PDF štartovná listina | PDF výsledky
127 | 17.07.2021 13:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | Bonus | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (92) | BUITER Rindert | 2003 | Streetjump Development Team | 3:04:13 | -0:05 | ||
2 | (113) | SPORYSCH Daniel | 2003 | Czech national team | 3:04:13 | -0:03 | ||
3 | (112) | KADLEC Milan | 2004 | Czech national team | 3:04:13 | -0:01 | ||
4 | (95) | KRAMER Jesse | 2003 | Streetjump Development Team | 3:04:13 | |||
5 | (114) | NOVÁK Pavel | 2004 | Czech national team | 3:04:13 | |||
6 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 2004 | TJ Favorit Brno | 3:04:16 | +0:03 | ||
7 | (91) | BRONSWIJK Mike | 2003 | Streetjump Development Team | 3:04:51 | +0:38 | ||
8 | (121) | WANG Gustav | 1990 | Team ABC Junior | 3:04:51 | +0:38 | ||
9 | (11) | SVRČEK Martin | 2003 | Franco Ballerini Italia | 3:04:51 | +0:38 | ||
10 | (173) | KÄLLBERG Axel | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:04:51 | +0:38 | ||
11 | (62) | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:04:51 | +0:38 | ||
12 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 2003 | Start Junior Team by Java | 3:04:51 | +0:38 | ||
13 | (35) | MARTIN Luca | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:04:51 | +0:38 | ||
14 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1990 | Team Mix | 3:04:51 | +0:38 | ||
15 | (36) | GRIXA Jarno | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:04:51 | +0:38 | ||
16 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Region Trenčin | 3:04:51 | +0:38 | ||
17 | (111) | SEEMAN Adam | 2004 | Czech national team | 3:04:51 | +0:38 | ||
18 | (174) | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 3:04:51 | +0:38 | ||
19 | (96) | MOUTON Raphael | 2004 | Streetjump Development Team | 3:04:51 | +0:38 | ||
20 | (155) | WRAY Blake | 2003 | Lux USA | 3:04:51 | +0:38 | ||
21 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:04:51 | +0:38 | ||
22 | (65) | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:04:51 | +0:38 | ||
23 | (10) | ARVAI Kristof | 2003 | Loyus Cycling Team | 3:04:51 | +0:38 | ||
24 | (167) | HAAS Christian | 1990 | Team Mix | 3:04:51 | +0:38 | ||
25 | (168) | KOVÁČ Samuel | 1990 | Team Mix | 3:04:51 | +0:38 | ||
26 | (156) | MOORE Viggo | 2004 | Lux USA | 3:04:51 | +0:38 | ||
27 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 2003 | Latvia National team | 3:04:51 | +0:38 | ||
28 | (151) | HARDEE Christoper | 2003 | Lux USA | 3:04:51 | +0:38 | ||
29 | (133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 2004 | Greece National team | 3:04:51 | +0:38 | ||
30 | (176) | NEELE Maurits | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 3:04:51 | +0:38 | ||
31 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:04:58 | +0:45 | ||
32 | (141) | KLISMETS Karlis | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 3:05:01 | +0:48 | ||
33 | (165) | JEROMEL Vid | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:05:01 | +0:48 | ||
