29 | 08.05.2019 10:10
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
AC VICTORIA Turany | 19 |
MŠk Žiar nad Hronom | 12 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 11 |
AO Sparta Považská Bystrica | 7 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 4 |
Atletický klub ZTS Martin | 2 |
AO Olympia Považská Bystrica | 1 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 10:10
-1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIELIKOVÁ Natália | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 11,08 | 9 | ||
2 | ĎURANOVÁ Nikola | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 12,00 | PB | 3 | |
3 | FRLIČKOVÁ Laura | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 12,37 | PB | 2 | |
4 | ALTÁNIOVÁ Simona | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 12,49 | PB | 1 | |
5 | SEMENÍKOVÁ Lara | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 12,60 | |||
6 | BÓDIKOVÁ Jana | 2006 | MAC REDOX Lučenec | 13,24 | PB | ||
7 | KUBICOVÁ Karolina | 2006 | Atletický klub ZZO Čadca | 13,27 | PB | ||
8 | JÁNOŠÍKOVÁ Chiara | 2006 | Atletický klub ZZO Čadca | 13,51 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 10:12
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERONČÍKOVÁ Paula | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 9,82 | PB | 11 | |
2 | HLAVATÁ Diana | 2006 | AC VICTORIA Turany | 11,78 | 6 | ||
3 | BÍZIKOVÁ Emily | 2006 | AC VICTORIA Turany | 11,88 | 5 | ||
4 | ČUGA Eva | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,89 | PB | 4 | |
5 | ÁGOŠTONOVÁ Romana | 2007 | MAC REDOX Lučenec | 12,87 | |||
6 | GERÁTOVÁ Nina | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | 12,96 | |||
7 | DRABINOVÁ Tamara | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | 13,10 | |||
8 | BOBOKOVÁ Ela | 2007 | MŠk Žiar nad Hronom | 13,33 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 08.05.2019 10:14
-0,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANÍKOVÁ Alžbeta | 2006 | AO Sparta Považská Bystrica | 11,44 | 7 | |
2 | HORŇÁKOVÁ Tamara | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | 12,85 | ||
3 | LÍŠKAYOVÁ Lenka | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 13,12 | ||
4 | MALČEKOVÁ Tamara | 2007 | AK Danica Zvolen | 13,31 | ||
5 | KMEČ Emma | 2008 | CVČ Liptovský Mikuláš | 13,72 | ||
6 | KOVÁČIKOVÁ Nikola | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 13,80 | ||
7 | KURNASOVÁ Olívia | 2009 | AK Danica Zvolen | 15,03 | ||
8 | MACHALOVÁ Ivana | 2007 | AK Danica Zvolen | 15,15 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 08.05.2019 10:16
-1,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽIAKOVÁ Zuzana | 2006 | AC VICTORIA Turany | 11,31 | 8 | |
2 | MATIAŠOVÁ Michaela | 2006 | MAC REDOX Lučenec | 12,52 | ||
3 | ŠINTAJOVÁ Ella | 2006 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 13,29 | ||
4 | REDECHOVÁ Paulína | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 14,05 | ||
5 | POLITZEROVÁ Vanessa | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 14,21 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.