10 | 04.03.2017 15:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
(246) | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 1:47,81 | 0,200 | |||
(161) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 1:50,65 | 0,190 | |||
(266) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 1:51,80 | 0,196 | |||
4 | (255) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 1:53,18 | 0,199 | ||
5 | (42) | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | 1:54,66 | 0,311 | ||
6 | (293) | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 1:55,97 | 0,290 | ||
(203) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | DQ 163/3 | 0,245 | |||
(272) | AK AŠK Slávia Trnava "B" | AK AŠK Slávia Trnava | DQ 163/3 | 0,276 | |||
(157) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | DQ 163/3 | 0,289 | |||
ŠK mesta Dudince "A" | ŠK mesta Dudince | DNS |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | KAMPCZYK Kristián (2002), LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), PETRUŠKA Alexander (2003) |
AC Stavbár Nitra "A" | LABUDA Dominik (2003), LACA Matej (2002), SEKO Jakub (2003), SVOREŇ Jakub Anton (2003) |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | BLEŠČÁK Tomáš (2002), YE Matúš (2002), BARTEK Denis (2003), ZACHAR Lukáš (2003) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | LUKŠO Mário (2003), MIKUŠINEC Dominik (2002), PAŽÍTKA Štefan (2003), ŠEVČÍK Lukáš (2003) |
Atletický klub Bojničky "A" | AMBRUŠ Ondrej (2002), BLŠTÁK Matúš (2003), FÁBER René (2003), VILA - OLAH Mateo (2002) |
AK Danica Zvolen "A" | MIHAĽKO Jakub (2003), PALAJ Tomáš (2002), ŠIMEK Erik (2002), GALLAY Igor (2002) |
Atletický club Nové Zámky "A" | VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002), BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003) |
AK AŠK Slávia Trnava "B" | KAROL Timotej (2003), KROČKA Marek (2003), REMIŠ Michal (2003), SUROVÝ Samuel (2002) |
AC Stavbár Nitra "B" | GUTH Róbert (2003), CHODELKA Jakub (2003), ČERY Matúš (2004), MÜLLER Patrik (2004) |
ŠK mesta Dudince "A" | FELIS Lukáš (2003), HAJDU Marek (2003), PATEREK Tomáš (2003), VÁNOVSKÝ Marián (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 04.03.2017 15:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
(246) | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 1:47,81 | 0,200 | |||
(161) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 1:50,65 | 0,190 | |||
3 | (255) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 1:53,18 | 0,199 | ||
(272) | AK AŠK Slávia Trnava "B" | AK AŠK Slávia Trnava | DQ 163/3 | 0,276 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | KAMPCZYK Kristián (2002), LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), PETRUŠKA Alexander (2003) |
AC Stavbár Nitra "A" | LABUDA Dominik (2003), LACA Matej (2002), SEKO Jakub (2003), SVOREŇ Jakub Anton (2003) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | LUKŠO Mário (2003), MIKUŠINEC Dominik (2002), PAŽÍTKA Štefan (2003), ŠEVČÍK Lukáš (2003) |
AK AŠK Slávia Trnava "B" | KAROL Timotej (2003), KROČKA Marek (2003), REMIŠ Michal (2003), SUROVÝ Samuel (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 04.03.2017 15:32
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (42) | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | 1:54,66 | 0,311 | ||
2 | (293) | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 1:55,97 | 0,290 | ||
(203) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | DQ 163/3 | 0,245 |
Atletický klub Bojničky "A" | AMBRUŠ Ondrej (2002), BLŠTÁK Matúš (2003), FÁBER René (2003), VILA - OLAH Mateo (2002) |
AK Danica Zvolen "A" | MIHAĽKO Jakub (2003), PALAJ Tomáš (2002), ŠIMEK Erik (2002), GALLAY Igor (2002) |
Atletický club Nové Zámky "A" | VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002), BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 04.03.2017 15:34
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
(266) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 1:51,80 | 0,196 | |||
(157) | AC Stavbár Nitra "B" | AC Stavbár Nitra | DQ 163/3 | 0,289 | |||
ŠK mesta Dudince "A" | ŠK mesta Dudince | DNS |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | BLEŠČÁK Tomáš (2002), YE Matúš (2002), BARTEK Denis (2003), ZACHAR Lukáš (2003) |
AC Stavbár Nitra "B" | GUTH Róbert (2003), CHODELKA Jakub (2003), ČERY Matúš (2004), MÜLLER Patrik (2004) |
ŠK mesta Dudince "A" | FELIS Lukáš (2003), HAJDU Marek (2003), PATEREK Tomáš (2003), VÁNOVSKÝ Marián (2003) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.