34 | (185) | TUKA Samuel | 2003 | Region Trenčin | 3:05:01 | +0:48 | ||
35 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:05:01 | +0:48 | ||
36 | (32) | GEBHARDT Philipp | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:05:31 | +1:18 | ||
37 | (33) | REIßMANN Johannes | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:05:31 | +1:18 | ||
38 | (152) | FEUERHELM Luke | 2003 | Lux USA | 3:05:54 | +1:41 | ||
39 | (170) | VRBÍK Adam | 1990 | Team Mix | 3:06:04 | +1:51 | ||
40 | (183) | JURÍK Martin | 2004 | Region Trenčin | 3:06:04 | +1:51 | ||
41 | (171) | LAKEMAN Thomas | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:06:04 | +1:51 | ||
42 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 2003 | Start Junior Team by Java | 3:06:04 | +1:51 | ||
43 | (142) | GUTMANIS Rauls | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 3:06:04 | +1:51 | ||
44 | (75) | GROSS Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:06:04 | +1:51 | ||
45 | (94) | BOONTJES Job | 2003 | Streetjump Development Team | 3:06:04 | +1:51 | ||
46 | (182) | KUNIC Tomáš | 2003 | Region Trenčin | 3:06:04 | +1:51 | ||
47 | (63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:06:04 | +1:51 | ||
48 | (166) | HRTÁNEK Martin | 2003 | Team Mix | 3:06:04 | +1:51 | ||
49 | (76) | VLČÁK Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:06:04 | +1:51 | ||
50 | (153) | TA-PEREZ Noah | 2003 | Lux USA | 3:06:04 | +1:51 | ||
51 | (115) | JINDŘICH Pavel | 2003 | Czech national team | 3:06:07 | +1:54 | ||
52 | (60) | PERCIC Mark | 2004 | Loyus Cycling Team | 3:06:55 | +2:42 | ||
53 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 2003 | Loyus Cycling Team | 3:08:00 | +3:47 | ||
54 | (31) | GENZMER Kevin | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:08:31 | +4:18 | ||
55 | (3) | OROSZ Bálint | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:09:36 | +5:23 | ||
56 | (6) | DRIJVER Bertold | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:09:36 | +5:23 | ||
57 | (184) | NAGY Róbert | 2003 | Region Trenčin | 3:10:02 | +5:49 | ||
58 | (66) | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:10:02 | +5:49 | ||
59 | (50) | STOLIC Mihajlo | 2004 | Loyus Cycling Team | 3:10:28 | +6:15 | ||
60 | (123) | JUST Frederik | 1990 | Team ABC Junior | 3:10:28 | +6:15 | ||
61 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 2003 | Greece National team | 3:10:28 | +6:15 | ||
62 | (116) | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Czech national team | 3:10:28 | +6:15 | ||
63 | (162) | VALENTKO Lovro | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:12:07 | +7:54 | ||
64 | (23) | KULHA Filip | 2004 | TJ Favorit Brno | 3:12:16 | +8:03 | ||
65 | (191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | ProEfekt Košice | 3:14:02 | +9:49 | ||
66 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 3:14:02 | +9:49 | ||
67 | (83) | KALVERSS Matiss | 2003 | Latvia National team | 3:14:14 | +10:01 | ||
68 | (26) | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ Favorit Brno | 3:14:14 | +10:01 | ||
