27 | 08.05.2018 15:40
Bodovanie po 14 disciplínach | |
---|---|
ŠK ŠOG Nitra | 166 |
AC Stavbár Nitra | 123,5 |
AK Slávia UK Bratislava | 116 |
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 100 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 80 |
AK Slávia TU Košice | 67,5 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 13 |
9 | 08.05.2018 15:40
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (9) | TALÁN Matúš | 1996 | AC Stavbár Nitra | 1:54,05 | 11 | ||
2 | (118) | LENDVORSKÝ Leonard | 1992 | AK Slávia UK Bratislava | 1:54,32 | 9 | ||
3 | (116) | JABLOKOV Alexander | 1991 | AK Slávia UK Bratislava | 1:55,30 | 8 | ||
4 | (76) | MARKO Ján | 2000 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 1:57,27 | MS | ||
5 | (7) | ŠIKO Jakub | 1993 | AC Stavbár Nitra | 1:58,45 | 4 | ||
6 | (48) | REVAJ Filip | 2002 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 1:58,73 | MS | ||
7 | (82) | DANILOV Oleksandr | 1987 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:00,66 | 1 | ||
8 | (55) | BOROVKA Miroslav | 1998 | ŠK ŠOG Nitra | 2:01,22 | |||
9 | (63) | MAZÚCH David | 1996 | ŠK ŠOG Nitra | 2:04,53 |
9 | 08.05.2018 15:42
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (79) | BABULÍK Matúš | 1997 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:57,15 | 7 | ||
2 | (94) | PAVELKA Adrián | 1991 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:57,48 | 6 | ||
3 | (113) | ĎURICA Peter | 1997 | AK Slávia UK Bratislava | 1:57,91 | 5 | ||
4 | (133) | VOJTÁŠ Nicolas | 2000 | Atletický klub ZTS Martin | 1:57,93 | MS | ||
5 | (132) | BELOŠ Adam | 1998 | Atletický klub ZTS Martin | 2:00,29 | MS | ||
6 | (127) | GUGA Sebastián | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:03,81 | |||
7 | (122) | TIMORANSKÝ Tomáš | 1993 | AK Slávia UK Bratislava | 2:04,54 | |||
8 | (64) | MRVA Stanislav | 1995 | ŠK ŠOG Nitra | 2:08,33 | |||
9 | (19) | LAZAR Samuel | 2000 | AK Slávia TU Košice | 2:08,88 |
9 | 08.05.2018 15:44
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (27) | DRUGDA Patrik | 1997 | ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica | 1:58,48 | SB | 3 | ||
2 | (87) | KOVÁČ Peter | 1991 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:59,26 | 2 | |||
3 | (81) | CIDORÍK Matej | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:05,23 | SB | |||
4 | (72) | REVAJ Erik | 2001 | AK Slávia TU Košice | 2:05,33 | ||||
5 | (107) | SALUGA Kristián | 2001 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 2:06,89 | SB | MS | ||
6 | (78) | MELO Pavol | 1999 | Športový klub polície Žilina | 2:08,12 | MS | |||
7 | (83) | DROBNÝ Peter | 2002 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:12,76 | ||||
8 | (97) | ZAŤKO Martin | 1996 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:15,18 | ||||
9 | (58) | ČUKAN Samuel | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 2:15,95 | SB |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.