60m - Mladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 9,10 | +0,9 | JANKULÁR Alex | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 04.05.2019 | Martin |
NR | 7,57 | +0,5 | KRČMÁREK Peter | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | SVK | 19.06.1999 | Banská Bystrica |
36 | 02.10.2019 10:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HANZLOVIC Samuel | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,58 | q | |
2 | ŠAVOLT Jakub | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 8,61 | q | |
3 | KOVÁČ Martin | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,62 | q | |
4 | KATONA Michal | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,70 | q | |
5 | KRCHŇAVÝ Miroslav | 2008 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica | 8,74 | q | |
6 | SEDLIAČIK Michal | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,76 | q | |
7 | HAVAŠ Matúš | 2008 | ZŠ J.Simana Valaská | 8,81 | q | |
8 | KUČERA Peter | 2007 | ZŠ s MŠ Školská Hriňová | 8,91 | q | |
9 | NÁTHER Tomáš | 2006 | ZŠ J.Simana Valaská | 8,92 | ||
10 | KOVÁČ Zdeno | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | 8,99 | ||
=11 | KIŠ Ondrej | 2006 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,02 | ||
=11 | MARTINKA Jakub | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,02 | ||
=11 | KOVÁČ Štefan | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | 9,02 | ||
14 | KALISKÝ Dávid | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 9,04 | ||
15 | UHRÍK Šimon | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,06 | ||
16 | ĎURICA Jakub | 2006 | ZŠ SSV 2 Skuteckého Banská Bystrica | 9,08 | ||
17 | IKRI Mário | 2006 | ZŠ Komenského Revúca | 9,13 | ||
18 | STANISLAV Matej | 2007 | ZŠ SSV 2 Skuteckého Banská Bystrica | 9,20 | ||
19 | BELIČKA Filip | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,27 | ||
20 | DUNKO Andrej | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,28 | ||
21 | HELEXA Lukáš | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,30 | ||
22 | DOBROTA Samuel | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 9,34 | ||
23 | REGINÁŠ Timotej | 2007 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | 9,41 | ||
24 | ALMÁŠI Sebastián | 2006 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 9,51 | ||
25 | GLEMBA Samuel | 2007 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 9,61 | ||
26 | BRŠTIAK Jakub | 2006 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 9,64 | ||
27 | VARINSKÝ Matej | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 9,66 | ||
28 | MONIŠ Timotej | 2006 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | 9,93 | ||
29 | LONGAUER Jonas | 2007 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 10,14 | ||
30 | PITOŇÁK Samuel | 2008 | ZŠ Poníky | 10,52 | ||
31 | HARŤANSKÝ Adrián | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 11,99 | ||
HORSKÝ Michal | 2003 | SOŠ Pod Bánošom Banská Bystrica | DNS | |||
KOVÁČ Martin | 2006 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | DNS | |||
ŠTEVÍK Patrik | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica | DNS | |||
ŠAVOLT Jakub | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | DNS | |||
LEHOCKÝ Filip | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:00
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HANZLOVIC Samuel | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,58 | q | |
2 | ĎURICA Jakub | 2006 | ZŠ SSV 2 Skuteckého Banská Bystrica | 9,08 | ||
3 | BELIČKA Filip | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,27 | ||
4 | DUNKO Andrej | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,28 | ||
5 | DOBROTA Samuel | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 9,34 | ||
6 | ALMÁŠI Sebastián | 2006 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 9,51 | ||
7 | GLEMBA Samuel | 2007 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 9,61 | ||
8 | BRŠTIAK Jakub | 2006 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 9,64 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:02
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KATONA Michal | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,70 | q | |
2 | HAVAŠ Matúš | 2008 | ZŠ J.Simana Valaská | 8,81 | q | |
3 | KIŠ Ondrej | 2006 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,02 | ||
4 | KALISKÝ Dávid | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 9,04 | ||
5 | IKRI Mário | 2006 | ZŠ Komenského Revúca | 9,13 | ||
6 | HELEXA Lukáš | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,30 | ||
7 | HARŤANSKÝ Adrián | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 11,99 | ||
HORSKÝ Michal | 2003 | SOŠ Pod Bánošom Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:04
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOVÁČ Martin | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,62 | q | |
2 | KRCHŇAVÝ Miroslav | 2008 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica | 8,74 | q | |
3 | KUČERA Peter | 2007 | ZŠ s MŠ Školská Hriňová | 8,91 | q | |
4 | KOVÁČ Zdeno | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | 8,99 | ||
5 | KOVÁČ Štefan | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | 9,02 | ||
6 | LONGAUER Jonas | 2007 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 10,14 | ||
KOVÁČ Martin | 2006 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | DNS | |||
LEHOCKÝ Filip | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:06
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠAVOLT Jakub | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 8,61 | q | |
2 | SEDLIAČIK Michal | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,76 | q | |
3 | NÁTHER Tomáš | 2006 | ZŠ J.Simana Valaská | 8,92 | ||
4 | MARTINKA Jakub | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,02 | ||
5 | STANISLAV Matej | 2007 | ZŠ SSV 2 Skuteckého Banská Bystrica | 9,20 | ||
6 | REGINÁŠ Timotej | 2007 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | 9,41 | ||
7 | MONIŠ Timotej | 2006 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | 9,93 | ||
8 | PITOŇÁK Samuel | 2008 | ZŠ Poníky | 10,52 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 02.10.2019 10:08
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | UHRÍK Šimon | 2006 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,06 | |
2 | VARINSKÝ Matej | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 9,66 | |
ŠTEVÍK Patrik | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica | DNS | ||
ŠAVOLT Jakub | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.