69 | (200) | VANÍČEK Šimon | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 3:14:14 | +10:01 | ||
70 | (84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 2003 | Latvia National team | 3:14:17 | +10:04 | ||
71 | (73) | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:14:19 | +10:06 | ||
72 | (72) | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:18:52 | +14:39 | ||
73 | (86) | ILSJANS Kaspars | 2003 | Latvia National team | 3:19:56 | +15:43 | ||
74 | (161) | KIRBIŠ Primož | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:19:56 | +15:43 | ||
75 | (12) | MITELLO Jacopo | 2004 | Franco Ballerini Italia | 3:21:02 | +16:49 | ||
76 | (16) | PINZAUTI Emanuele | 2004 | Franco Ballerini Italia | 3:21:02 | +16:49 | ||
77 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 2003 | Team ABC Junior | 3:22:13 | +18:00 | ||
78 | (199) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | 3:22:15 | +18:02 | ||
(14) | BUCONI Davide | 2004 | Franco Ballerini Italia | OTL | ||||
(20) | VARGA Laszlo | 2003 | Loyus Cycling Team | OTL | ||||
(21) | ČEPEK Martin | 2003 | TJ Favorit Brno | OTL | ||||
(22) | VYSOČAN Daniel | 2004 | TJ Favorit Brno | OTL | ||||
(24) | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | TJ Favorit Brno | OTL | ||||
(30) | NADOVEZA Igor | 2003 | Loyus Cycling Team | OTL | ||||
(34) | OSTERMANN Morice | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | OTL | ||||
(42) | NIKOLOV Mihail | 2003 | Bulgaria National Team | OTL | ||||
(43) | GEORGIEV Stefan | 2003 | Bulgaria National Team | OTL | ||||
(44) | SERAFIMOV Nedelin | 2004 | Bulgaria National Team | OTL | ||||
(45) | PETKOV Simeon | 2004 | Bulgaria National Team | OTL | ||||
(51) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | LTU National team | OTL | ||||
(52) | VENCKUS Jomantas | 2004 | LTU National team | OTL | ||||
(53) | VENCKUS Justinas | 2004 | LTU National team | OTL | ||||
(54) | ŽEKAS Edgaras | 2004 | LTU National team | OTL | ||||
(55) | VEIKŠRA Edgaras | 2003 | LTU National team | OTL | ||||
(61) | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | OTL | ||||
(71) | GALOVIČ Jakub | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | OTL | ||||
(82) | STELPS Mils Rudolfs | 2004 | Latvia National team | OTL | ||||
(85) | BELAJEVS Rodrigo | 2004 | Latvia National team | OTL | ||||
(93) | DUBA Maxime | 2004 | Streetjump Development Team | OTL | ||||
(102) | RODRIGUES OLEA Carlos | 2004 | Start Junior Team by Java | OTL | ||||
(103) | BRICENO Leomar | 2003 | Start Junior Team by Java | OTL | ||||
(106) | CRUZ Andre | 2003 | Start Junior Team by Java | OTL | ||||
(122) | LARSEN Felix Fog Holst | 2003 | Team ABC Junior | OTL | ||||
(124) | CHRISTOFFERSEN Erik | 2004 | Team ABC Junior | OTL | ||||
(131) | KORDAS Markos-Dimitrios | 2004 | Greece National team | OTL | ||||
(132) | SAVVAKIS Michail | 2004 | Greece National team | OTL | ||||
(135) | BOLETIS Evangelos | 2003 | Greece National team | OTL | ||||
(136) | ILIADIS Fotios | 2004 | Greece National team | OTL | ||||
