150m - Mladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 24,60 | -0,6 | BIELIKOVÁ Patrícia | MŠk Žiar nad Hronom | SVK | 08.05.2019 | Banská Bystrica |
NR | 19,25 | +1,8 | RADOŠOVÁ Mária | Atletika Nové Mesto nad Váhom | SVK | 27.05.2012 | Nové Mesto nad Váhom |
43 | 02.10.2019 13:10
Bodovanie po 15 disciplínach | |
---|---|
ZŠ Golianova Banská Bystrica | 18 |
SŠŠ Banská Bystrica | 12 |
ZŠ Spojová Banská Bystrica | 10 |
ZŠ Poníky | 8 |
ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 8 |
Hungary | 6 |
ZŠ Tajovského Banská Bystrica | 6 |
ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 5 |
ZŠ Beňuš | 4 |
ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 4 |
ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 4 |
ZŠ Komenského Revúca | 3 |
ZŠ Pieninská Banská Bystrica | 3 |
ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 3 |
ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica | 2 |
ZŠ Jána Drdoša Vígľaš | 2 |
ZŠ s MŠ Školská Hriňová | 2 |
EG Skuteckého Banská Bystrica | 1 |
EMŠ Krupina | 1 |
SPŠ Murgaša Banská Bystrica | 1 |
ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | 1 |
ZŠ Selce | 1 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 13:10
+0,4 m/s
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 13:12
+0,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | IVANIČOVÁ Zuzana | 2008 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica | 23,44 | |
2 | DEMIANOVÁ Eliška | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 24,21 | |
3 | GIERTLOVÁ Timea | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 25,95 | |
4 | GREGOROVÁ Júlia | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 27,41 | |
5 | JAVORČÍKOVÁ Laura | 2008 | ZŠ Komenského Revúca | 27,50 | |
6 | FURČÁKOVÁ Martina | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 28,23 | |
HUDECOVÁ Alexandra | 2006 | ZŠ s MŠ Badín | DNS | ||
GUŠTAFÍKOVÁ Zojka | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 13:14
+1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KUBEKOVÁ Monika | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 22,93 | |
2 | KAŠČÁKOVÁ Diana | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 23,10 | |
3 | JOHANIDESOVÁ Sofia | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 24,71 | |
4 | KOTHAJOVÁ Katarína | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 25,81 | |
5 | KOSCOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ Poníky | 26,28 | |
6 | KRAJANOVÁ Linda | 2008 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 27,56 | |
7 | KALISKÁ Nikola | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 27,62 | |
KRAJČIOVÁ Natália | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 13:16
+0,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
=1 | PEŤKOVÁ Kristína | 2006 | EMŠ Krupina | 23,20 | |
=1 | MARŠÁLEKOVÁ Dominika | 2006 | ZŠ SSV Skuteckého Banská Bystrica | 23,20 | |
3 | LUKÁČOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 23,50 | |
4 | MATUŠKOVÁ Nela | 2006 | ZŠ Poníky | 24,21 | |
5 | KURRAYOVÁ Emma | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 24,54 | |
6 | PATRÁŠOVÁ Dominika | 2007 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 24,58 | |
7 | OTEROVÁ Nikola | 2007 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 25,17 | |
8 | ORAVKINOVÁ Lea | 2009 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | 28,05 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 13:18
+0,2 m/s
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 02.10.2019 13:20
+0,4 m/s
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.