Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Dorastenci-B (17-19) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 388,05 | SKLENÁRIK Markus | ŠKP Banská Bystrica | SVK | 03.02.2024 | Osrblie |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
13 | 10.02.2024 13:45
LS
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (7) | SKLENÁRIK Markus | 2007 | ŠKP Banská Bystrica | 1 1 | 21:18,1 | 100,00 | I | ||
2 | (9) | BELICAJ Sebastián | 2006 | ŠKP Banská Bystrica | 0 2 | 22:15,9 | +57,8 | 95,47 | I | |
3 | (12) | MEJTSKÝ Maxim | 2005 | Otchenash Team | 2 2 | 22:21,2 | +1:03,1 | 95,06 | I | |
4 | (6) | CIENIK Martin | 2005 | Otchenash Team | 1 4 | 23:14,6 | +1:56,5 | 90,88 | I | |
5 | (5) | SVRČINA Samuel | 2005 | FAN TEAM občianske združenie | 3 2 | 23:46,9 | +2:28,8 | 88,35 | II | |
6 | (11) | MELICH Lucas | 2006 | TJ Tatran Hybe | 3 1 | 25:02,8 | +3:44,7 | 82,42 | II | |
7 | (1) | KOBELA Samuel | 2005 | ŠKP Banská Bystrica | 2 3 | 26:01,1 | +4:43,0 | 77,85 | III | |
8 | (4) | DUNAJSKÝ Martin | 2006 | TJ Tatran Hybe | 3 2 | 26:07,9 | +4:49,8 | 77,32 | III | |
9 | (2) | ŠUCHTÁR Kristián | 2006 | TJ Tatran Hybe | 4 0 | 26:12,6 | +4:54,5 | 76,96 | III | |
10 | (3) | PANČÍK Ján | 2007 | KB Valaská - Osrblie | 2 3 | 26:57,0 | +5:38,9 | 73,48 | III | |
11 | (10) | MIHALIČEK Maroš | 2006 | KB TOM | 3 4 | 27:33,2 | +6:15,1 | 70,65 | III | |
12 | (13) | ORAVEC Marek | 2007 | ŠK Biathlon Mania | 3 4 | 28:28,3 | +7:10,2 | 66,33 | ||
13 | (8) | KOSTELNÍK Richard | 2005 | Klub biatlonu Predajná | 4 1 | 31:05,6 | +9:47,5 | 54,03 |
ST0 | # | ST1 | # | ST2 | # | 7,5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (7) | SKLENÁRIK Markus | 22,3 | 1. | 7:58,9 | 2. | 15:47,0 | 1. | 21:18,1 | 1. |
2 | (9) | BELICAJ Sebastián | 22,3 | 2. | 7:44,9 | 1. | 16:21,4 | 2. | 22:15,9 | 2. |
3 | (12) | MEJTSKÝ Maxim | 22,6 | 3. | 8:26,1 | 4. | 16:52,2 | 3. | 22:21,2 | 3. |
4 | (6) | CIENIK Martin | 23,3 | 4. | 8:23,5 | 3. | 17:43,0 | 4. | 23:14,6 | 4. |
5 | (5) | SVRČINA Samuel | 25,3 | 7. | 9:21,0 | 6. | 18:00,3 | 5. | 23:46,9 | 5. |
6 | (11) | MELICH Lucas | 26,2 | 11. | 9:51,4 | 7. | 18:45,9 | 6. | 25:02,8 | 6. |
7 | (1) | KOBELA Samuel | 25,2 | 6. | 9:20,3 | 5. | 19:24,7 | 7. | 26:01,1 | 7. |
8 | (4) | DUNAJSKÝ Martin | 24,2 | 5. | 9:57,6 | 8. | 19:34,0 | 8. | 26:07,9 | 8. |
9 | (2) | ŠUCHTÁR Kristián | 25,5 | 9. | 10:52,8 | 12. | 19:50,7 | 9. | 26:12,6 | 9. |
10 | (3) | PANČÍK Ján | 25,4 | 8. | 10:01,1 | 9. | 20:24,8 | 10. | 26:57,0 | 10. |
11 | (10) | MIHALIČEK Maroš | 26,8 | 13. | 10:32,0 | 11. | 21:16,5 | 11. | 27:33,2 | 11. |
12 | (13) | ORAVEC Marek | 26,5 | 12. | 10:22,7 | 10. | 21:35,7 | 12. | 28:28,3 | 12. |
13 | (8) | KOSTELNÍK Richard | 26,1 | 10. | 12:09,1 | 13. | 23:19,7 | 13. | 31:05,6 | 13. |