60m - Mladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 7,85 | -0,8 | RADOŠOVÁ Mária | Atletika Nové Mesto nad Váhom | SVK | 13.06.2012 | Nitra |
Líder | 46,00 | MŠk Žiar nad Hronom | SVK | 22.04.2017 | Dubnica nad Váhom |
47 | 01.05.2017 11:00
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:00
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROTÁKOVÁ Petra | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 8,57 | ||
2 | KUBOŠNÁ Simona | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,15 | ||
3 | BEŇOVÁ Zuzana | 2005 | AO Slávia ŽU Žilina | 9,26 | ||
4 | HALČINOVÁ Daniela | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,39 | PB | |
5 | HÍREŠOVÁ Lenka | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,06 | ||
KNAPOVÁ Adriana | 2004 | MŠk Žiar nad Hronom | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:02
+0,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMOLKOVÁ Ema | 2004 | TJ Orava Dolný Kubín | 8,61 | ||
2 | KAPRÁLOVÁ Tereza | 2005 | Športový klub polície Žilina | 9,38 | ||
3 | BARANKOVÁ Tamara | 2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,49 | PB | |
4 | ĎURATNÁ Sofia | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 10,09 | ||
5 | LÖRINČÍKOVÁ Nela | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 10,39 | ||
6 | CADONICI Amandine Nin | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 10,85 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:04
+1,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GOMBÁROVÁ Barbora | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 8,93 | |
2 | DUHAČKOVÁ Alexandra | 2007 | Športový klub polície Žilina | 9,65 | |
3 | BAKOŠOVÁ Alexandra | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 9,99 | |
4 | POHANČENIKOVÁ Lucia | 2004 | Atletický klub ZZO Čadca | 10,06 | |
5 | FUCHSOVÁ Tereza | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 10,25 | |
6 | KRÁLIKOVÁ Karolína | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,39 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:06
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠMEHÍLOVÁ Sára | 2004 | Športový klub polície Žilina | 9,04 | ||
2 | MOLENTOVÁ Tamara | 2005 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 10,12 | ||
3 | POHANČANÍKOVÁ Martina | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 10,18 | PB | |
4 | ROSÍKOVÁ Vanessa | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 10,95 | ||
5 | FUJKOVÁ Jaroslava | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 11,12 | ||
6 | DOROKOVÁ Nikoleta | 2005 | MAC REDOX Lučenec | 11,16 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:08
+1,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽITNÁ Adela | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,18 | ||
2 | LALÍKOVÁ Ema | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,62 | ||
3 | CHLEBUŠOVÁ Kornélia | 2005 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 9,98 | ||
4 | ŠTEMPELOVÁ Alexandra | 2006 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 10,20 | ||
5 | KONÍČKOVÁ Lucia | 2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,27 | PB | |
6 | GABAJOVÁ Timea | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,50 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:10
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÁNOŠÍKOVÁ Nicol | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,98 | PB | |
2 | MACHOVÁ Lenka | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,02 | PB | |
3 | BÓDIKOVÁ Jana | 2006 | MAC REDOX Lučenec | 9,97 | ||
4 | PÓCHOVÁ Nina | 2006 | MAC REDOX Lučenec | 10,00 | PB | |
5 | TOMKOVÁ Ema | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 10,28 | ||
6 | GANDŽALOVÁ Kristína | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 10,36 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 01.05.2017 11:12
+1,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | TAMASIOVÁ Šarlota | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 9,33 | |
2 | ŠAJGALÍKOVÁ Simona | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 9,83 | |
3 | BRIEŠKOVÁ Johana | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,98 | |
4 | KLUČKOVÁ Ester | 2005 | Športový klub polície Žilina | 11,31 | |
5 | ŠTAJEROVÁ Romana | 2006 | TJ Orava Dolný Kubín | 11,45 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2017 11:14
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAZÍKOVÁ Katarína | 2004 | MAC REDOX Lučenec | 8,89 | PB | |
2 | GARGULÁKOVÁ Alžbeta | 2006 | AK Mostáreň Brezno | 9,58 | ||
3 | ČILÍKOVÁ Eliška | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 9,60 | PB | |
4 | PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela | 2004 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,63 | PB | |
5 | POŠTOVÁ Nina | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 10,40 | PB | |
6 | KLUČKOVÁ Sára | 2005 | Športový klub polície Žilina | 11,42 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.