PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 07.10.2017 16:30
1 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | ||||||||
2 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | ||||||||
3 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | ||||||||
4 | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | ||||||||
5 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
AK Slávia TU Košice "A" | AZARIOVÁ Klaudia (2003), KUNDISOVÁ Kamila (2005), SEMANOVA Jaroslava (2004), ŠMAGALOVÁ Sandra (2008) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | CELLEROVÁ Agáta (2003), DEMITROVÁ Zara (2005), ĎURIŠKOVÁ Alžbeta (2005), ŠARINOVÁ Daniela (2003) |
AC Stavbár Nitra "A" | ZÁHRADNÍČKOVÁ Hana (2003), BEZÁKOVÁ Lenka (2003), KRŠKOVÁ Lucia (2004), KAČNÍKOVÁ Patrícia (2003) |
Atletický klub Bojničky "A" | GESEOVÁ Lea (2003), ŠTRPKOVÁ Lucia (2002), ZELENÁKOVÁ Mária (2002), MAČAIOVÁ Petra (2002) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | CIMBAĽAKOVA Ema (2004), RATVAJSKÁ Slávka (2004), ŠIBOVÁ Natália (2005), VOĽANSKÁ Sofia (2006) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 07.10.2017 16:32
2 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||||
3 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
4 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
5 | Slávia Trenčín o.z. "B" | Slávia Trenčín o.z. |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | FRAJBERGOVÁ Alexandra (2006), LIBIČOVÁ Lea (2003), MAJDÁKOVÁ Nina (2002), VITEKOVÁ Ema (2004) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | BARICAKOVA Laura (2004), FAPŠOVÁ Veronika (2005), KADÁKOVÁ Nina (2005), LALÍKOVÁ Ema (2004) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | HALČINOVÁ Daniela (2005), KNAPOVÁ Adriana (2004), MÔCOVÁ Radoslava (2003), PENIČKOVÁ Paulína (2005) |
Slávia Trenčín o.z. "B" | BARTOŠÍKOVÁ Ella (2004), BREZANOVÁ Natália (2005), JANÚŠKOVÁ Karin (2003), ZAVŘELOVÁ Ema (2005) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 07.10.2017 16:34
1 | AK Slávia TU Košice "B" | AK Slávia TU Košice | ||||||||
2 | MŠk Žiar nad Hronom "B" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
3 | Atletický klub Bojničky "B" | Atletický klub Bojničky | ||||||||
4 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
5 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
AK Slávia TU Košice "B" | HAKULINOVÁ Stanislava (2003), JANČOVÁ Lenka (2002), SPIŠÁKOVÁ Lívia (2005), VARGOVÁ Gabriela (2006) |
MŠk Žiar nad Hronom "B" | BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BIELIKOVÁ Natália (2006), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), MARČIŠINOVÁ Mia (2006) |
Atletický klub Bojničky "B" | KARABOVÁ Veronika (2005), POMAJBOVÁ Vanesa (2005), ROLINCOVÁ Terézia (2005), SLOBODOVÁ Diana (2005) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), KRESÁŇOVÁ Simona (2003), KURUCOVÁ Lenka (2002), MÔCIKOVÁ Lea (2002) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | DZIVÁ Karin (2004), KOLCUNOVÁ Katarína (2004), LAKTIČOVÁ Dominika (2004), ČUPEĽOVÁ Petra (2005) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.