Login
SK
HU
EN
Toggle navigation
Home
Entries
Events
Series
Stats
Records
Leads
Top lists
Club top lists
Competitor stats
Contact
2. a 3. kolo VIESSMANN – pohár biatlone 2023-2024
Osrblie 10.02.2024 - 11.02.2024
Stats
Toggle Dropdown
Time schedule
Propositions
Start list
Results
Series
10.02.2024
11.02.2024
Official
Rýchlostné preteky 0,5 km
Žiaci prípravka-PŽci
Official
Rýchlostné preteky 0,5 km
Žiačky prípravka-PŽky
Official
Rýchlostné preteky 2km
Žiaci-ŽciA
Official
Rýchlostné preteky 2km
Žiačky-ŽkyA
Official
Rýchlostné preteky 3km LL 75
Žiaci-ŽciB
Official
Rýchlostné preteky 3km LL 75
Žiačky-ŽkyB
Official
Rýchlostné preteky 4,5km LS 75
Žiaci-ŽciC
Official
Rýchlostné preteky 4,5km LS 75
Žiačky-ŽkyC
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Dorastenci-DiA
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Dorastenky-DyA
Official
Rýchlostné preteky 7,5km LS 150
Dorastenci-DiB
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Dorastenky-DyB
Official
Rýchlostné preteky 10km LS 150
Juniori-Ji
Official
Rýchlostné preteky 7,5km LS 150
Juniorky-Jy
Official
Rýchlostné preteky 10km LS 150
Muži-MiA
Official
Rýchlostné preteky 7,5km LS 150
Ženy-ŽyA
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Muži-MiB
Official
Rýchlostné preteky 4,5km LS 150
Ženy-ŽyB
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Muži-MiC
10.02.2024 10:45 - 11.02.2024 13:19
Start list
Results
Splits
Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Žiačky-C (14-15)
Records
Líder
200,00
CIENIKOVÁ Radoslava
ŠKP Martin
SVK
13.01.2024
Osrblie
Start list
Preteky obratnosti 0,7 km L - Žiačky-ŽkyC
PDF start list
|
PDF results
40 |
11.02.2024 09:55
(21)
KAZÁROVÁ Izabela
2010
Klub biatlonu Predajná
09:55:30
(22)
PODOLSKÁ Emma Lilie
2010
Klub biatlonu Predajná
09:56:00
(23)
ŠVARNÁ Sofia
2010
ŠKP Banská Bystrica
09:56:30
(24)
ŠVANTNEROVÁ Jela
2009
ŠK Biathlon Mania
09:57:00
(25)
PECNÍKOVÁ Jana
2009
Klub biatlonu Predajná
09:57:30
(26)
JAROŠČÁKOVÁ Viktória
2009
ŠK BLaB Ružomberok
09:58:00
(27)
ŠTULAJTEROVÁ Nella
2009
Fan klub biatlonu
09:58:30
(28)
HAĽÁKOVÁ Veronika
2009
KB Magnezit Revúca
09:59:00
(29)
VOJČINIAKOVÁ Diana
2010
ŠKP Čadca
09:59:30
(30)
DUDÁŠOVÁ Veronika
2009
Športový klub Meteor Dolný Kubín
10:00:00
(31)
CIMERMANOVÁ Vivien
2009
ŠKP Banská Bystrica
10:00:30
(32)
HANUSOVÁ Laura
2009
Fan klub biatlonu
10:01:00
(33)
SIMANOVÁ Veronika Ella
2010
Klub biatlonu Predajná
10:01:30
(34)
JACKOVÁ Nina
2009
TJ Tatran Hybe
10:02:00
(35)
HAASOVÁ Nina
2010
ŠKP Banská Bystrica
10:02:30
(36)
TÓTHOVÁ Timotea
2010
Fan klub biatlonu
10:03:00
(37)
ONDREJKOVÁ Barbora
2009
Fan klub biatlonu
10:03:30
(38)
MESÍKOVÁ Kristína
2009
Fan klub biatlonu
10:04:00
(39)
MIKUŠOVÁ Michaela
2009
UMB Biathlon Team
10:04:30
(40)
DANKOVÁ Mia
2010
Fan klub biatlonu
10:05:00
(41)
SPIŠIAKOVÁ Nina
2010
KB Valaská - Osrblie
10:05:30
(42)
MALÍKOVÁ Ema
2009
Fan klub biatlonu
10:06:00
(43)
LEŠTÁKOVÁ Daniela
2009
Fan klub biatlonu
10:06:30
(44)
SEGEČOVÁ Valentína
2010
Fan klub biatlonu
10:07:00
(45)
CIENIKOVÁ Radoslava
2009
ŠKP Martin
10:07:30
(46)
DEVIENNE Emily Nina
2010
Klub biatlonu a triatlonu Spiš
10:08:00
(47)
KOVÁČOVÁ Mia
2010
Klub biatlonu Predajná
10:08:30
(48)
PÔBIŠOVÁ Lucia
2010
KB Čierny Balog
10:09:00
(49)
FIGĽUŠOVÁ Sára
2009
Klub biatlonu Predajná
10:09:30
(50)
HANESOVÁ Lucia
2010
KB Čierny Balog
10:10:00
(51)
PÓČOVÁ Ela
2009
KB Čierny Balog
10:10:30
(52)
GAZDARICOVÁ Ester
2010
ŠK BLaB Ružomberok
10:11:00
(53)
KLEBERCOVÁ Klára
2009
ŠKP Bratislava
10:11:30
(54)
ZVAROVÁ Lívia
2010
KB Čierny Balog
10:12:00
(55)
VAŠICOVÁ Aneta
2010
KB Valaská - Osrblie
10:12:30
(56)
ZEMIAROVÁ Anna
2009
Fan klub biatlonu
10:13:00
(57)
HRINKOVÁ Aneta
2009
Fan klub biatlonu
10:13:30
(58)
BERAXOVÁ Lujza
2009
Klub biatlonu Predajná
10:14:00
(59)
RUSNÁKOVÁ Sára
2010
KB Valaská - Osrblie
10:14:30
(60)
KOFRIT Sofia
2010
ŠKP Martin
10:15:00
×
Súťaž
výsledky +
VIESSMANN pohár v biatlone 2023/2024
Banská Bystrica 29.12.2023 - 11.03.2024
výsledky +
Strelecký pohár v zimnom biatlone 2023/2024
Banská Bystrica 29.12.2023 - 11.03.2024