60m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 8,42 | +1,0 | ČUDAIOVÁ Viktória | AK Slávia Trenčín o.z. | SVK | 28.05.2019 | Dubnica nad Váhom |
NR | 7,74 | +0,4 | MOČÁROVÁ Mariana | Slávia PF Banská Bystrica | SVK | 20.06.1992 | Banská Bystrica |
28 | 05.06.2019 10:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAKTER Fanni Panka | 2005 | Váci Á. Fejedelem Általános Iskola | 8,42 | q | |
2 | WEISZ Maja | 2006 | Váci Á. Fejedelem Általános Iskola | 8,77 | q | |
3 | BARANKOVÁ Tamara | 2006 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 8,91 | q | |
4 | HABÁNKOVÁ Vanesa | 2006 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 9,02 | q | |
5 | MATTOŠOVÁ Timea | 2006 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,04 | q | |
6 | ONDREJÍKOVÁ Laura | 2008 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,05 | q | |
7 | BUČENCOVÁ Zoja | 2006 | ZŠ s MŠ P. Demitru Dubnica nad Váhom | 9,06 | q | |
8 | KUČEROVÁ Emma | 2006 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,08 | q | |
9 | ORBESOVÁ Adéla | 2008 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 9,11 | q | |
10 | KONÍČKOVÁ Lucia | 2006 | Gymnázium Dubnica nad Váhom | 9,15 | q | |
11 | BARTHA Sára Boróka | 2006 | Váci Á. Fejedelem Általános Iskola | 9,20 | q | |
12 | GAZDÍKOVÁ Nina | 2006 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,22 | q | |
13 | LÁNÍKOVÁ Andrea | 2006 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 9,23 | ||
14 | VARGOVÁ Karin | 2008 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 9,26 | ||
15 | KAMENIŠTIAKOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ s MŠ P. Demitru Dubnica nad Váhom | 9,49 | ||
16 | DVORSKÁ Sofie | 2007 | ZŠ TGM Otrokovice | 9,58 | ||
17 | CHUDOVÁ Michaela | 2007 | ZŠ s MŠ P. Demitru Dubnica nad Váhom | 9,66 | ||
18 | ŠAFAŘÍKOVÁ Markéta | 2009 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 9,67 | ||
19 | AUGUSTÍNOVÁ Sylvia | 2007 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,74 | ||
20 | ŠATKOVÁ Vanesa | 2007 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 9,82 | ||
=21 | BELKOVÁ Sabina | 2006 | ZŠ s MŠ Košeca | 9,84 | ||
=21 | KLAČANSKÁ Ella | 2006 | Gymnázium Dubnica nad Váhom | 9,84 | ||
23 | ŠUPÁKOVÁ Janka | 2006 | ZŠ s MŠ Košeca | 9,87 | ||
24 | ČAČKOVÁ Emma | 2006 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,98 | ||
25 | KALAMENOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ s MŠ Košeca | 10,12 | ||
26 | BARTÁKOVÁ Sabína | 2006 | Gymnázium Dubnica nad Váhom | 10,20 | ||
27 | MACKŮ Anna Kristýna | 2007 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 10,45 | ||
28 | TOMÁŠOVÁ Adéla | 2006 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 10,49 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 05.06.2019 10:10
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAKTER Fanni Panka | 2005 | Váci Á. Fejedelem Általános Iskola | 8,42 | q | |
2 | BARANKOVÁ Tamara | 2006 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 8,91 | q | |
3 | BARTHA Sára Boróka | 2006 | Váci Á. Fejedelem Általános Iskola | 9,20 | q | |
4 | AUGUSTÍNOVÁ Sylvia | 2007 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,74 | ||
5 | BELKOVÁ Sabina | 2006 | ZŠ s MŠ Košeca | 9,84 | ||
6 | BARTÁKOVÁ Sabína | 2006 | Gymnázium Dubnica nad Váhom | 10,20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 05.06.2019 10:12
+1,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HABÁNKOVÁ Vanesa | 2006 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 9,02 | q | |
2 | BUČENCOVÁ Zoja | 2006 | ZŠ s MŠ P. Demitru Dubnica nad Váhom | 9,06 | q | |
3 | GAZDÍKOVÁ Nina | 2006 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,22 | q | |
4 | DVORSKÁ Sofie | 2007 | ZŠ TGM Otrokovice | 9,58 | ||
5 | CHUDOVÁ Michaela | 2007 | ZŠ s MŠ P. Demitru Dubnica nad Váhom | 9,66 | ||
6 | ČAČKOVÁ Emma | 2006 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,98 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 05.06.2019 10:14
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUČEROVÁ Emma | 2006 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,08 | q | |
2 | KONÍČKOVÁ Lucia | 2006 | Gymnázium Dubnica nad Váhom | 9,15 | q | |
3 | LÁNÍKOVÁ Andrea | 2006 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 9,23 | ||
4 | KAMENIŠTIAKOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ s MŠ P. Demitru Dubnica nad Váhom | 9,49 | ||
5 | KLAČANSKÁ Ella | 2006 | Gymnázium Dubnica nad Váhom | 9,84 | ||
6 | MACKŮ Anna Kristýna | 2007 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 10,45 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 05.06.2019 10:16
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATTOŠOVÁ Timea | 2006 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,04 | q | |
2 | ONDREJÍKOVÁ Laura | 2008 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,05 | q | |
3 | ORBESOVÁ Adéla | 2008 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 9,11 | q | |
4 | ŠAFAŘÍKOVÁ Markéta | 2009 | ZŠ Trávníky Otrokovice | 9,67 | ||
5 | ŠATKOVÁ Vanesa | 2007 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 9,82 | ||
6 | ŠUPÁKOVÁ Janka | 2006 | ZŠ s MŠ Košeca | 9,87 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 05.06.2019 10:18
+0,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | WEISZ Maja | 2006 | Váci Á. Fejedelem Általános Iskola | 8,77 | q | |
2 | VARGOVÁ Karin | 2008 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 9,26 | ||
3 | KALAMENOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ s MŠ Košeca | 10,12 | ||
4 | TOMÁŠOVÁ Adéla | 2006 | ZŠ Mánesova Otrokovice | 10,49 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.