Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Juniori (20-22) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 197,04 | BELICAJ Benjamín | ŠKP Banská Bystrica | SVK | 24.06.2023 | Osrblie |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
14 | 12.08.2023 11:40
LS
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (30) | BORGUĽA Jakub | 2004 | FAN TEAM občianske združenie | 0 0 | 18:59,6 | 100,00 | I | |||
2 | (36) | ISKHAKOV Artur | 2003 | ŠKP Banská Bystrica | 2 2 | 20:56,2 | +1:56,6 | 89,77 | II | ||
3 | (28) | BELICAJ Benjamín | 2003 | ŠKP Banská Bystrica | 2 0 | 20:58,6 | +1:59,0 | 89,55 | II | ||
4 | (33) | MELICHER Bruno | 2004 | UMB Biathlon Team | 2 2 | 21:35,7 | +2:36,1 | 86,30 | II | ||
5 | (27) | ILAVSKÝ Sebastián | 2004 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 1 1 | 22:00,4 | +3:00,8 | 84,13 | II | ||
6 | (25) | ADAMOV Šimon | 2004 | TJ TATRAN HYBE Klub biatlonu a bežeckého lyžovania | 2 3 | 22:32,9 | +3:33,3 | 81,28 | II | ||
7 | (32) | SENDREA Victor | 2002 | Moldova | 2 1 | 22:46,1 | +3:46,5 | MS | |||
8 | (35) | LUCHIN Lulian | 2004 | Moldova | 2 2 | 23:17,2 | +4:17,6 | MS | |||
9 | (29) | BADÁŇ Matej | 2003 | ŠKP Banská Bystrica | 2 4 | 23:22,3 | +4:22,7 | 76,95 | III | ||
10 | (24) | VRÁNSKY Matej | 2003 | KB Valaská - Osrblie | 0 2 | 23:31,0 | +4:31,4 | 76,18 | III | ||
11 | (34) | HORNIAK Matej | 2003 | UMB Biathlon Team | 4 4 | 24:42,0 | +5:42,4 | 69,95 | |||
12 | (31) | LEŠTÁK Jakub | 2003 | FAN TEAM občianske združenie | 1 2 | 25:16,3 | +6:16,7 | 66,94 | |||
13 | (23) | BALOGA Štefan | 2004 | Biatlon ŠK Prešov | 1 2 | 25:48,7 | +6:49,1 | 64,10 | |||
14 | (26) | KOVÁČIK Jakub | 2002 | KB Čierny Balog | 3 3 | 26:47,2 | +7:47,6 | 58,97 |
ST1 | # | ST2 | # | 7,5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (30) | BORGUĽA Jakub | 6:58,2 | 1. | 13:39,7 | 1. | 18:59,6 | 1. |
2 | (36) | ISKHAKOV Artur | 15:36,3 | 14. | 20:56,2 | 2. | ||
3 | (28) | BELICAJ Benjamín | 7:51,8 | 2. | 15:06,4 | 2. | 20:58,6 | 3. |
4 | (33) | MELICHER Bruno | 8:00,8 | 4. | 16:05,9 | 4. | 21:35,7 | 4. |
5 | (27) | ILAVSKÝ Sebastián | 7:53,7 | 3. | 15:54,8 | 3. | 22:00,4 | 5. |
6 | (25) | ADAMOV Šimon | 8:11,6 | 6. | 16:55,8 | 5. | 22:32,9 | 6. |
7 | (32) | SENDREA Victor | 8:36,2 | 9. | 22:46,1 | 7. | ||
8 | (35) | LUCHIN Lulian | 8:23,4 | 8. | 17:05,9 | 6. | 23:17,2 | 8. |
9 | (29) | BADÁŇ Matej | 8:06,2 | 5. | 17:37,9 | 8. | 23:22,3 | 9. |
10 | (24) | VRÁNSKY Matej | 8:20,9 | 7. | 17:19,9 | 7. | 23:31,0 | 10. |
11 | (34) | HORNIAK Matej | 9:23,0 | 12. | 19:08,6 | 11. | 24:42,0 | 11. |
12 | (31) | LEŠTÁK Jakub | 8:53,0 | 11. | 18:29,3 | 10. | 25:16,3 | 12. |
13 | (23) | BALOGA Štefan | 8:43,1 | 10. | 18:25,2 | 9. | 25:48,7 | 13. |
14 | (26) | KOVÁČIK Jakub | 9:39,3 | 13. | 19:56,2 | 12. | 26:47,2 | 14. |