PDF štartovná listina | PDF výsledky
41 | 27.06.2019 13:15
1 | (459) | GRASSLE Pavel | 1985 | MEL | Bike centrum Olomouc | 13:15:00 | ||||
2 | (443) | ZAHÁLKA Matěj | 1993 | MEL | Elkov-Author | 13:16:00 | ||||
3 | (458) | SVOBODA Jakub | 1975 | MEL | KOLOKRÁM | 13:17:00 | ||||
4 | (451) | FIERLA Ondřej | 1993 | MEL | Team Forman Cinelli | 13:18:00 | ||||
5 | (457) | PÁVEK Ondřej | 1980 | MEL | SportRaces Isaac Team | 13:19:00 | ||||
6 | (456) | VENDOLSKÝ Ondřej | 1991 | MEL | Team Dukla Praha | 13:20:00 | ||||
7 | (442) | NEUMAN Dominik | 1995 | MEL | Elkov-Author | 13:21:00 | ||||
8 | (454) | RUGOVAC Denis | 1993 | MEL | TUFO PARDUS Prostějov | 13:22:00 | ||||
9 | (441) | SCHLEGEL Michal | 1995 | MEL | Elkov-Author | 13:23:00 | ||||
10 | (453) | HRSTKA Jan | 1994 | MEL | Rafkarna IDEA Cycling Team | 13:24:00 | ||||
11 | (452) | HRADECKÝ Jaroslav | 1996 | MEL | SportRaces Isaac Team | 13:25:00 | ||||
12 | (450) | FRKAL Jakub | 1994 | MEL | Team Forman Cinelli | 13:26:00 | ||||
13 | (435) | KUKRLE Michael | 1994 | MEL | Elkov-Author | 13:27:00 | ||||
14 | (448) | KRAUS Jan | 1993 | MEL | Team Dukla Praha | 13:28:00 | ||||
15 | (446) | KOHOUT Michal | 1996 | MEL | Team Dukla Praha | 13:29:00 | ||||
16 | (445) | LEHKÝ Roman | 1996 | MEL | Topforex – Lapierre Pro Cycling Team | 13:30:00 | ||||
17 | (434) | BÁRTA Jan | 1984 | MEL | Elkov-Author | 13:31:00 | ||||
18 | (439) | ŤOUPALÍK Adam | 1996 | MEL | Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY | 13:32:00 | ||||
19 | (438) | HNÍK Karel | 1991 | MEL | Elkov-Author | 13:33:00 | ||||
20 | (444) | VAKOČ Petr | 1992 | MEL | Deceuninck - Quick Step | 13:34:00 | ||||
21 | (436) | SISR František | 1993 | MEL | Elkov-Author | 13:35:00 | ||||
22 | (430) | ČERNÝ Josef | 1993 | MEL | CCC Team | 13:36:00 | ||||
23 | (423) | KUBA Roland | 1994 | MEL | Bike Pro | 14:10:00 | ||||
24 | (414) | MAČAJ Ondrej | 1988 | MEL | Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE | 14:11:00 | ||||
25 | (405) | TYBOR Patrik | 1987 | MEL | DUKLA Banská Bystrica | 14:12:00 | ||||
26 | (420) | CEPKA Tomáš | 1982 | MEL | ZMLR | 14:13:00 | ||||
27 | (419) | SCHWABIK Johan | 1992 | MEL | SCHWABIK CYCLING CEA | 14:14:00 | ||||
28 | (418) | WACHS Martin | 1990 | MEL | Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE | 14:15:00 | ||||
29 | (417) | NAGY Tomáš | 1989 | MEL | OSMOS cycling team | 14:16:00 | ||||
30 | (404) | MAHĎAR Martin | 1989 | MEL | DUKLA Banská Bystrica | 14:17:00 | ||||
31 | (416) | PECIAR Adam | 1987 | MEL | Cyklisti Trnava | 14:18:00 | ||||
32 | (412) | BÉREŠ Stanislav | 1992 | MEL | Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE | 14:19:00 | ||||
33 | (403) | CULLY Ján Andrej | 1995 | MEL | DUKLA Banská Bystrica | 14:20:00 | ||||
34 | (411) | LAJCHA Juraj | 1994 | MEL | TJ Slávia ŠG Trenčín | 14:21:00 | ||||
35 | (410) | BABIČ Adrián | 1996 | MEL | Cyklistický tím FIREFLY | 14:22:00 | ||||
36 | (402) | BELLAN Juraj | 1996 | MEL | DUKLA Banská Bystrica | 14:23:00 | ||||
37 | (413) | NÔTA Štefan | 1994 | MEL | Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE | 14:24:00 | ||||
38 | (408) | MALIK Róbert | 1993 | MEL | CK Příbram Fany Gastro | 14:25:00 | ||||
39 | (407) | HARING Martin | 1986 | MEL | DUKLA Banská Bystrica | 14:26:00 | ||||
40 | (406) | MALOVEC Ľuboš | 1994 | MEL | Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE | 14:27:00 | ||||
41 | (401) | ČANECKÝ Marek | 1988 | MEL | DUKLA Banská Bystrica | 14:28:00 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.