(143) | CUKRS Roberts | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | OTL | ||||
(144) | REINFELDS Rihards | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | OTL | ||||
(146) | VAZDIKIS Toms | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | OTL | ||||
(154) | STOEHR Jackson | 2004 | Lux USA | OTL | ||||
(163) | MERČIČ Matic | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | OTL | ||||
(164) | MAJNIK Andrej | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | OTL | ||||
(172) | FÁBIAN Zalan | 2003 | Willebrord Wil vooruit | OTL | ||||
(192) | CIBULA Matej | 2004 | ProEfekt Košice | OTL | ||||
(193) | SZOTÁK Lukáš | 2004 | ProEfekt Košice | OTL | ||||
(194) | LABUDA Bruno | 2004 | ProEfekt Košice | OTL | ||||
(195) | KURUCZ TÓTH Áron | 2004 | ProEfekt Košice | OTL | ||||
(198) | PORUBSKÝ Róbert | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | OTL | ||||
(341) | STEFANOV Stanimir | 2004 | Bulgaria National Team | OTL | ||||
(2) | SIDLÓ Dániel | 2003 | DKSI Cycling Team | DNF | ||||
(46) | CHORBADZHIYSKI Nikolai | 2003 | Bulgaria National Team | DNF | ||||
(56) | BURBA Vakaris Vytautas | 2004 | LTU National team | DNF | ||||
(104) | BONILLA Pablo | 2004 | Start Junior Team by Java | DNF | ||||
(145) | STALS Renats | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | DNF | ||||
(197) | LAKTIŠ Timotej | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | DNF |
58,4 km | # | 74,2 km | # | 90 km | # | 105,8 km | # | 121,6 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (92) | BUITER Rindert | 1:27:43 | 6. | 1:51:27 | 7. | 2:15:42 | 5. | 2:39:34 | 4. | 3:04:13 | 1. |
2 | (113) | SPORYSCH Daniel | 1:27:43 | 4. | 1:51:28 | 18. | 2:15:42 | 4. | 2:39:34 | 3. | 3:04:14 | 2. |
3 | (112) | KADLEC Milan | 1:27:45 | 9. | 1:51:27 | 11. | 2:15:42 | 3. | 2:39:34 | 1. | 3:04:14 | 3. |
4 | (95) | KRAMER Jesse | 1:27:42 | 1. | 1:51:28 | 12. | 2:15:43 | 6. | 2:39:34 | 2. | 3:04:14 | 4. |
5 | (114) | NOVÁK Pavel | 1:27:44 | 7. | 1:51:06 | 2. | 2:15:02 | 2. | 2:39:35 | 6. | 3:04:14 | 5. |
6 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 1:27:45 | 16. | 1:51:06 | 1. | 2:15:02 | 1. | 2:39:34 | 5. | 3:04:16 | 6. |
7 | (91) | BRONSWIJK Mike | 1:27:46 | 26. | 1:51:28 | 15. | 2:16:07 | 28. | 2:41:22 | 10. | 3:04:51 | 7. |
8 | (121) | WANG Gustav | 1:27:47 | 32. | 1:51:24 | 4. | 2:16:02 | 8. | 2:41:22 | 12. | 3:04:51 | 8. |
9 | (11) | SVRČEK Martin | 1:27:45 | 10. | 1:51:27 | 6. | 2:16:05 | 17. | 2:41:26 | 31. | 3:04:51 | 9. |
10 | (173) | KÄLLBERG Axel | 1:27:50 | 54. | 1:51:29 | 21. | 2:16:07 | 29. | 2:41:27 | 35. | 3:04:52 | 10. |
11 | (62) | MRÁZ Daniel | 1:27:45 | 15. | 1:51:30 | 26. | 2:16:04 | 15. | 2:41:24 | 19. | 3:04:52 | 11. |
12 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 1:27:53 | 74. | 1:52:06 | 53. | 2:17:04 | 57. | 2:41:26 | 33. | 3:04:52 | 12. |
13 | (35) | MARTIN Luca | 1:27:47 | 33. | 1:51:27 | 10. | 2:16:04 | 13. | 2:41:22 | 11. | 3:04:52 | 13. |
14 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1:27:47 | 29. | 1:51:31 | 31. | 2:16:04 | 14. | 2:41:23 | 13. | 3:04:52 | 14. |
