66 | 29.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1251) | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 47,94 | |
2 | (911) | JAVORSKÁ Simona | 2011 | Atletika Košice o.z. | 51,40 | |
3 | (912) | KARDOŠOVÁ Gréta | 2010 | Atletika Košice o.z. | 51,71 | |
4 | (1137) | ZVIRINSKÁ Nela | 2010 | ZŠ Grundschule Medzev | 52,40 | |
5 | (973) | HANUDEĽOVÁ Tamara Chiara | 2010 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 52,44 | |
6 | (915) | KISSOVÁ Alexandra | 2011 | Atletika Košice o.z. | 53,18 | |
7 | (1158) | TUPTOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Hroncova Košice | 53,61 | |
8 | (1115) | JENČURÁKOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Budimír | 53,63 | |
9 | (1232) | ČIČAKOVÁ Evelín | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 53,83 | |
10 | (1248) | KOBOVÁ Nina | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 53,84 | |
11 | (1247) | KARASOVÁ Katarína | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 54,07 | |
12 | (958) | WEISSOVÁ Natalia | 2011 | Atletika Košice o.z. | 54,25 | |
13 | (953) | VASILOVÁ Ema | 2011 | Atletika Košice o.z. | 54,39 | |
14 | (1047) | FARKAŠOVÁ Klára | 2010 | Michalovce | 54,90 | |
15 | (930) | RAČINSKIS Dominika | 2010 | Atletika Košice o.z. | 55,61 | |
16 | (1164) | HARKABUSOVÁ Jaroslava | 2011 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | 56,78 | |
17 | (1207) | UJCOVÁ Karin | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 56,83 | |
18 | (931) | RIESOVÁ Tamara | 2010 | Atletika Košice o.z. | 57,05 | |
19 | (925) | NEUPAUEROVÁ Miriam | 2011 | Atletika Košice o.z. | 57,12 | |
20 | (1276) | JEVOŠOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Trebišov | 57,42 | |
21 | (1252) | KUDYK Bohdana | 2011 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 57,43 | |
22 | (1212) | SCHEDLINGOVÁ Emilia | 2011 | ZŠ s MŠ Lučenec | 57,55 | |
23 | (1279) | MUCHOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Trebišov | 57,78 | |
24 | (933) | ROSIČOVÁ Tamara | 2011 | Atletika Košice o.z. | 57,86 | |
25 | (1093) | KURUCOVÁ Ester | 2010 | Základná škola Kružlov | 57,95 | |
26 | (1129) | ŽUPČANOVÁ Viktória | 2010 | ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou | 58,75 | |
27 | (1080) | OLEXOVÁ Ema | 2010 | Trebišov | 58,85 | |
28 | (1133) | HERICHOVÁ Soňa | 2010 | ZŠ Grundschule Medzev | 59,31 | |
29 | (1250) | KOVÁČOVÁ Nina | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 59,39 | |
30 | (917) | KOVÁČOVÁ Lucka | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:00,02 | |
31 | (1134) | ORAVCOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Grundschule Medzev | 1:00,07 | |
32 | (983) | PAVLINSKÁ Miriam | 2011 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 1:00,33 | |
33 | (1110) | NOGOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 1:00,92 | |
34 | (1004) | MIKLOŠKOVÁ Mária | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:00,99 | |
35 | (937) | SATOVÁ Margaréta | 2010 | Atletika Košice o.z. | 1:01,86 | |
36 | (1122) | KARAFFOVÁ Tatiana | 2011 | ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou | 1:02,04 | |
37 | (1233) | DRAGANOVÁ Miriam | 2011 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 1:02,05 | |
38 | (908) | HRABOVECKÁ Tamara | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:02,80 | |
39 | (961) | ULIČIANSKA Mia | 2011 | Atletický klub ZTS Martin | 1:02,95 | |
40 | (1108) | KIŠOVÁ Anička | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 1:03,03 | |
41 | (1278) | MAŇKOVÁ Simona | 2010 | ZŠ Trebišov | 1:04,36 | |
42 | (997) | HORVÁTHOVÁ Jennifer | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:05,99 | |
43 | (1111) | OBŠITNÍKOVÁ Viktória | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 1:06,44 | |
44 | (870) | CVANIGOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Žakovce | 1:06,55 | |
