60m - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 7,06 | +1,6 | ŽILAVÝ Marcel | Atletický klub AC Malacky | SVK | 19.09.2015 | Dubnica nad Váhom |
Líder | 46,00 | AK Danica Zvolen | SVK | 29.04.2017 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 11:55
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVITÁK Martin | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 7,79 | 11 | ||
2 | REVAJ Filip | 2002 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 7,85 | PB | 9 | |
3 | LUBELEC Ladislav | 2003 | CVČ Liptovský Mikuláš | 7,92 | PB | 8 | |
4 | VÁNOVSKÝ Marián | 2003 | ŠK mesta Dudince | 8,34 | 7 | ||
5 | MEDVEĎ Michal | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 8,35 | 6 | ||
6 | KOCMAN Krištof | 2003 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8,44 | PB | 5 | |
7 | PATEREK Tomáš | 2003 | ŠK mesta Dudince | 8,49 | 4 | ||
8 | DZURUŠ Martin | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 8,51 | 3 |
Bodovanie po 10 disciplínach | |
---|---|
AK Danica Zvolen | 115 |
AO Olympia Považská Bystrica | 92 |
Atletický klub ZTS Martin | 89 |
ŠK mesta Dudince | 59 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 48 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 47 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 30 |
AK Mostáreň Brezno | 19 |
Športový klub polície Žilina | 18 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 16 |
TJ Orava Dolný Kubín | 3 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 11:57
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ONDREJÍK Ivan | 2003 | Športový klub polície Žilina | 8,52 | PB | 2 | |
2 | LEPETA Róbert | 2002 | Atletický klub ZTS Martin | 8,62 | 1 | ||
3 | HAJDU Marek | 2003 | ŠK mesta Dudince | 8,71 | PB | ||
4 | ŠTEFANEC Samuel | 2002 | AO Olympia Považská Bystrica | 8,72 | PB | ||
5 | SUROVIAK Denis | 2003 | TJ Orava Dolný Kubín | 9,04 | |||
6 | BEDECS Samuel | 2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,33 | PB | ||
7 | LUKA David | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,40 | |||
TURČAN Marco | 2004 | AC VICTORIA Turany | DNS |
Bodovanie po 10 disciplínach | |
---|---|
AK Danica Zvolen | 115 |
AO Olympia Považská Bystrica | 92 |
Atletický klub ZTS Martin | 89 |
ŠK mesta Dudince | 59 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 48 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 47 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 30 |
AK Mostáreň Brezno | 19 |
Športový klub polície Žilina | 18 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 16 |
TJ Orava Dolný Kubín | 3 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.