15 | (36) | GRIXA Jarno | 1:27:47 | 37. | 1:52:06 | 49. | 2:17:03 | 52. | 2:41:26 | 30. | 3:04:53 | 15. |
16 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 1:27:48 | 46. | 1:51:30 | 25. | 2:16:06 | 21. | 2:41:23 | 17. | 3:04:53 | 16. |
17 | (111) | SEEMAN Adam | 1:28:22 | 80. | 1:52:23 | 66. | 2:18:27 | 74. | 2:41:45 | 44. | ||
18 | (174) | LUKEŠ Jan | 1:27:47 | 39. | 1:51:32 | 34. | 2:16:03 | 10. | 2:41:25 | 24. | 3:04:53 | 17. |
19 | (96) | MOUTON Raphael | 1:27:43 | 5. | 1:51:32 | 33. | 2:16:57 | 37. | 2:41:27 | 37. | 3:04:53 | 18. |
20 | (155) | WRAY Blake | 1:27:44 | 8. | 1:51:27 | 8. | 2:16:03 | 9. | 2:41:22 | 8. | 3:04:53 | 19. |
21 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 1:27:45 | 12. | 1:51:28 | 16. | 2:16:06 | 22. | 2:41:25 | 25. | 3:04:54 | 21. |
22 | (65) | HAVRLANT Jakub | 1:27:46 | 21. | 1:51:28 | 13. | 2:16:04 | 16. | 2:41:12 | 7. | 3:04:54 | 20. |
23 | (10) | ARVAI Kristof | 1:27:48 | 41. | 1:51:28 | 14. | 2:16:06 | 27. | 2:41:25 | 28. | 3:04:54 | 22. |
24 | (167) | HAAS Christian | 1:27:49 | 52. | 1:51:29 | 20. | 2:16:06 | 26. | 2:41:23 | 15. | 3:04:54 | 23. |
25 | (168) | KOVÁČ Samuel | 1:27:49 | 49. | 1:51:28 | 17. | 2:16:02 | 7. | 2:41:24 | 20. | 3:04:54 | 24. |
26 | (156) | MOORE Viggo | 1:27:46 | 22. | 1:51:23 | 3. | 2:16:05 | 18. | 2:41:23 | 14. | 3:04:54 | 25. |
27 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 1:27:45 | 11. | 1:51:27 | 9. | 2:16:04 | 12. | 2:41:22 | 9. | 3:04:54 | 26. |
28 | (151) | HARDEE Christoper | 1:27:50 | 55. | 1:51:29 | 23. | 2:16:06 | 24. | 2:41:25 | 27. | 3:04:55 | 27. |
29 | (133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 1:27:46 | 28. | 1:51:31 | 27. | 2:16:05 | 19. | 2:41:23 | 18. | 3:04:55 | 28. |
30 | (176) | NEELE Maurits | 1:27:45 | 17. | 1:51:32 | 37. | 2:16:58 | 42. | 2:41:27 | 38. | 3:04:55 | 29. |
31 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 1:27:46 | 23. | 1:51:32 | 39. | 2:16:07 | 30. | 2:41:27 | 36. | 3:04:58 | 30. |
32 | (141) | KLISMETS Karlis | 1:27:48 | 42. | 1:51:29 | 22. | 2:16:05 | 20. | 2:41:25 | 26. | 3:05:01 | 31. |
33 | (165) | JEROMEL Vid | 1:27:50 | 60. | 1:51:32 | 32. | 2:16:06 | 25. | 2:41:24 | 22. | 3:05:02 | 32. |
34 | (185) | TUKA Samuel | 1:27:47 | 30. | 1:52:20 | 65. | 2:16:58 | 41. | 2:41:25 | 23. | 3:05:02 | 33. |
35 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 1:27:45 | 14. | 1:51:27 | 5. | 2:16:03 | 11. | 2:41:23 | 16. | 3:05:03 | 34. |
36 | (32) | GEBHARDT Philipp | 1:27:52 | 66. | 1:52:06 | 56. | 2:16:59 | 48. | 2:41:26 | 32. | 3:05:31 | 35. |
37 | (33) | REIßMANN Johannes | 1:27:53 | 72. | 1:52:08 | 62. | 2:17:04 | 56. | 2:41:27 | 39. | 3:05:31 | 36. |
38 | (152) | FEUERHELM Luke | 1:27:46 | 25. | 1:52:05 | 47. | 2:16:59 | 46. | 2:41:24 | 21. | 3:05:54 | 37. |
39 | (170) | VRBÍK Adam | 1:27:42 | 3. | 1:52:06 | 54. | 2:16:59 | 44. | 2:41:52 | 48. | 3:06:04 | 38. |
40 | (183) | JURÍK Martin | 1:27:55 | 78. | 1:52:08 | 63. | 2:17:02 | 51. | 2:41:52 | 50. | 3:06:04 | 39. |
41 | (171) | LAKEMAN Thomas | 1:27:50 | 61. | 1:51:31 | 30. | 2:16:07 | 31. | 2:41:28 | 42. | 3:06:04 | 40. |
