Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Žiaci-C (14-15) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 200,00 | KOVÁČ Ján | Klub biatlonu Predajná | SVK | 13.01.2024 | Osrblie |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
20 | 11.02.2024 09:45
L
10s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Čas | Pen. | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (16) | ŠUHAJDA Tomáš | 2009 | Klub biatlonu Predajná | 5:28,4 | +10,0 | 1 | 5:38,4 | 100,00 | I | ||
2 | (17) | KOVÁČ Ján | 2009 | Klub biatlonu Predajná | 5:22,0 | +30,0 | 2 | 5:52,0 | +13,6 | 95,97 | I | |
3 | (9) | ZLEVSKÝ Filip | 2009 | ŠK Biathlon Mania | 5:45,5 | +10,0 | 0 | 5:55,5 | +17,1 | 94,94 | I | |
4 | (13) | JIRMER Gregor | 2010 | KB Valaská - Osrblie | 6:12,7 | 0 | 6:12,7 | +34,3 | 89,85 | II | ||
5 | (15) | GARAJ Jakub | 2009 | ŠK Biathlon Mania | 6:10,7 | +10,0 | 1 | 6:20,7 | +42,3 | 87,51 | II | |
6 | (14) | MIKOLAJ Pavol | 2009 | ŠKP Banská Bystrica | 6:13,5 | +20,0 | 2 | 6:33,5 | +55,1 | 83,73 | II | |
7 | (5) | ŠTRBA Maxim | 2009 | Fan klub biatlonu | 6:23,5 | +20,0 | 2 | 6:43,5 | +1:05,1 | 80,75 | II | |
8 | (10) | RUSKO Erik | 2009 | ŠKP Banská Bystrica | 6:17,0 | +30,0 | 2 | 6:47,0 | +1:08,6 | 79,74 | III | |
9 | (4) | LEŠO Peter | 2009 | ŠKP Banská Bystrica | 6:07,5 | +40,0 | 3 | 6:47,5 | +1:09,1 | 79,59 | III | |
10 | (7) | JANOŠTIAK Ján | 2009 | KB Čierny Balog | 6:28,0 | +20,0 | 2 | 6:48,0 | +1:09,6 | 79,43 | III | |
11 | (3) | JAKAB Gregor | 2009 | KB Valaská - Osrblie | 6:28,8 | +20,0 | 1 | 6:48,8 | +1:10,4 | 79,18 | III | |
12 | (8) | HAĽÁK Dominik | 2009 | KB Magnezit Revúca | 6:30,7 | +30,0 | 3 | 7:00,7 | +1:22,3 | 75,69 | III | |
13 | (1) | JARGAN Matej | 2010 | KB Valaská - Osrblie | 6:46,8 | +20,0 | 2 | 7:06,8 | +1:28,4 | 73,87 | III | |
14 | (11) | TKÁČ Viktor | 2009 | ŠKP Banská Bystrica | 6:17,1 | +50,0 | 5 | 7:07,1 | +1:28,7 | 73,79 | III | |
15 | (20) | DONCS Filip | 2010 | ŠK Biathlon Mania | 7:07,1 | 0 | 7:07,1 | +1:28,7 | 73,78 | III | ||
16 | (2) | OBRTANEC Richard | 2010 | UMB Biathlon Team | 6:46,3 | +30,0 | 3 | 7:16,3 | +1:37,9 | 71,05 | III | |
17 | (19) | KOHÁR Andrej | 2010 | KB Čierny Balog | 7:33,5 | +20,0 | 2 | 7:53,5 | +2:15,1 | 60,09 | ||
18 | (18) | KUPEC Kamil | 2010 | KB Čierny Balog | 7:24,1 | +30,0 | 3 | 7:54,1 | +2:15,7 | 59,90 | ||
19 | (6) | BOMBOR Teodor | 2009 | UMB Biathlon Team | 8:24,8 | +30,0 | 3 | 8:54,8 | +3:16,4 | 41,97 | ||
20 | (12) | KORFANT Šimon | 2010 | Klub biatlonu a triatlonu Spiš | 8:28,7 | +30,0 | 3 | 8:58,7 | +3:20,3 | 40,80 |
Cúvanie - 3 |
Osmička - 4, 10, 17 |
Súpaže - 9 |