PDF štartovná listina | PDF výsledky
44 | 29.08.2020 20:00
(11) | ROHÁČIK Branislav | 1971 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(12) | CABUKOVA Eva | 1976 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(13) | PETROVIČOVÁ Katarina | 1984 | Rakša | |||||||
(14) | VYBOCHOVÁ Martina | 1976 | Ženy v behu | |||||||
(15) | VEREŠ Peter | 1976 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(18) | ČIERNIK Filip | 1990 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(19) | JEŽÍK Pavol | 1969 | BS Tatran Turany | |||||||
(20) | CENGELOVÁ Viera | 1980 | Kaľamenová | |||||||
(30) | FARRUGIA Luke | 1985 | Púchov | |||||||
(31) | NOON Martin | 1986 | Púchov | |||||||
(32) | ANTALOVÁ Miriam | 1979 | A.R.M.A.D.A. | |||||||
(34) | KMEŤOVÁ Jana | 1977 | Jazernica | |||||||
(39) | TLACHÁČOVÁ Sabína | 1994 | Žilina | |||||||
(42) | KMEŤ Ján | 1976 | KPHC Turčianske Teplice | |||||||
(43) | KMEŤOVÁ Ivana | 1980 | KPHC Turčianske Teplice | |||||||
(44) | ŠVIHLOVÁ Henrieta | 1982 | Turčianske Teplice | |||||||
(45) | KLEINOVÁ Petra | 1984 | Malý Čepčín | |||||||
(46) | KLEIN Peter | 1977 | Malý Čepčín | |||||||
(48) | HOGHOVÁ Karin | 1972 | Turčianské Teplice | |||||||
(49) | KONÍČEK Patrik | 1997 | Veľký Čepčín | |||||||
(52) | VALÍČEK Branike | 1974 | Maratónci Turie | |||||||
(55) | CHUPÁŇ Radiko | 1974 | Maratónci Turie | |||||||
(56) | DEJOVÁ Jana | 1985 | Turčianský Michal | |||||||
(59) | BABEŠKO Dmitrij | 1988 | Turčianske Teplice | |||||||
(65) | PIŠKO Ondrej | 1985 | Turiec.Run | |||||||
(68) | BABEŠKOVÁ Helena | 1990 | Turčianske Teplice | |||||||
(71) | MIHÁLIK Vladimír | 1968 | Energyfit runners Prievidza | |||||||
(72) | HÚSKA Marek | 1995 | Žilina | |||||||
(75) | TVRDOŇ Ľubomír | 1978 | Športový klub Polície Bratislava | |||||||
(76) | ČULLÁ Eva | 1986 | Turiec.Run | |||||||
(78) | ŤAPUŠÍK Miroslav | 1973 | ŠK Achiles Handlová | |||||||
(80) | CABUK Zdenko | 1973 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(81) | KOVÁČ Andrej | 1988 | Prievidza | |||||||
(82) | LICHNEROVÁ Katarína | 1979 | Turčianske Teplice | |||||||
(83) | JURÁŠKA Tomáš | 1990 | Blatnica | |||||||
(86) | HUŤKA Martin | 1974 | TJ Strojárne Martin | |||||||
(87) | JUHÁS Tomáš | 1989 | Žilina | |||||||
(88) | JURÁŠKOVÁ Denisa | 1990 | Blatnica | |||||||
(89) | MARTIŠKOVÁ Kristýna | 1998 | Mošovce | |||||||
(91) | REŤKOVSKÝ Tomáš | 1993 | Drienok Mošovce | |||||||
(92) | VESELOVSKÁ Gabriela | 1990 | Turčianske Teplice | |||||||
(96) | KUNDRÁK Vladimír | 1985 | Bratislava | |||||||
(114) | TURČAN Rastislav | 1975 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
(119) | ĎURTA Tomáš | 1980 | TRI |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.