42 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 1:27:56 | 79. | 1:52:06 | 52. | 2:17:02 | 50. | 2:41:51 | 45. | 3:06:05 | 41. |
43 | (142) | GUTMANIS Rauls | 1:27:51 | 62. | 1:52:06 | 51. | 2:17:05 | 61. | 2:41:52 | 47. | 3:06:05 | 42. |
44 | (75) | GROSS Adam | 1:27:49 | 48. | 1:51:31 | 29. | 2:16:08 | 33. | 2:41:54 | 53. | 3:06:06 | 43. |
45 | (94) | BOONTJES Job | 1:27:42 | 2. | 1:52:31 | 67. | 2:17:04 | 60. | 2:41:53 | 51. | 3:06:06 | 44. |
46 | (182) | KUNIC Tomáš | 1:27:52 | 69. | 1:52:08 | 64. | 2:17:05 | 63. | 2:41:54 | 52. | 3:06:07 | 46. |
47 | (63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 1:27:45 | 19. | 1:51:32 | 38. | 2:16:06 | 23. | 2:41:26 | 34. | 3:06:08 | 47. |
48 | (166) | HRTÁNEK Martin | 1:27:51 | 65. | 1:51:28 | 19. | 2:16:08 | 35. | 2:41:28 | 43. | 3:06:09 | 48. |
49 | (76) | VLČÁK Jakub | 1:27:47 | 38. | 1:51:31 | 28. | 2:16:08 | 36. | 2:42:04 | 55. | 3:06:09 | 49. |
50 | (153) | TA-PEREZ Noah | 1:27:50 | 59. | 1:52:06 | 50. | 2:16:59 | 47. | 2:41:27 | 41. | 3:06:09 | 50. |
51 | (115) | JINDŘICH Pavel | 1:27:48 | 45. | 1:52:07 | 60. | 2:17:03 | 53. | 2:41:27 | 40. | 3:06:07 | 45. |
52 | (60) | PERCIC Mark | 1:27:46 | 27. | 1:52:05 | 48. | 2:17:04 | 58. | 2:41:26 | 29. | 3:06:55 | 51. |
53 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 1:27:52 | 67. | 1:51:33 | 42. | 2:16:07 | 32. | 2:41:51 | 46. | 3:08:00 | 52. |
54 | (31) | GENZMER Kevin | 1:27:47 | 31. | 1:52:06 | 55. | 2:16:58 | 39. | 2:41:55 | 54. | 3:08:31 | 53. |
55 | (3) | OROSZ Bálint | 1:27:47 | 40. | 1:51:33 | 43. | 2:16:59 | 45. | 2:42:37 | 58. | 3:09:36 | 54. |
56 | (6) | DRIJVER Bertold | 1:27:47 | 35. | 1:51:33 | 44. | 2:16:59 | 43. | 2:41:52 | 49. | 3:09:37 | 55. |
57 | (184) | NAGY Róbert | 1:27:48 | 44. | 1:51:32 | 36. | 2:16:58 | 38. | 2:42:37 | 61. | 3:10:02 | 56. |
58 | (66) | DRÁPELA Matěj | 1:27:45 | 18. | 1:52:07 | 57. | 2:17:04 | 59. | 2:42:37 | 59. | 3:10:02 | 57. |
59 | (50) | STOLIC Mihajlo | 1:27:46 | 24. | 1:52:07 | 58. | 2:17:04 | 55. | 2:42:37 | 60. | 3:10:28 | 58. |
60 | (123) | JUST Frederik | 1:27:50 | 56. | 1:51:33 | 40. | 2:16:08 | 34. | 2:43:09 | 62. | 3:10:28 | 59. |
61 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 1:27:50 | 58. | 1:51:33 | 41. | 2:17:04 | 54. | 2:42:37 | 56. | 3:10:29 | 60. |
62 | (116) | CÍRKVA Vojtěch | 1:27:46 | 20. | 1:51:29 | 24. | 2:18:26 | 73. | 2:42:37 | 57. | 3:10:29 | 61. |
63 | (162) | VALENTKO Lovro | 1:27:48 | 43. | 1:52:37 | 74. | 2:17:05 | 62. | 2:43:09 | 64. | 3:12:07 | 62. |
64 | (23) | KULHA Filip | 1:27:45 | 13. | 1:51:32 | 35. | 2:16:58 | 40. | 2:43:09 | 63. | 3:12:16 | 63. |
65 | (191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 1:27:50 | 57. | 1:52:36 | 70. | 2:17:44 | 72. | 2:46:08 | 71. | 3:14:02 | 64. |
66 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 1:27:53 | 75. | 1:52:37 | 72. | 2:17:43 | 68. | 2:46:08 | 68. | 3:14:02 | 65. |
67 | (83) | KALVERSS Matiss | 1:27:47 | 36. | 1:52:05 | 46. | 2:17:43 | 66. | 2:46:08 | 69. | 3:14:14 | 66. |
