127 | 16.07.2021 17:00
1 | (131) | KORDAS Markos-Dimitrios | 2004 | Greece National team | 17:30:00 | |||||
2 | (121) | WANG Gustav | 2003 | Team ABC Junior | 17:31:00 | |||||
3 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 2003 | Latvia National team | 17:32:00 | |||||
4 | (191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | ProEfekt Košice | 17:33:00 | |||||
5 | (91) | BRONSWIJK Mike | 2003 | Streetjump Development Team | 17:34:00 | |||||
6 | (171) | LAKEMAN Thomas | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 17:35:00 | |||||
7 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 2003 | Start Junior Team by Java | 17:36:00 | |||||
8 | (11) | SVRČEK Martin | 2003 | Franco Ballerini Italia | 17:37:00 | |||||
9 | (141) | KLISMETS Karlis | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 17:38:00 | |||||
10 | (61) | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 17:39:00 | |||||
11 | (31) | GENZMER Kevin | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 17:40:00 | |||||
12 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 17:41:00 | |||||
13 | (341) | STEFANOV Stanimir | 2004 | Bulgaria National Team | 17:42:00 | |||||
14 | (151) | HARDEE Christoper | 2003 | Lux USA | 17:43:00 | |||||
15 | (51) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | LTU National team | 17:44:00 | |||||
16 | (161) | KIRBIŠ Primož | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 17:45:00 | |||||
17 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Region Trenčin | 17:46:00 | |||||
18 | (166) | HRTÁNEK Martin | 2003 | Team Mix | 17:47:00 | |||||
19 | (71) | GALOVIČ Jakub | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 17:48:00 | |||||
20 | (21) | ČEPEK Martin | 2003 | TJ Favorit Brno | 17:49:00 | |||||
21 | (10) | ARVAI Kristof | 2003 | Loyus Cycling Team | 17:50:00 | |||||
22 | (111) | SEEMAN Adam | 2004 | Czech national team | 17:51:00 | |||||
23 | (132) | SAVVAKIS Michail | 2004 | Greece National team | 17:52:00 | |||||
24 | (122) | LARSEN Felix Fog Holst | 2003 | Team ABC Junior | 17:53:00 | |||||
25 | (82) | STELPS Mils Rudolfs | 2004 | Latvia National team | 17:54:00 | |||||
26 | (2) | SIDLÓ Dániel | 2003 | DKSI Cycling Team | 17:55:00 | |||||
27 | (192) | CIBULA Matej | 2004 | ProEfekt Košice | 17:56:00 | |||||
28 | (92) | BUITER Rindert | 2003 | Streetjump Development Team | 17:57:00 | |||||
29 | (172) | FÁBIAN Zalan | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 17:58:00 | |||||
30 | (102) | RODRIGUES OLEA Carlos | 2004 | Start Junior Team by Java | 17:59:00 | |||||
31 | (12) | MITELLO Jacopo | 2004 | Franco Ballerini Italia | 18:00:00 | |||||
32 | (142) | GUTMANIS Rauls | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 18:01:00 | |||||
33 | (62) | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 18:02:00 | |||||
34 | (32) | GEBHARDT Philipp | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 18:03:00 | |||||
35 | (197) | LAKTIŠ Timotej | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | 18:04:00 | |||||
36 | (42) | NIKOLOV Mihail | 2003 | Bulgaria National Team | 18:05:00 | |||||
37 | (152) | FEUERHELM Luke | 2003 | Lux USA | 18:06:00 | |||||
38 | (52) | VENCKUS Jomantas | 2004 | LTU National team | 18:07:00 | |||||
39 | (162) | VALENTKO Lovro | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 18:08:00 | |||||
40 | (182) | KUNIC Tomáš | 2003 | Region Trenčin | 18:09:00 | |||||
41 | (167) | HAAS Christian | 1990 | Team Mix | 18:10:00 | |||||
42 | (72) | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 18:11:00 | |||||
