200m - Dorastenci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 21,39 | +1,8 | BALOŠÁK Ľuboš | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 22.08.1982 | Banská Bystrica |
21 | 08.05.2019 14:20
Bodovanie po 10 disciplínach | |
---|---|
AO Olympia Považská Bystrica | 95 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 68 |
MAC REDOX Lučenec | 60 |
Atletický klub ZTS Martin | 39 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 31 |
AK Danica Zvolen | 30 |
TJ Orava Dolný Kubín | 30 |
BŠK Banská Bystrica | 23 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 23 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 21 |
ŠK Juventa Žilina | 17 |
AK Mostáreň Brezno | 15 |
MŠk Žiar nad Hronom | 11 |
Športový klub polície Žilina | 8 |
Atletický oddiel Žilina | 5 |
AO Sparta Považská Bystrica | 4 |
PDF start list | PDF results
Photo finish
8 | 08.05.2019 14:20
-0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRUDKAY Oliver | 2002 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 23,26 | 11 | ||
2 | DUCHOSLAV Ján | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 23,97 | PB | 9 | |
3 | FRANKO Radoslav | 2003 | AK Danica Zvolen | 24,14 | PB | 8 | |
4 | TIMKO Tomáš | 2002 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 24,45 | PB | 7 | |
5 | MACÍK Radoslav Tomáš | 2002 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 25,11 | 6 | ||
6 | MAGULA Marek | 2002 | BŠK Banská Bystrica | 25,52 | 5 | ||
7 | NOSÁĽ Tomáš | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 26,29 | PB | 3 | |
MIKLÓŠ Martin | 2002 | MAC REDOX Lučenec | DNS |
PDF start list | PDF results
Photo finish
8 | 08.05.2019 14:22
-1,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PÁLENÍK Matúš | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 26,55 | PB | 2 | ||
2 | HUDEC Matej | 2004 | MŠk Žiar nad Hronom | 27,11 | 1 | |||
3 | NEČEDA Marián | 2002 | Atletický klub ZZO Čadca | 27,43 | PB | MS | ||
4 | HODŽA Michal | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 28,13 | ||||
5 | RÚRIK Davide | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 29,31 | ||||
6 | JAROŠ Jakub | 2005 | AO Sparta Považská Bystrica | 33,01 | MS | |||
LIPTÁK Aurel | 2004 | MŠk Žiar nad Hronom | DNS | |||||
ONDREJÍK Ivan | 2003 | Atletický oddiel Žilina | DNS |
PDF start list | PDF results
Photo finish
5 | 08.05.2019 14:24
-1,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SÁDECKÝ Sebastián | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 26,01 | 4 | |
2 | SLUKA Peter | 2003 | ŠK Juventa Žilina | 27,50 | ||
3 | KOPRDA Jakub | 2002 | ŠK Juventa Žilina | 28,05 | ||
4 | KOCIAN Simon | 2004 | AO Sparta Považská Bystrica | 29,30 | ||
REVAJ Filip | 2002 | AK Svetlošák Banská Bystrica | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.