68 | (26) | JELÍNEK Marek | 1:27:48 | 47. | 1:52:36 | 71. | 2:17:43 | 65. | 2:46:08 | 70. | 3:14:14 | 67. |
69 | (200) | VANÍČEK Šimon | 1:27:53 | 73. | 1:52:08 | 61. | 2:17:44 | 70. | 2:46:07 | 66. | 3:14:15 | 68. |
70 | (84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 1:27:51 | 63. | 1:52:36 | 68. | 2:17:43 | 67. | 2:46:07 | 67. | 3:14:17 | 69. |
71 | (73) | GRAUZEL Martin | 1:27:52 | 68. | 1:52:07 | 59. | 2:17:44 | 69. | 2:46:09 | 72. | 3:14:19 | 70. |
72 | (72) | POMŠÁR Adam | 1:27:53 | 76. | 1:51:34 | 45. | 2:17:00 | 49. | 2:45:52 | 65. | 3:18:52 | 71. |
73 | (86) | ILSJANS Kaspars | 1:27:49 | 53. | 1:52:37 | 73. | 2:19:05 | 76. | 2:50:03 | 75. | 3:19:56 | 72. |
74 | (161) | KIRBIŠ Primož | 1:27:52 | 70. | 1:52:38 | 76. | 2:17:15 | 64. | 2:48:38 | 73. | 3:19:57 | 73. |
75 | (12) | MITELLO Jacopo | 1:27:47 | 34. | 1:53:03 | 80. | 2:21:09 | 80. | 2:51:40 | 80. | 3:21:02 | 74. |
76 | (16) | PINZAUTI Emanuele | 1:27:49 | 51. | 1:53:00 | 79. | 2:21:09 | 79. | 2:51:40 | 79. | 3:21:02 | 75. |
77 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 1:27:51 | 64. | 1:52:59 | 77. | 2:21:09 | 78. | 2:51:39 | 77. | 3:22:13 | 76. |
78 | (199) | BOROVSKÝ Nikolas | 1:27:53 | 71. | 1:52:59 | 78. | 2:19:51 | 77. | 2:51:40 | 78. | 3:22:15 | 77. |
(56) | BURBA Vakaris Vytautas | 1:33:26 | 82. | 1:59:35 | 81. | 2:24:52 | 81. | |||||
(104) | BONILLA Pablo | 1:27:53 | 77. | 1:52:38 | 75. | 2:17:44 | 71. | 2:48:39 | 74. | |||
(145) | STALS Renats | 1:30:54 | 81. | 2:02:41 | 82. | |||||||
(197) | LAKTIŠ Timotej | 1:27:49 | 50. | 1:52:36 | 69. | 2:19:05 | 75. | 2:50:04 | 76. |
1 | 2 | |||
---|---|---|---|---|
(25) | TELECKÝ Štěpán | 12:47 | 3:04:16 | 3:17:03 |
(112) | KADLEC Milan | 12:59 | 3:04:12 | 3:17:11 |
(114) | NOVÁK Pavel | 13:01 | 3:04:13 | 3:17:14 |
(156) | MOORE Viggo | 12:31 | 3:04:51 | 3:17:22 |
(95) | KRAMER Jesse | 13:15 | 3:04:13 | 3:17:28 |
(121) | WANG Gustav | 12:46 | 3:04:51 | 3:17:37 |
(92) | BUITER Rindert | 13:30 | 3:04:08 | 3:17:38 |
(175) | MÉSZÁROS Bence | 12:51 | 3:04:51 | 3:17:42 |
(155) | WRAY Blake | 12:53 | 3:04:51 | 3:17:44 |
(113) | SPORYSCH Daniel | 13:37 | 3:04:10 | 3:17:47 |
(11) | SVRČEK Martin | 12:56 | 3:04:51 | 3:17:47 |
(91) | BRONSWIJK Mike | 13:01 | 3:04:51 | 3:17:52 |
(5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 12:55 | 3:05:01 | 3:17:56 |
(176) | NEELE Maurits | 13:13 | 3:04:51 | 3:18:04 |
(185) | TUKA Samuel | 13:05 | 3:05:01 | 3:18:06 |
(174) | LUKEŠ Jan | 13:17 | 3:04:51 | 3:18:08 |
(10) | ARVAI Kristof | 13:19 | 3:04:51 | 3:18:10 |
(151) | HARDEE Christoper | 13:23 | 3:04:51 | 3:18:14 |
(32) | GEBHARDT Philipp | 12:44 | 3:05:31 | 3:18:15 |
(181) | SOKOLÍK Lukáš | 13:25 | 3:04:51 | 3:18:16 |
(96) | MOUTON Raphael | 13:35 | 3:04:51 | 3:18:26 |
(36) | GRIXA Jarno | 13:38 | 3:04:51 | 3:18:29 |
(33) | REIßMANN Johannes | 13:01 | 3:05:31 | 3:18:32 |
(35) | MARTIN Luca | 13:41 | 3:04:51 | 3:18:32 |
(168) | KOVÁČ Samuel | 13:41 | 3:04:51 | 3:18:32 |
(65) | HAVRLANT Jakub | 13:48 | 3:04:51 | 3:18:39 |
(64) | PŘIDAL Tomáš | 13:42 | 3:04:58 | 3:18:40 |