45 | (1244) | JENČIKOVÁ Emma | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 1:06,76 | |
46 | (1117) | VATALOVÁ Vanda | 2010 | ZŠ Budimír | 1:06,89 | |
47 | (936) | SABOLOVÁ Mária | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:07,00 | |
48 | (951) | VARGA Benetta | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:07,01 | |
49 | (1114) | ŠKORVÁNKOVÁ Kiara | 2011 | ZŠ Abovská Košice | 1:07,38 | |
50 | (362) | SENDERÁKOVÁ Timea | 2011 | ZŠ s MŠ Terňa | 1:07,51 | |
51 | (1006) | NIŽNÍKOVÁ Karolína | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:09,06 | |
52 | (3) | KOCÚROVÁ Michaela | 2010 | AK Slávia TU Košice | 1:09,97 | |
53 | (994) | BUČKOVÁ Tatiana | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:10,78 | |
54 | (1097) | ŠTOFKOVÁ Sofia | 2011 | Základná škola Kružlov | 1:10,88 | |
55 | (1067) | KANSKÁ Lucia | 2011 | Spojená Škola Zborov | 1:12,16 | |
56 | (1008) | OLEJNÍKOVÁ Klára | 2011 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:12,39 | |
57 | (1089) | DULEBOVÁ Dominika | 2011 | Základná škola Kružlov | 1:13,10 | |
58 | (1151) | HORŇÁKOVÁ Kristína | 2011 | ZŠ Hroncova Košice | 1:13,15 | |
59 | (991) | ANDERKOVÁ Michaela | 2011 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:15,28 | |
60 | (1162) | DUŽDOVÁ Ráchel | 2010 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | 1:18,31 | |
61 | (886) | HAKULINOVÁ Veronika | 2010 | AK Slávia TU Košice | 1:20,31 | |
(1161) | BUDAIOVÁ Sabrina | 2010 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | DNS | ||
(1239) | GRIGEĽOVÁ Emma | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | DNS | ||
(884) | FIGUROVÁ Elena | 2011 | AK Slávia TU Košice | DNS | ||
(960) | BLAŠČÍKOVÁ Dorota | 2011 | CVČ Liptovský Mikuláš | DNS | ||
(1032) | SIPKOVÁ Liliana | 2010 | II.ZŠ Levoča | DNS |
8 | 29.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (911) | JAVORSKÁ Simona | 2011 | Atletika Košice o.z. | 51,40 | |
2 | (912) | KARDOŠOVÁ Gréta | 2010 | Atletika Košice o.z. | 51,71 | |
3 | (908) | HRABOVECKÁ Tamara | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:02,80 | |
4 | (870) | CVANIGOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Žakovce | 1:06,55 | |
5 | (362) | SENDERÁKOVÁ Timea | 2011 | ZŠ s MŠ Terňa | 1:07,51 | |
6 | (3) | KOCÚROVÁ Michaela | 2010 | AK Slávia TU Košice | 1:09,97 | |
7 | (886) | HAKULINOVÁ Veronika | 2010 | AK Slávia TU Košice | 1:20,31 | |
(884) | FIGUROVÁ Elena | 2011 | AK Slávia TU Košice | DNS |
8 | 29.06.2021 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (915) | KISSOVÁ Alexandra | 2011 | Atletika Košice o.z. | 53,18 | |
2 | (930) | RAČINSKIS Dominika | 2010 | Atletika Košice o.z. | 55,61 | |
3 | (931) | RIESOVÁ Tamara | 2010 | Atletika Košice o.z. | 57,05 | |
4 | (925) | NEUPAUEROVÁ Miriam | 2011 | Atletika Košice o.z. | 57,12 | |
5 | (933) | ROSIČOVÁ Tamara | 2011 | Atletika Košice o.z. | 57,86 | |
6 | (917) | KOVÁČOVÁ Lucka | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:00,02 | |
7 | (937) | SATOVÁ Margaréta | 2010 | Atletika Košice o.z. | 1:01,86 | |
8 | (936) | SABOLOVÁ Mária | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:07,00 |
7 | 29.06.2021 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (973) | HANUDEĽOVÁ Tamara Chiara | 2010 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 52,44 | |
2 | (958) | WEISSOVÁ Natalia | 2011 | Atletika Košice o.z. | 54,25 | |
3 | (953) | VASILOVÁ Ema | 2011 | Atletika Košice o.z. | 54,39 | |
4 | (983) | PAVLINSKÁ Miriam | 2011 | Atletika ŠPORT HROU Prešov | 1:00,33 | |
5 | (961) | ULIČIANSKA Mia | 2011 | Atletický klub ZTS Martin | 1:02,95 | |
6 | (951) | VARGA Benetta | 2011 | Atletika Košice o.z. | 1:07,01 | |
(960) | BLAŠČÍKOVÁ Dorota | 2011 | CVČ Liptovský Mikuláš | DNS |
8 | 29.06.2021 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1047) | FARKAŠOVÁ Klára | 2010 | Michalovce | 54,90 | |
