PDF štartovná listina | PDF výsledky
58 | 17.03.2017 17:00
(3) | JANCOVÁ Olga | 1961 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(4) | LETKO Miroslav | 1979 | Trenčianské Stankovce | |||||||
(6) | ŽÁRSKA Klaudia | 1999 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(7) | BUGÁŇ Vendo | 1970 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(8) | MIKULA Jaroslav | 1970 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(9) | CHLEBOVEC Ivan | 1985 | Triax | |||||||
(10) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(11) | PAVLIS Ivan | 1977 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(13) | PAVLISOVÁ Ivana | 1977 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(15) | BENČ Marian | 1955 | ŠKK Lednické Rovne | |||||||
(16) | STRAPKO Peter | 1998 | ŠKK Lendnické Rové | |||||||
(17) | HUDÁK Juraj | 1973 | Ďurikam Team Trenčín | |||||||
(20) | JANÍČEK Róbert | 1969 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(22) | JUNGA Marián | 1969 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(23) | ROSINA Roman | 1974 | Priehrada Nosice | |||||||
(24) | HLÁVKA Jozef | 1951 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(25) | STEHLÍK Peter | 1979 | Trenčín | |||||||
(26) | MARUŠINEC Juraj | 1983 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(28) | HOREČNÝ Kamil | 1961 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(29) | KOVÁČ Jozef | 1974 | Dohňany | |||||||
(30) | KOVÁČ David | 2001 | Dohňany | |||||||
(31) | KUBENA Peter | 2000 | Dohňany | |||||||
(32) | ŽILKOVÁ Michaela | 1972 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(33) | HORŇÁKOVÁ Zuzana | 1978 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(34) | HORŇÁK Miloš | 1975 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(35) | ŠIMKOVÁ Romana | 2000 | ŠK ACHILES Handlová | |||||||
(36) | VALOVÁ Silvia | 1991 | AK Zdravie v pohybe Lučatin | |||||||
(37) | SOBEK Peter | 1978 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(38) | BLAŠKO Anton | 1965 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(39) | MANÍKOVÁ Ľubomíra | 1986 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(40) | KLOBUČNIKOVÁ Michaela | 1988 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(41) | KLOBUČNIK Peter | 1963 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(42) | PŠENEKOVÁ Emília | 1967 | BHC Dubnica | |||||||
(43) | HANINEC Juraj | 1957 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(44) | ZUBO Daniel | 1969 | Nová Dubnica | |||||||
(45) | ŠIŠOVSKÝ Martin | 1986 | bikeacademy.sk | |||||||
(46) | PODPERA Tomáš | 1986 | Solomon Team | |||||||
(47) | KMINIAK Ján | 1948 | Ilava | |||||||
(48) | KADLECOVÁ Alena | 1966 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(49) | PLEVÁK Milan | 1972 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(50) | ONDREJÍK Viliam | 1982 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(51) | TREPÁČ Lukáš | 1985 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(52) | VAVRIK Marian | 1984 | Ribe k.s. | |||||||
(53) | MARUŠINEC Jozef | 1960 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(54) | NEMČEKOVÁ Alica | 1964 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(55) | PAVLÍK Ivan | 1984 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(56) | ILAVSKÝ Miroslav | 1987 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(57) | POLÁK Ján | 1964 | Nová Dubnica | |||||||
(58) | ČERVENKA Štafan | 1966 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(59) | KARAS Igor | 1960 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(60) | HULVÁTOVÁ Iveta | 1970 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(61) | PORUBČAN Pavol | 1971 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(62) | OLAŠ Martin | 1986 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(63) | ZUBO Augustin | 1983 | Borčické slimáky | |||||||
(64) | CHRENKOVÁ Gizela | 1954 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(65) | CHRENKOVÁ Barbara | 1995 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(66) | DUDÁŠ Rastislav | 1978 | Champion club Dubnica nad Váhom | |||||||
(67) | ŠTEFINA Štefan | 1986 | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.