150m - Mladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 24,60 | -0,6 | BIELIKOVÁ Patrícia | MŠk Žiar nad Hronom | SVK | 08.05.2019 | Banská Bystrica |
NR | 19,25 | +1,8 | RADOŠOVÁ Mária | Atletika Nové Mesto nad Váhom | SVK | 27.05.2012 | Nové Mesto nad Váhom |
8 | 02.10.2019 13:10
1 | BOTTOVÁ Hana | 2008 | ZŠ Komenského Revúca | |||||||
2 | BOHÁČIKOVÁ Sabina | 2007 | ZŠ SNP Banská Bystrica | |||||||
3 | BERESOVÁ Karolína | 2009 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | |||||||
4 | BARLOVÁ Alexandra | 2009 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | |||||||
5 | AYDIN Dajana- Mary | 2006 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | |||||||
6 | BEŇÁKOVÁ Lilien | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
7 | BETKOVÁ Sarah | 2007 | ZŠ Beňuš | |||||||
8 | BOHUŠOVÁ Klára | 2007 | SŠŠ Banská Bystrica |
8 | 02.10.2019 13:12
1 | JAVORČÍKOVÁ Laura | 2008 | ZŠ Komenského Revúca | |||||||
2 | HUDECOVÁ Alexandra | 2006 | ZŠ s MŠ Badín | |||||||
3 | GREGOROVÁ Júlia | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | |||||||
4 | FURČÁKOVÁ Martina | 2006 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | |||||||
5 | DEMIANOVÁ Eliška | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | |||||||
6 | GIERTLOVÁ Timea | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | |||||||
7 | GUŠTAFÍKOVÁ Zojka | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | |||||||
8 | IVANIČOVÁ Zuzana | 2008 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica |
8 | 02.10.2019 13:14
1 | KUBEKOVÁ Monika | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | |||||||
2 | KRAJANOVÁ Linda | 2008 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | |||||||
3 | KOSCOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ Poníky | |||||||
4 | KALISKÁ Nikola | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
5 | JOHANIDESOVÁ Sofia | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
6 | KAŠČÁKOVÁ Diana | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | |||||||
7 | KOTHAJOVÁ Katarína | 2007 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | |||||||
8 | KRAJČIOVÁ Natália | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica |
8 | 02.10.2019 13:16
1 | PEŤKOVÁ Kristína | 2006 | EMŠ Krupina | |||||||
2 | OTEROVÁ Nikola | 2007 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
3 | MATUŠKOVÁ Nela | 2006 | ZŠ Poníky | |||||||
4 | LUKÁČOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
5 | KURRAYOVÁ Emma | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | |||||||
6 | MARŠÁLEKOVÁ Dominika | 2006 | ZŠ SSV Skuteckého Banská Bystrica | |||||||
7 | ORAVKINOVÁ Lea | 2009 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | |||||||
8 | PATRÁŠOVÁ Dominika | 2007 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica |
8 | 02.10.2019 13:18
1 | ŠUHAJDOVÁ Kristína | 2006 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica | |||||||
2 | ŠAJGALÍKOVÁ Natália | 2007 | ZŠ Beňuš | |||||||
3 | SANITRÁROVÁ Simona | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | |||||||
4 | RAČKOVÁ Petra | 2005 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | |||||||
5 | PISAROVIČOVÁ Miriam | 2009 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | |||||||
6 | RYCHNAVSKÁ Emma | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
7 | STAROVECKÁ Sofia | 2006 | ZŠ Poníky | |||||||
8 | ŠPANÍKOVÁ Sabina | 2007 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno |
3 | 02.10.2019 13:20
4 | ŤUREKOVÁ Andrea | 2008 | ZŠ SNP Banská Bystrica | |||||||
5 | TOMKOVÁ Ema | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | |||||||
6 | ZUBÁKOVÁ Katarína | 2007 | ZŠ Ďumbierska Banská Bystrica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.