43 | (22) | VYSOČAN Daniel | 2004 | TJ Favorit Brno | 18:12:00 | |||||
44 | (20) | VARGA Laszlo | 2003 | Loyus Cycling Team | 18:13:00 | |||||
45 | (112) | KADLEC Milan | 2004 | Czech national team | 18:14:00 | |||||
46 | (133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 2004 | Greece National team | 18:15:00 | |||||
47 | (123) | JUST Frederik | 1990 | Team ABC Junior | 18:16:00 | |||||
48 | (83) | KALVERSS Matiss | 2003 | Latvia National team | 18:17:00 | |||||
49 | (3) | OROSZ Bálint | 2003 | DKSI Cycling Team | 18:18:00 | |||||
50 | (193) | SZOTÁK Lukáš | 2004 | ProEfekt Košice | 18:19:00 | |||||
51 | (93) | DUBA Maxime | 2004 | Streetjump Development Team | 18:20:00 | |||||
52 | (173) | KÄLLBERG Axel | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 18:21:00 | |||||
53 | (103) | BRICENO Leomar | 2003 | Start Junior Team by Java | 18:22:00 | |||||
54 | (14) | BUCONI Davide | 2004 | Franco Ballerini Italia | 18:23:00 | |||||
55 | (143) | CUKRS Roberts | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 18:24:00 | |||||
56 | (63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 18:25:00 | |||||
57 | (33) | REIßMANN Johannes | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 18:26:00 | |||||
58 | (198) | PORUBSKÝ Róbert | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 18:27:00 | |||||
59 | (43) | GEORGIEV Stefan | 2003 | Bulgaria National Team | 18:28:00 | |||||
60 | (153) | TA-PEREZ Noah | 2003 | Lux USA | 18:29:00 | |||||
61 | (53) | VENCKUS Justinas | 2004 | LTU National team | 18:30:00 | |||||
62 | (163) | MERČIČ Matic | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 18:31:00 | |||||
63 | (183) | JURÍK Martin | 2004 | Region Trenčin | 18:32:00 | |||||
64 | (168) | KOVÁČ Samuel | 1990 | Team Mix | 18:33:00 | |||||
65 | (73) | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 18:34:00 | |||||
66 | (23) | KULHA Filip | 2004 | TJ Favorit Brno | 18:35:00 | |||||
67 | (30) | NADOVEZA Igor | 2003 | Loyus Cycling Team | 18:36:00 | |||||
68 | (113) | SPORYSCH Daniel | 2003 | Czech national team | 18:37:00 | |||||
69 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 2003 | Greece National team | 18:38:00 | |||||
70 | (124) | CHRISTOFFERSEN Erik | 2004 | Team ABC Junior | 18:39:00 | |||||
71 | (84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 2003 | Latvia National team | 18:40:00 | |||||
72 | (194) | LABUDA Bruno | 2004 | ProEfekt Košice | 18:41:00 | |||||
73 | (94) | BOONTJES Job | 2003 | Streetjump Development Team | 18:42:00 | |||||
74 | (174) | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 18:43:00 | |||||
75 | (104) | BONILLA Pablo | 2004 | Start Junior Team by Java | 18:44:00 | |||||
76 | (16) | PINZAUTI Emanuele | 2004 | Franco Ballerini Italia | 18:45:00 | |||||
77 | (144) | REINFELDS Rihards | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | 18:46:00 | |||||
78 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 18:47:00 | |||||
79 | (34) | OSTERMANN Morice | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 18:48:00 | |||||
80 | (199) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | 18:49:00 | |||||
81 | (44) | SERAFIMOV Nedelin | 2004 | Bulgaria National Team | 18:50:00 | |||||
82 | (154) | STOEHR Jackson | 2004 | Lux USA | 18:51:00 | |||||
83 | (54) | ŽEKAS Edgaras | 2004 | LTU National team | 18:52:00 | |||||
84 | (164) | MAJNIK Andrej | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 18:53:00 | |||||
85 | (184) | NAGY Róbert | 2003 | Region Trenčin | 18:54:00 | |||||
86 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1990 | Team Mix | 18:55:00 | |||||