2 | (1004) | MIKLOŠKOVÁ Mária | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:00,99 | |
3 | (997) | HORVÁTHOVÁ Jennifer | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:05,99 | |
4 | (1006) | NIŽNÍKOVÁ Karolína | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:09,06 | |
5 | (994) | BUČKOVÁ Tatiana | 2010 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:10,78 | |
6 | (1067) | KANSKÁ Lucia | 2011 | Spojená Škola Zborov | 1:12,16 | |
7 | (1008) | OLEJNÍKOVÁ Klára | 2011 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:12,39 | |
(1032) | SIPKOVÁ Liliana | 2010 | II.ZŠ Levoča | DNS |
8 | 29.06.2021 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1093) | KURUCOVÁ Ester | 2010 | Základná škola Kružlov | 57,95 | |
2 | (1080) | OLEXOVÁ Ema | 2010 | Trebišov | 58,85 | |
3 | (1110) | NOGOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 1:00,92 | |
4 | (1108) | KIŠOVÁ Anička | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 1:03,03 | |
5 | (1111) | OBŠITNÍKOVÁ Viktória | 2010 | ZŠ Abovská Košice | 1:06,44 | |
6 | (1114) | ŠKORVÁNKOVÁ Kiara | 2011 | ZŠ Abovská Košice | 1:07,38 | |
7 | (1097) | ŠTOFKOVÁ Sofia | 2011 | Základná škola Kružlov | 1:10,88 | |
8 | (1089) | DULEBOVÁ Dominika | 2011 | Základná škola Kružlov | 1:13,10 |
8 | 29.06.2021 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1137) | ZVIRINSKÁ Nela | 2010 | ZŠ Grundschule Medzev | 52,40 | |
2 | (1115) | JENČURÁKOVÁ Lucia | 2010 | ZŠ Budimír | 53,63 | |
3 | (1129) | ŽUPČANOVÁ Viktória | 2010 | ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou | 58,75 | |
4 | (1133) | HERICHOVÁ Soňa | 2010 | ZŠ Grundschule Medzev | 59,31 | |
5 | (1134) | ORAVCOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Grundschule Medzev | 1:00,07 | |
6 | (1122) | KARAFFOVÁ Tatiana | 2011 | ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou | 1:02,04 | |
7 | (1117) | VATALOVÁ Vanda | 2010 | ZŠ Budimír | 1:06,89 | |
8 | (1151) | HORŇÁKOVÁ Kristína | 2011 | ZŠ Hroncova Košice | 1:13,15 |
8 | 29.06.2021 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1158) | TUPTOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Hroncova Košice | 53,61 | |
2 | (1232) | ČIČAKOVÁ Evelín | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 53,83 | |
3 | (1164) | HARKABUSOVÁ Jaroslava | 2011 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | 56,78 | |
4 | (1207) | UJCOVÁ Karin | 2010 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 56,83 | |
5 | (1212) | SCHEDLINGOVÁ Emilia | 2011 | ZŠ s MŠ Lučenec | 57,55 | |
6 | (1233) | DRAGANOVÁ Miriam | 2011 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 1:02,05 | |
7 | (1162) | DUŽDOVÁ Ráchel | 2010 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | 1:18,31 | |
(1161) | BUDAIOVÁ Sabrina | 2010 | ZŠ Ľ. Podjavorinskej Košice | DNS |
8 | 29.06.2021 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1251) | KUCÁKOVÁ Nela | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 47,94 | |
2 | (1248) | KOBOVÁ Nina | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 53,84 | |
3 | (1247) | KARASOVÁ Katarína | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 54,07 | |
4 | (1276) | JEVOŠOVÁ Ema | 2010 | ZŠ Trebišov | 57,42 | |
5 | (1252) | KUDYK Bohdana | 2011 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 57,43 | |
6 | (1250) | KOVÁČOVÁ Nina | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 59,39 | |
7 | (1244) | JENČIKOVÁ Emma | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | 1:06,76 | |
(1239) | GRIGEĽOVÁ Emma | 2010 | ZŠ T.J.Moussona Michalovce | DNS |
3 | 29.06.2021 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1279) | MUCHOVÁ Barbora | 2011 | ZŠ Trebišov | 57,78 | |
2 | (1278) | MAŇKOVÁ Simona | 2010 | ZŠ Trebišov | 1:04,36 | |
3 | (991) | ANDERKOVÁ Michaela | 2011 | Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa | 1:15,28 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.