 | |
38 | (130) | MATĚJEK Šimon | 2007 | Team Dukla Praha | 14:28,4 | +1:15,9 | |
39 | (30) | REJZEK Jiří | 2007 | Czech National Team | 14:29,4 | +1:16,9 | |
40 | (108) | ILSKI Szymon | 2006 | Polish Team | 14:30,3 | +1:17,8 | |
41 | (50) | VAS Barnabás | 2006 | Hungarian National Team | 14:30,6 | +1:18,1 | |
42 | (137) | KROMANN JENSEN Valdemar | 2006 | Denmark National Team | 14:30,9 | +1:18,4 | |
43 | (119) | PETRIĆ Bastian | 2007 | Slovenia National Team | 14:31,5 | +1:19,0 | |
44 | (48) | STRAßER Louis | 2006 | German National Team | 14:33,6 | +1:21,1 | |
45 | (55) | RAMON Omer | 2007 | Israel Cycling | 14:33,7 | +1:21,2 | |
46 | (74) | POLÁK Matyáš | 2006 | LAWI Junior Team | 14:34,2 | +1:21,7 | |
47 | (118) | EBNER Bor | 2007 | Slovenia National Team | 14:34,8 | +1:22,3 | |
48 | (5) | VIEHBÖCK Paul | 2006 | Austria | 14:35,2 | +1:22,7 | |
49 | (135) | JENSEN Nicklas | 2006 | Denmark National Team | 14:35,2 | +1:22,7 | |
50 | (109) | FEDOR Samuel | 2006 | Slovak National Cycling Team | 14:37,1 | +1:24,6 | |
51 | (81) | PRECUP Horea | 2006 | Lotus Team | 14:37,2 | +1:24,7 | |
52 | (43) | ALBRECHT Pepe | 2006 | German National Team | 14:38,5 | +1:26,0 | |
53 | (133) | KOFOED THESTRUP Benjamin | 2007 | Denmark National Team | 14:39,6 | +1:27,1 | |
54 | (4) | RÜTZLER Felix | 2006 | Austria | 14:40,8 | +1:28,3 | |
55 | (57) | TOBUL Yair | 2006 | Israel Cycling | 14:42,6 | +1:30,1 | |
56 | (110) | SOCHAN Dominik | 2007 | Slovak National Cycling Team | 14:43,3 | +1:30,8 | |
57 | (113) | PANÁČEK Lukáš | 2006 | Slovak National Cycling Team | 14:45,3 | +1:32,8 | |
58 | (117) | MERNIK Sven Aleksander | 2006 | Slovenia National Team | 14:46,9 | +1:34,4 | |
59 | (112) | HUSÁR Jakub | 2006 | Slovak National Cycling Team | 14:47,0 | +1:34,5 | |
60 | (72) | VISTINS Ralfs | 2006 | Latvia National Team | 14:47,2 | +1:34,7 | |
61 | (56) | EDINGER Roei | 2006 | Israel Cycling | 14:48,8 | +1:36,3 | |
62 | (122) | JAVOR Jakub | 2007 | Stredoslovenský región mix | 14:49,6 | +1:37,1 | |
63 | (131) | MICHALOVIČ Ondrej | 2007 | Team Dukla Praha | 14:50,7 | +1:38,2 | |
64 | (83) | MARKOVIC Gavrilo | 2006 | Lotus Team | 14:50,8 | +1:38,3 | |
65 | (106) | BRUTKOWSKI Jakub | 2006 | Polish Team | 14:52,2 | +1:39,7 | |
66 | (9) | VAN DER MERWE Nicholas | 2007 | Bulgarian National Team | 14:58,1 | +1:45,6 | |
67 | (139) | DROBNÝ Tomáš | 2006 | Západoslovenský región mix | 14:58,7 | +1:46,2 | |
68 | (87) | GARSTENAUER Sebastian | 2006 | LRV Oberösetrreich | 14:59,3 | +1:46,8 | |
69 | (121) | VRANÁK Lukáš | 2006 | Stredoslovenský región mix | 15:03,1 | +1:50,6 | |
70 | (96) | KOZYCZAK Marcel | 2007 | Moto Stelweld Jelcz-Laskowice | 15:03,7 | +1:51,2 | |
71 | (29) | PŘENOSIL Marek | 2007 | Czech National Team | 15:05,2 | +1:52,7 | |
72 | (26) | ŠAFRÁNEK Ondřej | 2006 | Czech National Team | 15:05,6 | +1:53,1 | |
73 | (27) | TŘÍSKA Adam | 2007 | Czech National Team | 15:06,0 | +1:53,5 | |
74 | (124) | BENČA Jakub | 2007 | Stredoslovenský región mix | 15:08,8 | +1:56,3 | |
75 | (58) | LAVI Dvir | 2006 | Israel Cycling | 15:10,7 | +1:58,2 | |
76 | (132) | FRAJBIS Adam | 2007 | Team Dukla Praha | 15:12,6 | +2:00,1 | |
77 | (53) | MAKRAI Bálint | 2006 | Hungarian National Team | 15:13,0 | +2:00,5 | |
78 | (45) | MARKERT Florian | 2006 | German National Team | 15:13,9 | +2:01,4 | |
79 | (134) | VALENTIN SAXTOFT Magnus | 2006 | Denmark National Team | 15:14,1 | +2:01,6 | |
80 | (75) | KNIHA Petr | 2006 | LAWI Junior Team | 15:15,7 | +2:03,2 | |
81 | (94) | WRONA Szymon | 2007 | Moto Stelweld Jelcz-Laskowice | 15:18,4 | +2:05,9 | |