(101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 13:59 | 3:04:51 | 3:18:50 |
(81) | KOKLE GVIDO Gvido | 14:01 | 3:04:51 | 3:18:52 |
(167) | HAAS Christian | 14:09 | 3:04:51 | 3:19:00 |
(165) | JEROMEL Vid | 14:03 | 3:05:01 | 3:19:04 |
(169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 14:17 | 3:04:51 | 3:19:08 |
(133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 14:22 | 3:04:51 | 3:19:13 |
(152) | FEUERHELM Luke | 13:22 | 3:05:54 | 3:19:16 |
(183) | JURÍK Martin | 13:14 | 3:06:04 | 3:19:18 |
(141) | KLISMETS Karlis | 14:18 | 3:05:01 | 3:19:19 |
(75) | GROSS Adam | 13:20 | 3:06:04 | 3:19:24 |
(62) | MRÁZ Daniel | 14:37 | 3:04:51 | 3:19:28 |
(115) | JINDŘICH Pavel | 13:25 | 3:06:07 | 3:19:32 |
(94) | BOONTJES Job | 13:32 | 3:06:04 | 3:19:36 |
(171) | LAKEMAN Thomas | 13:33 | 3:06:04 | 3:19:37 |
(166) | HRTÁNEK Martin | 13:35 | 3:06:04 | 3:19:39 |
(142) | GUTMANIS Rauls | 13:38 | 3:06:04 | 3:19:42 |
(76) | VLČÁK Jakub | 13:41 | 3:06:04 | 3:19:45 |
(63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 13:55 | 3:06:04 | 3:19:59 |
(182) | KUNIC Tomáš | 14:02 | 3:06:04 | 3:20:06 |
(170) | VRBÍK Adam | 14:09 | 3:06:04 | 3:20:13 |
(153) | TA-PEREZ Noah | 14:21 | 3:06:04 | 3:20:25 |
(105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 14:50 | 3:06:04 | 3:20:54 |
(60) | PERCIC Mark | 14:14 | 3:06:55 | 3:21:09 |
(31) | GENZMER Kevin | 13:14 | 3:08:31 | 3:21:45 |
(40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 13:46 | 3:08:00 | 3:21:46 |
(111) | SEEMAN Adam | 17:03 | 3:04:51 | 3:21:54 |
(6) | DRIJVER Bertold | 13:17 | 3:09:36 | 3:22:53 |
(184) | NAGY Róbert | 13:18 | 3:10:02 | 3:23:20 |
(50) | STOLIC Mihajlo | 13:07 | 3:10:28 | 3:23:35 |
(123) | JUST Frederik | 13:10 | 3:10:28 | 3:23:38 |
(116) | CÍRKVA Vojtěch | 13:18 | 3:10:28 | 3:23:46 |
(66) | DRÁPELA Matěj | 13:46 | 3:10:02 | 3:23:48 |
(3) | OROSZ Bálint | 14:23 | 3:09:36 | 3:23:59 |
(134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 13:42 | 3:10:28 | 3:24:10 |
(23) | KULHA Filip | 13:55 | 3:12:16 | 3:26:11 |
(162) | VALENTKO Lovro | 14:21 | 3:12:07 | 3:26:28 |
(83) | KALVERSS Matiss | 12:45 | 3:14:14 | 3:26:59 |
(191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 13:28 | 3:14:02 | 3:27:30 |
(26) | JELÍNEK Marek | 13:36 | 3:14:14 | 3:27:50 |
(84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 13:41 | 3:14:17 | 3:27:58 |
(73) | GRAUZEL Martin | 13:51 | 3:14:19 | 3:28:10 |
(200) | VANÍČEK Šimon | 13:58 | 3:14:14 | 3:28:12 |
(196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 14:50 | 3:14:02 | 3:28:52 |
(173) | KÄLLBERG Axel | 27:30 | 3:04:51 | 3:32:21 |
(72) | POMŠÁR Adam | 14:26 | 3:18:52 | 3:33:18 |
(161) | KIRBIŠ Primož | 14:21 | 3:19:56 | 3:34:17 |
(86) | ILSJANS Kaspars | 14:37 | 3:19:56 | 3:34:33 |
(12) | MITELLO Jacopo | 13:47 | 3:21:02 | 3:34:49 |
(16) | PINZAUTI Emanuele | 14:01 | 3:21:02 | 3:35:03 |
(125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 13:29 | 3:22:13 | 3:35:42 |
(199) | BOROVSKÝ Nikolas | 14:12 | 3:22:15 | 3:36:27 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.