PDF štartovná listina | PDF výsledky
127 | 17.07.2021 13:00
(2) | SIDLÓ Dániel | 2003 | DKSI Cycling Team | |||||||
(3) | OROSZ Bálint | 2003 | DKSI Cycling Team | |||||||
(5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 2003 | DKSI Cycling Team | |||||||
(6) | DRIJVER Bertold | 2003 | DKSI Cycling Team | |||||||
(10) | ARVAI Kristof | 2003 | Loyus Cycling Team | |||||||
(11) | SVRČEK Martin | 2003 | Franco Ballerini Italia | |||||||
(12) | MITELLO Jacopo | 2004 | Franco Ballerini Italia | |||||||
(14) | BUCONI Davide | 2004 | Franco Ballerini Italia | |||||||
(16) | PINZAUTI Emanuele | 2004 | Franco Ballerini Italia | |||||||
(20) | VARGA Laszlo | 2003 | Loyus Cycling Team | |||||||
(21) | ČEPEK Martin | 2003 | TJ Favorit Brno | |||||||
(22) | VYSOČAN Daniel | 2004 | TJ Favorit Brno | |||||||
(23) | KULHA Filip | 2004 | TJ Favorit Brno | |||||||
(24) | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | TJ Favorit Brno | |||||||
(25) | TELECKÝ Štěpán | 2004 | TJ Favorit Brno | |||||||
(26) | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ Favorit Brno | |||||||
(30) | NADOVEZA Igor | 2003 | Loyus Cycling Team | |||||||
(31) | GENZMER Kevin | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | |||||||
(32) | GEBHARDT Philipp | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | |||||||
(33) | REIßMANN Johannes | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | |||||||
(34) | OSTERMANN Morice | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | |||||||
(35) | MARTIN Luca | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | |||||||
(36) | GRIXA Jarno | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | |||||||
(40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 2003 | Loyus Cycling Team | |||||||
(42) | NIKOLOV Mihail | 2003 | Bulgaria National Team | |||||||
(43) | GEORGIEV Stefan | 2003 | Bulgaria National Team | |||||||
(44) | SERAFIMOV Nedelin | 2004 | Bulgaria National Team | |||||||
(45) | PETKOV Simeon | 2004 | Bulgaria National Team | |||||||
(46) | CHORBADZHIYSKI Nikolai | 2003 | Bulgaria National Team | |||||||
(50) | STOLIC Mihajlo | 2004 | Loyus Cycling Team | |||||||
(51) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | LTU National team | |||||||
(52) | VENCKUS Jomantas | 2004 | LTU National team | |||||||
(53) | VENCKUS Justinas | 2004 | LTU National team | |||||||
(54) | ŽEKAS Edgaras | 2004 | LTU National team | |||||||
(55) | VEIKŠRA Edgaras | 2003 | LTU National team | |||||||
(56) | BURBA Vakaris Vytautas | 2004 | LTU National team | |||||||
(60) | PERCIC Mark | 2004 | Loyus Cycling Team | |||||||
(61) | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | |||||||
(62) | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | |||||||
(63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | |||||||
(64) | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | |||||||
(65) | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | |||||||
(66) | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | |||||||
(71) | GALOVIČ Jakub | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | |||||||
(72) | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | |||||||
(73) | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | |||||||
(75) | GROSS Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | |||||||
(76) | VLČÁK Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | |||||||
(81) | KOKLE GVIDO Gvido | 2003 | Latvia National team | |||||||
(82) | STELPS Mils Rudolfs | 2004 | Latvia National team | |||||||
(83) | KALVERSS Matiss | 2003 | Latvia National team | |||||||
(84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 2003 | Latvia National team | |||||||
(85) | BELAJEVS Rodrigo | 2004 | Latvia National team | |||||||
(86) | ILSJANS Kaspars | 2003 | Latvia National team | |||||||
(91) | BRONSWIJK Mike | 2003 | Streetjump Development Team | |||||||
(92) | BUITER Rindert | 2003 | Streetjump Development Team | |||||||
(93) | DUBA Maxime | 2004 | Streetjump Development Team | |||||||
(94) | BOONTJES Job | 2003 | Streetjump Development Team | |||||||
(95) | KRAMER Jesse | 2003 | Streetjump Development Team | |||||||
(96) | MOUTON Raphael | 2004 | Streetjump Development Team | |||||||
(101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 2003 | Start Junior Team by Java | |||||||
(102) | RODRIGUES OLEA Carlos | 2004 | Start Junior Team by Java | |||||||
(103) | BRICENO Leomar | 2003 | Start Junior Team by Java | |||||||
