5 | 07.10.2017 16:15
1 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||||
2 | TJ Olympia Galanta "A" | TJ Olympia Galanta | ||||||||
3 | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | ||||||||
4 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | ||||||||
5 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | BELLUS Štefan (2002), BUZGO Matej (2007), RAJTÁK Simon (2003), ŠPACIR Lucas (2003) |
TJ Olympia Galanta "A" | HROTKO Patrik (2002), MIHÁLIK Jakub (2002), REPA Martin (2004), ŠKODÁK Filip (2004) |
Atletický club Nové Zámky "A" | OSTROVSKÝ Martin (2003), VETTER Marek (2003), BARTONÍČEK Michal (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
AC Stavbár Nitra "A" | LACA Jakub (2006), MÜLLER Patrik (2004), NDUKA Samuel (2007), SVOREŇ Jakub Anton (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | CHOVANEC Martin (2005), KAŽIMÍR Patrik (2002), TOKARČÍK Michal (2005), HNATKO Richard (2004) |
4 | 07.10.2017 16:17
2 | Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | ||||||||
3 | AO Akademik TU Košice "A" | AO Akademik TU Košice | ||||||||
4 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
5 | TJ Olympia Galanta "B" | TJ Olympia Galanta |
Atletický club Nové Zámky "B" | MÁCSADI Ferenc (2003), MARX Balázs (2002), MARX Bálint (2002), SRNEC Damián (2003) |
AO Akademik TU Košice "A" | FRIČ Jakub (2004), KURTY Matej (2003), LISÍK Štefan (2003), NÉMETH Ján Daniel (2002) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | HODŽA Michal (2004), MITAŠ Jozef (2005), SÁDECKÝ Sebastián (2005), ŠIMÍK Martin (2005) |
TJ Olympia Galanta "B" | ČMELKA Marko (2004), PAJTÁŠ Dominik (2004), RÓKA Alex (2004), SPIŠIAK Ján (2003) |
4 | 07.10.2017 16:19
2 | Atletický club Nové Zámky "C" | Atletický club Nové Zámky | ||||||||
3 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
4 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "C" | AO Olympia Považská Bystrica |
Atletický club Nové Zámky "C" | KURUC Mário (2003), LAPSIUK Vladyslav (2002), RENDEK Dalibor (2003), PORATSKÝ |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | GALOVIČ Maroš (2004), ŠTEFANEC Samuel (2002), BOŠKO Denis (2004), ČELKO Adrián (2004) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | DZUBÁK Matej (2005), GUTH Richard (2005), KOVALČIÍN Šimon (2003), VASILEGA Richard (2004) |
AO Olympia Považská Bystrica "C" | HRADŇANSKÝ Tobias (2004), PIAČEK Matúš (2003), RANDA Patrik (2003), URDÁK Adam (2002) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.