87 | (75) | GROSS Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 18:56:00 | |||||
88 | (200) | VANÍČEK Šimon | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 18:57:00 | |||||
89 | (24) | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | TJ Favorit Brno | 18:58:00 | |||||
90 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 2003 | Loyus Cycling Team | 18:59:00 | |||||
91 | (114) | NOVÁK Pavel | 2004 | Czech national team | 19:00:00 | |||||
92 | (135) | BOLETIS Evangelos | 2003 | Greece National team | 19:01:00 | |||||
93 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 1990 | Team ABC Junior | 19:02:00 | |||||
94 | (85) | BELAJEVS Rodrigo | 2004 | Latvia National team | 19:03:00 | |||||
95 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 2003 | DKSI Cycling Team | 19:04:00 | |||||
96 | (195) | KURUCZ TÓTH Áron | 2004 | ProEfekt Košice | 19:05:00 | |||||
97 | (95) | KRAMER Jesse | 2003 | Streetjump Development Team | 19:06:00 | |||||
98 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 19:07:00 | |||||
99 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 2003 | Start Junior Team by Java | 19:08:00 | |||||
100 | (145) | STALS Renats | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | 19:09:00 | |||||
101 | (65) | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 19:10:00 | |||||
102 | (35) | MARTIN Luca | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 19:11:00 | |||||
103 | (45) | PETKOV Simeon | 2004 | Bulgaria National Team | 19:12:00 | |||||
104 | (155) | WRAY Blake | 2003 | Lux USA | 19:13:00 | |||||
105 | (55) | VEIKŠRA Edgaras | 2003 | LTU National team | 19:14:00 | |||||
106 | (165) | JEROMEL Vid | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 19:15:00 | |||||
107 | (185) | TUKA Samuel | 2003 | Region Trenčin | 19:16:00 | |||||
108 | (170) | VRBÍK Adam | 1990 | Team Mix | 19:17:00 | |||||
109 | (76) | VLČÁK Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 19:18:00 | |||||
110 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 2004 | TJ Favorit Brno | 19:19:00 | |||||
111 | (50) | STOLIC Mihajlo | 2004 | Loyus Cycling Team | 19:20:00 | |||||
112 | (115) | JINDŘICH Pavel | 2003 | Czech national team | 19:21:00 | |||||
113 | (136) | ILIADIS Fotios | 2004 | Greece National team | 19:22:00 | |||||
114 | (86) | ILSJANS Kaspars | 2003 | Latvia National team | 19:23:00 | |||||
115 | (6) | DRIJVER Bertold | 2003 | DKSI Cycling Team | 19:24:00 | |||||
116 | (96) | MOUTON Raphael | 2004 | Streetjump Development Team | 19:25:00 | |||||
117 | (176) | NEELE Maurits | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 19:26:00 | |||||
118 | (106) | CRUZ Andre | 2003 | Start Junior Team by Java | 19:27:00 | |||||
119 | (146) | VAZDIKIS Toms | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | 19:28:00 | |||||
120 | (66) | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 19:29:00 | |||||
121 | (36) | GRIXA Jarno | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 19:30:00 | |||||
122 | (46) | CHORBADZHIYSKI Nikolai | 2003 | Bulgaria National Team | 19:31:00 | |||||
123 | (156) | MOORE Viggo | 2004 | Lux USA | 19:32:00 | |||||
124 | (56) | BURBA Vakaris Vytautas | 2004 | LTU National team | 19:33:00 | |||||
125 | (26) | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ Favorit Brno | 19:34:00 | |||||
126 | (60) | PERCIC Mark | 2004 | Loyus Cycling Team | 19:35:00 | |||||
127 | (116) | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Czech national team | 19:36:00 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.