(104) | BONILLA Pablo | 2004 | Start Junior Team by Java | |||||||
(105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 2003 | Start Junior Team by Java | |||||||
(106) | CRUZ Andre | 2003 | Start Junior Team by Java | |||||||
(111) | SEEMAN Adam | 2004 | Czech national team | |||||||
(112) | KADLEC Milan | 2004 | Czech national team | |||||||
(113) | SPORYSCH Daniel | 2003 | Czech national team | |||||||
(114) | NOVÁK Pavel | 2004 | Czech national team | |||||||
(115) | JINDŘICH Pavel | 2003 | Czech national team | |||||||
(116) | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Czech national team | |||||||
(121) | WANG Gustav | 1990 | Team ABC Junior | |||||||
(122) | LARSEN Felix Fog Holst | 2003 | Team ABC Junior | |||||||
(123) | JUST Frederik | 1990 | Team ABC Junior | |||||||
(124) | CHRISTOFFERSEN Erik | 2004 | Team ABC Junior | |||||||
(125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 2003 | Team ABC Junior | |||||||
(131) | KORDAS Markos-Dimitrios | 2004 | Greece National team | |||||||
(132) | SAVVAKIS Michail | 2004 | Greece National team | |||||||
(133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 2004 | Greece National team | |||||||
(134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 2003 | Greece National team | |||||||
(135) | BOLETIS Evangelos | 2003 | Greece National team | |||||||
(136) | ILIADIS Fotios | 2004 | Greece National team | |||||||
(141) | KLISMETS Karlis | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | |||||||
(142) | GUTMANIS Rauls | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | |||||||
(143) | CUKRS Roberts | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | |||||||
(144) | REINFELDS Rihards | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | |||||||
(145) | STALS Renats | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | |||||||
(146) | VAZDIKIS Toms | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | |||||||
(151) | HARDEE Christoper | 2003 | Lux USA | |||||||
(152) | FEUERHELM Luke | 2003 | Lux USA | |||||||
(153) | TA-PEREZ Noah | 2003 | Lux USA | |||||||
(154) | STOEHR Jackson | 2004 | Lux USA | |||||||
(155) | WRAY Blake | 2003 | Lux USA | |||||||
(156) | MOORE Viggo | 2004 | Lux USA | |||||||
(161) | KIRBIŠ Primož | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | |||||||
(162) | VALENTKO Lovro | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | |||||||
(163) | MERČIČ Matic | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | |||||||
(164) | MAJNIK Andrej | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | |||||||
(165) | JEROMEL Vid | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | |||||||
(166) | HRTÁNEK Martin | 2003 | Team Mix | |||||||
(167) | HAAS Christian | 1990 | Team Mix | |||||||
(168) | KOVÁČ Samuel | 1990 | Team Mix | |||||||
(169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1990 | Team Mix | |||||||
(170) | VRBÍK Adam | 1990 | Team Mix | |||||||
(171) | LAKEMAN Thomas | 2003 | Willebrord Wil vooruit | |||||||
(172) | FÁBIAN Zalan | 2003 | Willebrord Wil vooruit | |||||||
(173) | KÄLLBERG Axel | 2003 | Willebrord Wil vooruit | |||||||
(174) | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil vooruit | |||||||
(175) | MÉSZÁROS Bence | 2003 | Willebrord Wil vooruit | |||||||
(176) | NEELE Maurits | 2004 | Willebrord Wil vooruit | |||||||
(181) | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Region Trenčin | |||||||
(182) | KUNIC Tomáš | 2003 | Region Trenčin | |||||||
(183) | JURÍK Martin | 2004 | Region Trenčin | |||||||
(184) | NAGY Róbert | 2003 | Region Trenčin | |||||||
(185) | TUKA Samuel | 2003 | Region Trenčin | |||||||
(191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | ProEfekt Košice | |||||||
(192) | CIBULA Matej | 2004 | ProEfekt Košice | |||||||
(193) | SZOTÁK Lukáš | 2004 | ProEfekt Košice | |||||||
(194) | LABUDA Bruno | 2004 | ProEfekt Košice | |||||||
(195) | KURUCZ TÓTH Áron | 2004 | ProEfekt Košice | |||||||
(196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | |||||||
(197) | LAKTIŠ Timotej | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | |||||||
(198) | PORUBSKÝ Róbert | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | |||||||
(199) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | |||||||
(200) | VANÍČEK Šimon | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | |||||||
(341) | STEFANOV Stanimir | 2004 | Bulgaria National Team |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.