82 | (60) | MALKI Itamar | 2006 | Israel Cycling | 15:19,5 | +2:07,0 | |
83 | (92) | STELCZYK Jan | 2007 | Moto Stelweld Jelcz-Laskowice | 15:20,3 | +2:07,8 | |
84 | (141) | SURMAN Martin | 2007 | Západoslovenský región mix | 15:22,7 | +2:10,2 | |
85 | (63) | FERRARO Santiago | 2006 | Italian Cycling Federation | 15:24,6 | +2:12,1 | |
86 | (28) | PODAŘIL Jan | 2006 | Czech National Team | 15:24,7 | +2:12,2 | |
87 | (114) | VAĽO Roman | 2006 | Slovak National Cycling Team | 15:27,4 | +2:14,9 | |
88 | (54) | CSÁKI Szabolcs | 2006 | Hungarian National Team | 15:27,7 | +2:15,2 | |
89 | (46) | SCHIPKOWSKI Jonathan | 2006 | German National Team | 15:28,8 | +2:16,3 | |
90 | (84) | PRITRŽNIK Jon | 2006 | Lotus Team | 15:28,8 | +2:16,3 | |
91 | (80) | STANIĆ Dušan | 2006 | Lotus Team | 15:29,7 | +2:17,2 | |
92 | (88) | GRUBER Philipp | 2007 | LRV Oberösetrreich | 15:29,9 | +2:17,4 | |
93 | (49) | VOCK András | 2007 | Hungarian National Team | 15:31,0 | +2:18,5 | |
94 | (82) | ALIK Batyrkhan | 2006 | Lotus Team | 15:32,4 | +2:19,9 | |
95 | (115) | ŽAGAR Taj | 2006 | Slovenia National Team | 15:33,2 | +2:20,7 | |
96 | (111) | WIELAND Fabian | 2006 | Slovak National Cycling Team | 15:35,0 | +2:22,5 | |
97 | (116) | MEDVED Jure | 2006 | Slovenia National Team | 15:38,4 | +2:25,9 | |
98 | (123) | ZÁHOREC Filip | 2007 | Stredoslovenský región mix | 15:39,3 | +2:26,8 | |
99 | (76) | LUBAS Jan | 2007 | LAWI Junior Team | 15:41,5 | +2:29,0 | |
100 | (144) | FARKAŠ Matej | 2006 | Západoslovenský región mix | 15:43,9 | +2:31,4 | |
101 | (89) | HAINBUCHER Florian | 2007 | LRV Oberösetrreich | 15:45,6 | +2:33,1 | |
102 | (71) | MILCS Klaus | 2006 | Latvia National Team | 15:48,6 | +2:36,1 | |
103 | (21) | HAJDÚCH Martin | 2006 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 15:54,1 | +2:41,6 | |
104 | (140) | MACKANIČ Alex | 2007 | Západoslovenský región mix | 16:00,0 | +2:47,5 | |
105 | (68) | LUCEVICS Filips | 2006 | Latvia National Team | 16:00,3 | +2:47,8 | |
106 | (99) | MADISSON Mik | 2006 | National Team Estonia | 16:00,8 | +2:48,3 | |
107 | (2) | KOSCH Johannes | 2007 | Austria | 16:03,2 | +2:50,7 | |
108 | (70) | APSE Daniels | 2007 | Latvia National Team | 16:03,5 | +2:51,0 | |
109 | (143) | VAVRO Ruben | 2007 | Západoslovenský región mix | 16:12,8 | +3:00,3 | |
110 | (128) | ICHA Aleš | 2007 | Team Dukla Praha | 16:16,3 | +3:03,8 | |
111 | (93) | KONEFAŁ Jakub | 2007 | Moto Stelweld Jelcz-Laskowice | 16:16,6 | +3:04,1 | |
112 | (8) | GEORGIEV KOSONOV Georgi | 2007 | Bulgarian National Team | 16:20,2 | +3:07,7 | |
113 | (142) | HODULÍK Tomáš | 2006 | Západoslovenský región mix | 16:23,9 | +3:11,4 | |
114 | (91) | BLAZOWSKI Bartosz | 2007 | Moto Stelweld Jelcz-Laskowice | 16:24,0 | +3:11,5 | |
115 | (51) | PAKOT András Gusztáv | 2006 | Hungarian National Team | 16:25,4 | +3:12,9 | |
116 | (85) | DORNHOFER Jonas | 2007 | LRV Oberösetrreich | 16:27,7 | +3:15,2 | |
117 | (19) | TURČEK Adam | 2007 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 16:42,6 | +3:30,1 | |
118 | (11) | MATEEV Antonov Petar | 2007 | Bulgarian National Team | 17:10,1 | +3:57,6 | |
119 | (22) | KADÚC Martin | 2006 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 17:13,1 | +4:00,6 | |
120 | (20) | HOFERICA Adam | 2007 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 17:20,6 | +4:08,1 | |
121 | (12) | YOVEVSKI Stefan | 2007 | Bulgarian National Team | 17:25,3 | +4:12,8 | |
(78) | ČAPEK Otakar | 2006 | LAWI Junior Team | OTL | |||
(69) | LAGZDINS Markuss | 2006 | Latvia National Team | OTL |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.